Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 206 total)
  • Author
    dragos
    Member

la comisii / liga / frf = balci cu voie buna X(

Noua conducere tehnică a echipei Dinamo

Antrenor principal: Gheorghe MULŢESCU
    Antrenor secund: Yuksel YESILOVA
    Antrenor secund: Daniel TIMOFTE
    Antrenor portari: Cătălin MULŢESCU

sircos
    Member

ca doar n-o fi vorba de Sportul Studentesc ?!?!! 8-|

07Ex
    Keymaster

Gigi Multescu a fost prezentat oficial la Dinamo asa ca nu vad cum poate sa ne antreneze pe noi. De ceilalti nu stiu.

dragos
    Member

‘nea Gigi ar antrena-o pe Dinamo si gratis….ceea ce nu este departe de adevar…..

sircos
    Member

aha, deci e vorba de dinamo … pai daca nea mimisor secareanu nu spune totul :-B

scuze :D am omis sa spun ca a lui dinamo…ma rog se intelegea :D

Zibling
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

scuze :D am omis sa spun ca a lui dinamo…ma rog se intelegea :D

Da, ai uitat sa scrii doua puncte dupa “Noua conducere a lui Dinamo” :))

ramos
    Member

O veste buna, chiar daca vine de la cei mici…

JUNIORI D: SPORTUL STUDENȚESC ESTE NOUA CAMPIOANĂ NAȚIONALĂ
    Publicat pe 10 Iun 2013 la 00:25 in Juniori, Stiri Marime font:

Finala Campionatului Național de Juniori D (jucători născuți după 01.01.2000) a fost câștigată duminică 09.06 2013 de FC Sportul Studențesc București, care a învins CS Casa Bogdan Craiova cu 5-3, în urma executării loviturilor de departajare, după ce scorul la finalul celor 60 de minute a fost 1-1 (0-0). Golurile în timpul regulamentar de joc au fost marcate de Raoul Baicu (min. 52), pentru campioni, respectiv Raul Constantinescu (min. 40). Loviturile de departajare au fost transformate de Raoul Baicu, Alexandru Tudor, Robert Ion, Andrei Achim, Alexandru Enache pentru bucureșteni și Raul Constantinescu, Andrei Dobre și Constantin Olteanu pentru învinși. A ratat Marian Șerban.

Pregătit de antrenorul Cătălin Cișmaș, lotul campioanei a fost format din: Valentin NEACȘU, Mihai SPIRIDON – Andrei OREVICEANU, Dan CHIRVASE, Andrei ACHIM, Andrei IOANA, Alexandru BADEA, Alexandru TUDOR, Robert ION, Adrian ILIE, Alexandru ENACHE, Raoul BAICU, Mahmed RACHO, Andrei PALIU, Eugen PETRE, Dan NEAGU, Nicu MANOLACHE și Andrei GHEORGHIȚĂ.

razvanR
    Member
    dragos
    Member

cu metodele smecheresti “pecuniare” a la Vasile, in scurt timp, acesti copii talentati (campioni) vor pleca din Regie…
    de adus alti jucatori nici nu se pune problema de-acum inainte……pt Vasile, ecuatia este simpla: bagi bani si pastrezi copii talentati sau ramai singur si joci cu magazionieru’ ….sau cea mai buna pt noi toti: vinzi si pleci :D

laucantona
    Member

stiu ca nu-i despre noi (direct cel putin), U Cluj a ramas in prima liga…TAS asa a decis…eu zic ca si Rapidutul va ramane…numai pe noi cu 100 de suporteri nu ne baga nimeni in seama…adica mafia din conducerea ligii si a FRF-ului.

cameliu
    Member

@laucantona wrote:

stiu ca nu-i despre noi (direct cel putin), U Cluj a ramas in prima liga…TAS asa a decis…eu zic ca si Rapidutul va ramane…numai pe noi cu 100 de suporteri nu ne baga nimeni in seama…adica mafia din conducerea ligii si a FRF-ului.

Aici nu e chiar asa… si dau nume: timisoara, craiova, si… o sa vezi: rapid!

laucantona
    Member

Cameliu, parca Univ Craiova a retrogradat in anul acela pt ca era sub locul 14, ii adevarat ca au suporteri. Timisoara cred ca-i singura care infirma regula care zice daca nu ai suporteri nu te baga nimeni in seama. Oricum se da baraj si nu cred ca poate Rapidutu pierde, sincer nici nu as vrea, parca nu s-au auzit de blaturi facute de ei in ultimii ani.

cameliu
    Member

@laucantona wrote:

Cameliu, parca Univ Craiova a retrogradat in anul acela pt ca era sub locul 14, ii adevarat ca au suporteri. Timisoara cred ca-i singura care infirma regula care zice daca nu ai suporteri nu te baga nimeni in seama. Oricum se da baraj si nu cred ca poate Rapidutu pierde, sincer nici nu as vrea, parca nu s-au auzit de blaturi facute de ei in ultimii ani.

Scuze de deviere de la Stiri, la discutii…
    Ai dreptate, ideea era ca U Craiova a disparut. Acum ar fi loc (conform frf) de 2 echipe ale Craiovei in B, una a lu’mititelu, alta a primariei. Timisoara au vreo 2-3 echipe, una parca e acum in Liga 1 iar.

Insa ce e incredibil: sa organizezi baraj intre o echipa fara licenta si o echipa retrogradata… Asta inseamna sa nu ai criterii, sa nu ai reguli, sa nu ai nimic… Adica sa faci totul dupa ureche…
    Vai de noi!!!

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 206 total)
  • The forum ‘Sezon 2012-2013 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.