Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Viewing 10 posts - 196 through 205 (of 205 total)
  • Author

@dragos wrote:

eu vroiam sa intreb daca mai sunt si alte echipe care au promovat in anii precedenti din seria noastra ?

in privinta lui siman sunt curios sa vad cum va aborda el promovarea: oare isi va dori sa faca performanta ?
    va intari echipa cu alti jucatori ? va face modernizari la stadion (deh, normele uefa), in cazul in care ne vom mentine (sper) in liga 1 ?

Sincer,ma indoiesc cu privirile la jucatori si stadion.De facut el vrea sa faca performanta,insa cu bani foarte putini,ceea ce este cam utopic in zilele de azi,nu mai merge sa vii cu salamul de sibiu la jucatori ca pe vremea lui Ceasca si sa te astepti ca vor da totul pe teren.Oricum,stadion de liga I avem,ca altfel nu am mai fi primit licenta,desi zic eu,ar merge construita o nocturna,insa Dumnezeu stie cand va sosi acest moment,poate la centenarul echipei cine stie :p

trebuie sa puna in special turnichetii care sunt obligatorii in Liga 1 , dar la cate intrari avem noi in stadion,cam 2 , nu cred ca costa prea multi bani smecheria aia, deci este la indemana, cat despre nocturna, e de ajuns sa vanda unul din cei 2 si avem si nocturna , totul e sa ii pese !

rapid19pancu
    Member

As vrea sa va ajut pe cei care ati luat amenzi si interdictii!
    Dupa parerea mea o proba in favoarea voastra care sa va apere se gaseste aici in acest comentariu la minutul 2.
    http://www.sport.ro/liga-2-seria-1/acum-live-video-sportul-vrea-promovarea-sportul-0-0-gloria-buzau.html?autoplay=true

Spune foarte clar , SUPORTERII AU FOST INVITATI SA INTRE PE TEREN !

ultrasro
    Member

http://www.trilulilu.ro/celllfish/58d9724a0fd5bb

O melodie de munte dar care se potriveste si pentru echipa noastra si suporterii ei….echipa noastra, cea buna si rea si pumnul ei de prieteni care au mers peste tot prin tara sa o incurajeze :)

07Ex
    Keymaster

Acum am vazut ca ieri Petrolul a castigat la Branesti, asa ca bine a fost ca noi am batut Gloria sambata. Daca nu, ar fi trebuit sa jucam la victorie impotriva Dunarii etapa viitoare.

sa o remiza de salon si eram promovati, insa noi nu ne pretamm la mojicii din astea.

07Ex
    Keymaster

Eram sigur ca odata promovata, Victoria Branesti va juca la misto acasa cu Petrolul si va pierde, asa ca e bine ca noi am promovat inainte de meciul de la Giurgiu.

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Eram sigur ca odata promovata, Victoria Branesti va juca la misto acasa cu Petrolul si va pierde, asa ca e bine ca noi am promovat inainte de meciul de la Giurgiu.

Nu a mai fost miza, daca era primeau iar doua 11m, sau dadeau un gol din offside!

Au primit cred 22 de penaltyuri campionatu asta. Mai ceva ca Ceahlaul anul trecut!

Ultras
    Member

Gresit! N-au primit mai mult de 13

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 10 posts - 196 through 205 (of 205 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.