Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

• This topic has 205 replies, 23 voices, and was last updated 9 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 206 total)
  • Author
    cameliu
    Member

L-ai uitat pe Cazan, care e titular la pinalty…

razvanR
    Member

Lucian Cazan joaca din cand in cand la Ceahlaul doar pentru ca a fost adus cand Vicentiu Iorgulescu era director sportiv acolo la rugamintile lui Paul Cazan iar Costin Gheorghe inca se mai afla in lot la Gaz Metan Medias doar pentru ca sora lui mijlocie este gagica lui Parvulescu de la Steaua al carui tata este presedintele clubului.

CIPIKA
    Member

Am auzit azi un alt zvon cum ca Siman vazand ca se ingroasa gluma iar fi propus lui Tom Cristea sa prea echipa dar Cristea zicea nu ar vrea sa o preia pana nu se clarifica situatia

dragos
    Member

Tom Cristea-i om cu scaun la cap…….NIMENI nu va antrena o echipa aflata in HAOSSSS !!!!

CIPIKA
    Member

Ca investitor

dragos
    Member

@CIPIKA wrote:

Ca investitor

unic investitor – POATE.
    alaturi de Vasili – NEVER.

dragos
    Member

din sursele citate din gsp, se pare, ca Vasili se comporta cu jucatorii ca un raket dur ….iar “suportul” primit de la liga, i-a dat si mai mult tupeu.
    posibil sa fie o “combinatie” cu liga :D

dragos
    Member

Ionut Voicu dixit:
    Este clar că nu se mai pune problema promovării în Liga 1, de aceea s-a stabilit ca obiectiv evitarea retrogradării. Luni voi afla şi eu pe ce jucători mă pot baza mai departe. Dacă se rezolvă problemele veteranilor şi vor continua la Sportul, nu poate decât să mă bucure. Dacă nu, ne vom descurca cu juniorii pe care îi avem şi cu eventualii jucători liberi de contract care vor veni.

ufff, bine, ca ne-am linistit !!!

dragos
    Member

din Prosport: “Situaţia din Regie este urmărită cu mare interes de destui fotbalişti rămaşi fără club, care sunt tentaţi de posibilitatea de a juca în Liga a II-a. De altfel, la antrenamentele ţinute de Ionuţ Voicu au ajuns deja patru tineri liberi de contract: fundaşii Ciprian Petrişor şi Carlos Şerbănescu şi mijlocaşii Adelin Pătraşcu şi Ionuţ Florea. Ultimii trei au evoluat în turul actualului sezon la Rapid II, în timp ce Petrişor s-a despărţit de satelitul vişiniu în vara anului trecut, evoluând în acest campionat la Buftea.”

asta-i cioaca cu sosirea jucatorilor liberi de contract in Regie….pai, daca esti normal la cap si ai auzit NEBUNIA STUDENTEASCA din ultimele saptamani, iti vezi de treaba….ca sa dormi linistit :D

cameliu
    Member

Dupa cele 3 infrangeri cu ultimele 3 clasate, si dupa restructurarile ce au loc in B deja din sezonul viitor, stie cineva cate retrogradeaza din seria noastra?

CIPIKA
    Member

Asta numai in cazut in care nu vom retrograda anul asta!

kikirikimiki
    Member

Viitoarea editie va avea doua serii a cate 14 echipe, anul asta retrogradeaza locurile 12 si 13.

cameliu
    Member

@kikirikimiki wrote:

Viitoarea editie va avea doua serii a cate 14 echipe, anul asta retrogradeaza locurile 12 si 13.

Hmmm… greu de tot…

dragos
    Member

avem sanse de salvare ???

dragos
    Member

Novac a spart gheata !!!
    deci, l-a invins pe Vasili =))

FREE SPORTUL !!

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 206 total)
  • The forum ‘Sezon 2012-2013 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.