Discutii referitoare la sezonul 2010 – 2011

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I Discutii referitoare la sezonul 2010 – 2011

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 355 total)
  • Author
    dragos
    Member

@marianrimnic wrote:

din rimnicul sarat: hai baietii!

Marian tu o sa-i vezi pe baieti, la meciul din retur cu branestiul (se va juca la buzau)…..

ashone
    Member

@dragos wrote:

@marianrimnic wrote:

din rimnicul sarat: hai baietii!

Marian tu o sa-i vezi pe baieti, la meciul din retur cu branestiul (se va juca la buzau)…..

dragos de fapt sint eu, i-am deschis cont lui marian si am trimis un mesaj de proba. normal ca se duce,pe asta nu-l tine nimeni in casa cind e vorba se SSB! si vom fi mai multi acolo!

ashone
    Member

întreb şi io la dăşchidărea dă sezon nou: da’ habonamente ori belete nu să ezistă? că văz că nu spune nimenea nimica…ovidiu, consigliori…daţi-mi veşti pls mey ppl!

norocosilor , va puteti face abonamente si va puteti lua bilete :))

Dragos Chiva
    Member

Dragi prieteni am una/doua intrebari pentru dumneavoastra si daca puteti sa-mi raspundeti la ea/ele v-as fi foarte recunoscator:
    -se vor introduce bilete la meciurile de acasa ale Sportului Studentesc?
    -daca raspunsul la intrebarea de mai sus este afirmativ va rog sa imi spuneti de unde isi vor putea procura bilete spectatorii care intra in stadion pe la peluza Nord?
    Mai am doua intrebari retorice la care nu astept niciun raspuns:
    -de ce in pauzele dintre sezoane sau dintre tur si retur ne este atat de greu sa aflam ce rezultate inregistreaza Sportul in meciurile amicale de pregatire?
    -Dragos, daca tot ne-ai spus rezultatul Sportului cu echipa croata de ce nu ne-ai spus nimic si despre echipa(echipele) folosite?
    In perioadele de pauza competitionala ne este greu sa aflam lucruri simple si care ne intereseaza pe toti.Numai reluarea competitiei ne aduce vesti despre Sportul si asta pentru ca…se reantoarce in tara.Am sa va dau exemplu de zvonuri care m-au perpelit la foc domol in aceasta vara fiindca prieteni, presa sportiva continua sa speculeze chiar daca noi comunicam sau nu intre noi:
    -Curelea pleaca la Steaua
    -Varga si Balan s-au reantors la Sportul
    -Varga si Balan vor pleca de la Sportul cel mai tarziu dupa etapa a patra
    -Stelian Stancu s-a reantors la Sportul
    -Stelian Stancu va semna cu Sportul numai daca nu va avea o solicitare de la alta echipa
    -Viciu pleaca la Dinamo
    -Mazilu se va reantoarce la Sportul daca echipa promoveaza in divizia A
    Acestea ar fi zvonurile oficiale care-mi vin in minte din aceasta vara.Ar mai fi si unele zvonuri neoficiale despre care nu vreau sa mai discut fiindca nu doresc sa va enervez.Ciudat dar azi avem la dispozitie toate mijloacele de a ne informa individual dar si unii pe altii si cu toate astea traim tot cu zvonurile.Astept raspunsuri daca le aveti si le tineti doar pentru voi.

ultrasro
    Member

Si noi suntem de multe ori la fel de informati ca si tine in ce priveste meciurile amicale din vara.Bilete o sa se vanda in mod sigur sezonul asta.

sircos
    Member

@ultrasro wrote:

Bilete o sa se vanda in mod sigur sezonul asta.

sa speram ca o sa aiba si cine sa le cumpere 8-}

dragos
    Member

@sircos wrote:

@ultrasro wrote:

Bilete o sa se vanda in mod sigur sezonul asta.

sa speram ca o sa aiba si cine sa le cumpere 8-}

bine punctat, Sircos – aici pot spune ca, ai pus PUNCTUL pe i

@Dragos Chiva wrote:

-Dragos, daca tot ne-ai spus rezultatul Sportului cu echipa croata de ce nu ne-ai spus nimic si despre echipa(echipele) folosite?

din pacate, Dragos, doar aceasta stire seaca am citit-o intr-un ziar de sport…..fara niciun alt comentariu legat de jucatorii folositi s.a.m.d.

sircos
    Member

pe site-ul asta, la SS nu apare nicio “tranzactie” :-?
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/fotbal-intern/liga-1/2976/transferuri-liga-1-2010-2011–vara.htm

baciu, iencsi … liberi de contract. chiar n-or fi buni la SS, sau mergem inainte cu fundasii centrali din “B” ? #-o

fara vuvuzele in Liga I !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/65139/vuvuzela-interzisa-in-liga-1.htm

dragos
    Member

@sircos wrote:

pe site-ul asta, la SS nu apare nicio “tranzactie” :-?
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/fotbal-intern/liga-1/2976/transferuri-liga-1-2010-2011–vara.htm

baciu, iencsi … liberi de contract. chiar n-or fi buni la SS, sau mergem inainte cu fundasii centrali din “B” ? #-o

fara vuvuzele in Liga I !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/65139/vuvuzela-interzisa-in-liga-1.htm

pai, sa zica mersi ca, nu se mai aud trivialitati pe stadioane :)) :)) =)) =))

sircos
    Member

pana si concordia si-a tras nocturna :))
    http://www.liga2.ro/seria-1/chiajna-are-nocturna-6554579

dragos
    Member

mda, cine are bani de investit…… 8-} 8-} 8-}

sircos
    Member

pana la urma ce achizitii a facut SS in vederea apropiatului sezon de liga I ??? :-B

multi
    Member

@multi wrote:

@dragos wrote:

oare ce elemente sunt prioritare in cadrul mentinerii licentiei:
    tabela, nocturna, turnicheti, sistem supraveghere video ?

Paaaaii…Pandurii, Ceahlaul…cam astea-s elementele prioritare in cadrul mentinerii licentei… :D

Ziceam eu de Pandurii…Anu’ asta nu-i pe baza de licenta dar se gaseste ceva, nu-i bai!
    Probabil ca se pregateste Ceahlaul…

dragos
    Member

blatistii astia de mineri au tot incercat sa cumpere locul in div. “A” : au incercat la fcm targu mures…..apoi cica, au incercat la noi, la “u” cluj…..in final, s-au oprit la inter curtea arges.
    huuuuooooo si ueeeeee

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 355 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.