Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

Viewing 11 posts - 196 through 206 (of 206 total)
  • Author
    laucantona
    Member

asa-i Cameliu, regulile le fac cei de sus si le schimba in timpul jocului…cum ne-au retrogradat pe noi acum 8-9 ani, majoritatea conducatorilor de club de atunci d ela echipele de top au declarat prin presa ca se bucura ca scapa de Sportul, ca Siman pe atunci era drept fara spaga, blaturi si alte turcisme.

dragos
    Member

in final, cele 2 echipe cu vechime si suporteri numerosi (Rapid si U Cluj) continua in liga 1….este adevarat, ca barajul a fost scos din joben, iar motivele sunt destule…..n-are rost sa ne focusam pe ele, ci pe faptul, ca ORICE este posibil in fotbalul romanesc :D
    in alta ordine de idei, am citit prin presa despre echipele din liga secunda (seria 1) si am vazut, ca deja au inceput pregatirile, achizitiile….la noi, PAUZA :p adica nicio stire despre pregatiri, caci la achizitii, IOC !

laucantona
    Member

daca nu se schimba ceva la Sportul nu cred ca vom avea nici o sansa la promovare: Craiova, Iasi, Chiajna, Tulcea, Braila au potential in tribuna.

07Ex
    Keymaster

Eu unul nu numai ca nu ma gandesc la promovare, dar sper ca pana la inceputul campionatului sa nu ne desfiintam sau sa nu decida Siman sa inchida pravalia si gata. Om trai si om vedea.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Eu unul nu numai ca nu ma gandesc la promovare, dar sper ca pana la inceputul campionatului sa nu ne desfiintam sau sa nu decida Siman sa inchida pravalia si gata. Om trai si om vedea.

o completare: Georgica a vandut Rapidu’….poate finu’ isi da seama ca-i falit si vinde si el….nu de alta, dar incurca lumea aiurea…..
    PS: la promovare ne gandim, dar peste “tzx” ani si cu alta conducere/patron :D

07Ex
    Keymaster

Poate sa ma ajute cineva cu numarul de spectatori prezenti la meciurile cu Dunarea Galati si Rapid Suceava? Am cautat pe internet dar n-am gasit nicaieri o caseta tehnica care sa-mi spuna si cati spectatori au fost prezenti. Multumesc anticipat.

07Ex
    Keymaster

Deci chiar nimeni nu stie, nici macar aproximativ, cam cati spectatori au fost la meciurile cu Dunarea si Rapid Suceava?

Cu Suceava a fost vreo 400 de persoane maxim.

07Ex
    Keymaster

@cristiansportul wrote:

Cu Suceava a fost vreo 400 de persoane maxim.

Multam. Si cu Dunarea stii cumva?

Ultras
    Member

Vreo 200

07Ex
    Keymaster

Multumesc mult. Voi face modificarile necesare la casetele tehnice din arhiva.

Viewing 11 posts - 196 through 206 (of 206 total)
  • The forum ‘Sezon 2012-2013 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.