Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 205 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Ar trebui sa-i vanda pe Varga si Balan mai repede…deja jocul asta de pleaca vine imprumut este stresant.

godmato
    Member

Din cate stiu eu jucam cu Snagovul sambata. Are cineva idee la ce ora si unde se joaca? Auzisem ceva de Izvorani…

dragos
    Member

oare Tibi il va pastra in lot si pe Chihaia ?

sircos
    Member

de ce lipsesc gheorghe si cazan ?

godmato
    Member

Meciul cu Chimia Brazi este duminica dar din pacate nu stiu la ce ora…poate ma ajuta Ovidiu :)

ultrasro
    Member

Cred ca la ora 11 este.

cameliu
    Member

S-a anulat meciul, din cauza terenului inghetat.
    Am inteles ca unii din suporteri au plecat spre Izvorani.

CIPIKA
    Member

Am vazul lotul Sportului plcat in Antalya si nu i-am zarit printre alti pe Dedu, Secareanu, Pauna ,Chihaia care l-am vauzut la pregatiri si nu mai stiu nimic de Stanga
    Avand in vedere ca avem doar 4 atacanti in lot si mai pot aparea accidentari sau susspendari cu cine mai atacam ca in afara de Ferfelea si Curelea ceilalti doi sunt juniori :-?
    Oricul spes sa promovam :ymhug:

Zibling
    Member

Frumoasa prezentarea meciurilor amicale din Antalya. De mult nu am mai avut parte de o astfel de prezentare.

Lui Stanga i-au reziliat contractul prin toamna impreuna cu Dedu cel mic si inca cativa. De ceilalti nu am idee de ce nu au facut deplasarea.

ultrasro
    Member

Sportul se intoarce in tara abia pe 21 februarie. Am auzit ca e posibil sa se amane inceperea returului.

cameliu
    Member

@ovidiu wrote:

Mă dau lovit, văd eu ce fac, dar de jucat nu joc.

Balan e un adevarat “profesionist”.

cameliu
    Member

Am mai jucat cu Arsenal Kiev?

dragos
    Member

cetate suceava s-a retras din campionat.
    asadar, mai adaugam 6 puncte in clasament ?

cameliu
    Member

@dragos wrote:

cetate suceava s-a retras din campionat.
    asadar, mai adaugam 6 puncte in clasament ?

din pacate adaugam doar 3! Cele pierdute in tur raman pierdute, pentru ca cetate a jucat tot turul!

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 205 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.