Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Home Forums Archive Sezon 2013-2014 Season Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 159 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Ultima stire pusa de Dragos cum ca Varga l-a batut pe Siman este de domeniul comic. Numai la noi am mai vazut asa ceva. Acum cativa ani Siman a vrut sa se ia la bataie cu Ovidiu. Acum vad ca a facut-o cu Varga. :))

http://filesharing.md/download.php?id=b11fc8dc4e77bb35ca990416a4d40370
    aici sunt si celelalte 2 stiri care au fost la tvr :)

dragos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

http://filesharing.md/download.php?id=b11fc8dc4e77bb35ca990416a4d40370
    aici sunt si celelalte 2 stiri care au fost la tvr :)

nu am putut descarca fisierul…da o eroare.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Ultima stire pusa de Dragos cum ca Varga l-a batut pe Siman este de domeniul comic. Numai la noi am mai vazut asa ceva. Acum cativa ani Siman a vrut sa se ia la bataie cu Ovidiu. Acum vad ca a facut-o cu Varga. :))

chestiunea este simpla: in primavara la meciul cu Farul, “patronul” a sarit la bataie si l-a altoit pe Dacian….acum Dacian l-a ars – scor egal

dragos
    Member

“gsp
    Editorial, Maria Andries

Dreptate pentru Sportul

September 19th, 2013 | Fotbal intern”

Ma bucur sa citesc in presa scrisa primul articol, dupa “meciul de box”, despre PASIVITATEA FRF, LPF etc.

Felicitari Maria Andries !!!

Felicitari GSP !!

Sper ca stirile difuzate de TVR1 (Bravos Mimi !!) sa dea roade.

razvanR
    Member

Stie cineva cand incepe Liga a IV si daca Sportul Studentesc II va juca si pe ce stadion?

dragos
    Member

@razvanR wrote:

Stie cineva cand incepe Liga a IV si daca Sportul Studentesc II va juca si pe ce stadion?

A inceput liga a-4-a.

ngm
    Member
    C C UK
    Member

Oameni buni haide-ti sa facem si noi ceva pentru CLUBUL NOASTRU DE SUFLET ,hai sa ne aratam atasamentul fata de culorile acestui club,daca am “murit” sau daca o sa “murim” ca echipa hai sa o facem cu capul sus.

Eu personal am sa incep o campanie online in special pe Facebook si Twitter: SALVATI SPORTUL STUDENTESC!
    In care am sa strang suporteri,simpatizanti cat si fosti jucatori ai Sportului Studentesc care au crescut in Regie.Doresc ca prin aceasta initiativa lumea din fotbalul romanesc sa vada ca Sportul este un club iubit si nu in ultimul rand poate reusim sa salvam ce mai este de salvat.

P.S Moral cred ca fiecare dintre noi cei care am fost langa echipa si la bine si la rau suntem datori sa facem ceva pentru Salvarea Clubului in momentul de fata.

Astept parerile voastre cu toate ca timpul nu imi permite sa fiu asa activ pe forum dar acum trebuie facut ceva.Salutari.

dragos
    Member

@ngm wrote:

NU CRED CA MAI EXISTAM NICI IN LIGA 4.

http://sportb.ro/liga-4-corbeanca-stabileste-scorul-etapei-7-1-cu-fratia-rezultatele-primei-runde/

mda, asa este…..trist !

PS: face ce face si Vasile-“buldozerul” DISTRUGE tot, dar tot…..altfel este om de caracter, bun gospodar, abil manager…glumesc, glumesc =))
    daca vreun club din lumea asta vrea sa ramana DOAR ISTORIE si sa intre in faliment, sa-l “transfere” pe Vasile-sfarma-tot
    garantat 100%, ieftin si rapid :))

C C UK
    Member

@dragos wrote:

@ngm wrote:

NU CRED CA MAI EXISTAM NICI IN LIGA 4.

http://sportb.ro/liga-4-corbeanca-stabileste-scorul-etapei-7-1-cu-fratia-rezultatele-primei-runde/

mda, asa este…..trist !

PS: face ce face si Vasile-“buldozerul” DISTRUGE tot, dar tot…..altfel este om de caracter, bun gospodar, abil manager…glumesc, glumesc =))
    daca vreun club din lumea asta vrea sa ramana DOAR ISTORIE si sa intre in faliment, sa-l “transfere” pe Vasile-sfarma-tot
    garantat 100%, ieftin si rapid :))

Sper sa arda in iad pentru raul facut acestei echipe :(((((

razvanR
    Member

Echipa noastra a intrat intr-un an sabatic! Poate ca era necesar dupa 97 de ani de existenta. Sper ca meciurile oficiale sa se reia in 2014!

ngm
    Member

cum vezi tu asta?

dragos
    Member

@razvanR wrote:

Echipa noastra a intrat intr-un an sabatic! Poate ca era necesar dupa 97 de ani de existenta. Sper ca meciurile oficiale sa se reia in 2014!

este posibil, dar fara terminator :D

cameliu
    Member

@razvanR wrote:

S-ar putea relua in 2014, in Liga 3! Insa cred ca echipa deja nu mai exista… Cine crezi ca va juca in Liga 3? Ce jucatori? Pe ce stadion? Cine sa le dea echipament? Sa le plaesaca transportul? …

Cam asta au fost cei 97 de ani de existanta… O varsta onorabila oricum…
    Eu am suferit si patimit 29 de ani (din 84’…) alaturi de echipa asta…
    Siman a distrus tot, absolut tot!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 159 total)
  • The forum ‘Sezon 2013-2014 Season’ is closed to new topics and replies.