Discutii referitoare la sezonul 2010 – 2011

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I Discutii referitoare la sezonul 2010 – 2011

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 355 total)
  • Author
    dragos
    Member

am vazut ca, jigodiile de targu-jiu tot incearca sa ramana in liga 1, prin neacordarea licentei unei nou-promovate…..este strigator la cer in ce hal s-a ajuns in liga 1 X( X( X( X(
    astia, chiar cred, ca pot ramane vesnic in liga 1 ???
    huoooo, condescu et co :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
    sa va vad in liga a-3-a :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =))

ashone
    Member

@dragos wrote:

am vazut ca, jigodiile de targu-jiu tot incearca sa ramana in liga 1, prin neacordarea licentei unei nou-promovate…..este strigator la cer in ce hal s-a ajuns in liga 1 X( X( X( X(
    astia, chiar cred, ca pot ramane vesnic in liga 1 ???
    huoooo, condescu et co :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
    sa va vad in liga a-3-a :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =))

fii linistit au supt-o definitiv…sint istorie de acum rahatii aia de sobolani de suprafata.

07Ex
    Keymaster

Acum daca am promovat in liga I, ma intreb unde pe internet putem gasi informatii referitoare la echipa noastra de suflet. Pana acum ma obisnuisem cu liga2.ro, dar vad ca nu mai aparem pe portalul respectiv asa ca parca nici nu stiu unde sa intru sa citesc informatii la zi, prosport.ro?

Si inca ceva … stiti cumva cand incepe campionatul, sau, ma rog, macar o data aproximativa?

ashone
    Member

@07Ex wrote:

Acum daca am promovat in liga I, ma intreb unde pe internet putem gasi informatii referitoare la echipa noastra de suflet. Pana acum ma obisnuisem cu liga2.ro, dar vad ca nu mai aparem pe portalul respectiv asa ca parca nici nu stiu unde sa intru sa citesc informatii la zi, prosport.ro?

Si inca ceva … stiti cumva cand incepe campionatul, sau, ma rog, macar o data aproximativa?

nu gasesti pe nicaieri, stii doar ca nu ne baga nimeni in seama, doar cind inceoem sa facem urit si sa batem echipele mari, “granzii fotbalului romanesc”. campionatul trebuie sa inceapa pe la jumatea lui iulie. o zi buna sire.
    P.S. revin si dau un link cu o stire. e in josul paginii:
    http://www.gsp.ro/liga1/bursa-transferurilor.html

stefan
    Member
    Quote:
    nu gasesti pe nicaieri, stii doar ca nu ne baga nimeni in seama, doar cind inceoem sa facem urit si sa batem echipele mari, “granzii fotbalului romanesc”. campionatul trebuie sa inceapa pe la jumatea lui iulie. o zi buna sire.
    P.S. revin si dau un link cu o stire. e in josul paginii:
    http://www.gsp.ro/liga1/bursa-transferurilor.html

Quote:
    Misto! Noi si Tg Mures!
    ashone
    Member

cit despre tactica in viitoarele meciuri am si io o sugestie catre dom’ profesor: dom’ profesor! uite acilea cum ii rupem pa adversari!
    http://www.youtube.com/watch?v=jwhHmDy-t1Y&feature=related
    =))

dragos
    Member

@ashone wrote:

cit despre tactica in viitoarele meciuri am si io o sugestie catre dom’ profesor: dom’ profesor! uite acilea cum ii rupem pa adversari!
    http://www.youtube.com/watch?v=jwhHmDy-t1Y&feature=related
    =))

in acest caz, fasolea sa traiasca =)) =)) :)) :)) :))

sircos
    Member
    07Ex
    Keymaster

Mda, sa vedem cu cine vom juca in prima etapa. Sper sa nu incepem sa jucam cu toate echipele mari la inceput si in special nu acasa in Regie.

Tragerea este pe 1 sau 2 iulie. Eu sper totusi sa jucam acasa in tur cu pretendentele la titlu, daca luam cateva scalpuri ar prinde si baietii putin curaj in retur daca insa incepem cu niste infrangeri in deplasare la scor cu echpele mai importante cred ca suntem pirduti.

cameliu
    Member

Sportul -Otelul in prima etapa. (in jur de 24 iulie)

In jur de 14 august jucam la Medias. Un meci pe care vreau si sper sa-l pot vedea live, fiindca in perioada aia vreau sa merg in concediu in ro.

ashone
    Member
    dragos
    Member

destul de echilibrat programul, insa este cam nasol ca, avem ultima etapa cu urziceniul…..preferam o echipa mai slaba pe final, insa………

cameliu
    Member

Gazu’ va juca primele meciuri de acasa la Sibiu si nu la Medias, incluzand meciul cu noi din etapa a -4a.

marianrimnic
    Member

din rimnicul sarat: hai baietii!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 355 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.