Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Home Forums Archive Sezon 2013-2014 Season Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 159 total)
  • Author
    fladi
    Member

Salut baieti,

Sunt interesat sa cumpar un fular(esarfa) cu Sportul Studentesc. Are cineva de vanzare(stiu ca fularul echipei favorite nu se vinde, dar poate are cineva dubluri)? Multa bafta baieti si capul sus. Echipele studentesti vor renaste. Forza Poli, haide U, Poli Iasi, hai Craiova, Sportul Studentesc.

“Cei mai frumosi ani sunt cei ce vor veni..” – motto ASU Timisoara.

ramos
    Member
    Tavi
    Member

phuaaa … greu de spus daca exista Sportul Studentesc … de antrenor nu mai zic … daca deja a inceput sa-si scrie “memeriile” e tare de tot :-

dragos
    Member

mda, viitorul “suna” bine….bine ca NU-L AVEM !!! :D
    Vasile va fi ultimul……..cu el se stinge lumina…se opreste apa, telefonul, se inchid portile, se decoperteaza gazonul etc.etc.
    trai pe vatrai neneaca !!!

cameliu
    Member

@ramos wrote:

O fi reala aceasta poveste….

http://www.fmro.ro/forums/index.php?showtopic=13598

Reala cred ca e…
    Nasol de tot. Insa la altceva nu ma asteptam…

CIPIKA
    Member

Stie cineva ceva despre meciul de acum din cupa ?…cel mai mult m-ar interesa daca ne-am prezentat si daca da echipa de start si antrenorul

CIPIKA
    Member

Nu- ne-am prezentat….s-a ales praful :( :(( #:-s

dragos
    Member

@CIPIKA wrote:

Nu- ne-am prezentat….s-a ales praful :( :(( #:-s

aoleoooo, suntem pasibili de suspendare X(

adevarul este, ca avem un “patron destoinic, harnic, strangator”…..dar care ISI BATE JOC de acest club !!!
    hhhhooooo, hahalero !!!

dragos
    Member

@ramos wrote:

O fi reala aceasta poveste….

http://www.fmro.ro/forums/index.php?showtopic=13598

referitor la partea pecuniara, Sile putea sa-i propuna si un salariu de “nspe” mii de euro pe hartie….in realitate nu ar fi luat niciun euro :D
    asadar, ar fi antrenat pe gratis…..doar este specialitatea casei: sclavie, sclavie, sclavie.

dragos
    Member

referitor la neprezentarea echipei la meciul din Cupa, eu cred, ca vom fi trimisi in liga a-3-a…….asa cum s-a intamplat si cu Sportul 2, care nu s-a prezentat la meciul din Cupa si a fost retrogradat in liga a-4-a, chiar daca nu incepuse campionatul…..

CIPIKA
    Member

Sunt tare curios ce sa va intampla mai ales ca liga a-3-a a incepun…dar daca noi nu ne-am prezentat la o aruncatura de bat de Bucuresti ce o sa ne facem cant trebuie sa jucam la Suceava…o sa avem bani pt deplasare?

dragos
    Member

“Azi am aflat că domnul Şiman, după ce a făcut praf echipa Sportul Studenţesc şi îşi bate joc sistematic de jucătorii pe care i-a avut sub contract, acum a contestat şi deciziile luate de comisiile româneşti la TAS. Aceleaşi tertipuri, unii au învăţat că atunci când nu îţi convine ceva, hop-ţop, te duci la TAS. De preferinţă îţi iei un avocat care a lucrat înainte la TAS şi care s-ar putea să aibă nişte conexiuni pe la judecători şi aşa mai departe… Eu de data asta o să trimit un avocat de-al nostru să îi apere pe jucători la TAS. Nu poţi să te trezeşti acum, după ce i-ai umilit un an, să mergi la TAS şi să anulezi toate hotărârile luate în plan intern.”, a spus şeful sindicatului fotbaliştilor

Felicitari sefului sindicatului fotbalistilor !!!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

PS: este grea si rusinoasa infrangerea Vasileeeeeee :))

laucantona
    Member

citind presa din tara(pe net evident) si aici pe forum ma intreb mai existam sau ne-am desfintat?

dragos
    Member

se pare ca, “orgoliosul si incapatanatul” “patron” devine pe zi ce trece mai penibil in incercarea lui de a demonstra ca acest club pastorit de el traieste…..este o MARE MINCIUNA !!! EL l-a distrus pic cu pic, caramida cu caramida, minut cu minut….
    Ehe, vremurile au trecut, iar acel FARAON a devenit acum un prafao ce incearca cu disperare sa tina ceea ce odinioara credea ca-i apartine si culmea, in mintea lui, credea ca nimeni nu-i va lua closca cu puii de aur…..vremurile stapanirii autoritare au apus demult, iar acum se rezuma totul la contracte/angajamente, drepturi si obligatii.
    TOTI fostii angajati (jucatori, antrenori, staff medical, copii etc etc) AU DREPTUL la conditii normale de munca !!!
    acest ins si-a batut joc de istoria unuia dintre cele mai vechi cluburi romanesti de fotbal…..sunt convins ca, acest club va renaste, dar fara acest ins !!!

ar trebui mutat topicul lui la “MAZETE”.

astept cu nerabdare renasterea clubului Sportul Studentesc !!

Tavi
    Member

Care neprogramare ca Sile stia ca e programat?! Nu a zis el ca li s-a stricat caruta? … astaaa… (auto)carul (cu prosti) …

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 159 total)
  • The forum ‘Sezon 2013-2014 Season’ is closed to new topics and replies.