Discutii referitoare la sezonul 2014 – 2015

Home Forums Archive Sezon 2014-2015 Season Discutii referitoare la sezonul 2014 – 2015

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 31 total)
  • Author
    laucantona
    Member

stie cineva daca ne vom inscrie in liga a 3-ea din noul sezon sau ne desfintam complet?…am citit si eu cum ca Siman mai spera la liga a 2-a, problema ii mai are jucatori de a doua divizie?!

sircos
    Member

@laucantona wrote:

mai are jucatori de a doua divizie?!

daca legitimeaza d-astia ca mine, o sa aiba de a noua =))

dragos
    Member

Siman are 2 variante: copii sau old-boys

laucantona
    Member

Oficial nu suntem nici in liga a 3-ea…adica ne desfintam.

razvanR
    Member

Am vazut si eu ca nu figuram in anul asta nici in Liga a II-a nici in Liga a III-a dar asta nu inseamna ca ne desfiintam. Poate fi doar o pauza pentru reorganizare! Vom vedea!

dragos
    Member

mai degraba s-ar organiza simanu’ pe alte plaiuri…nu de alta da’ si-a umplut sacu’

Ultras
    Member

Sambata e meci în Regie, primul după mai bine de doi ani. Viitorul Domnești, la care sunt legitimați foștii juniori 1996 ai Sportului Studențesc, va evolua acasă în prima etapă din Liga 3 cu Dunărea Călărași. Probabil vom avea parte și de ceva spectacol cu Sile suit pe garduri :ymdevil:

LIGA 3 Fotbalul revine în Regie!

PS Cazimir, se poate face deja o zonă cu discuții referitorare la sezonul 2014-2015

dragos
    Member

aha, deci, Viitorul Domnesti Studentesc ;)

bogdan65
    Member

Ideea este : mai existam, jucam in vreo liga anul asta sau s-a inchis businessul de tot ?

dragos
    Member

cred ca, Sportul Studentesc nu mai exista….mi-as dori, insa, sa ma insel.
    Siman a ramas cu palmaresul si…atat.

dragos
    Member

este o veste buna ca Mazilu antreneaza noua echipa a Sportului in liga a-4-a. Merita felicitari pt atasamentul sau fata de acest club si mai ales ca o face benevol, din placere !
    :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
    Felicitari Ionut !

adrian_ssb
    Member

Azi de la ora 16.00, ar trebui sa fie(teoretic cel putin) meciul dintre Sportul si Electrica Bucuresti, pe stadionul Rocar. Initial m-am uitat pe sportb.ro si partida nu apare trecuta in programul etapei, dar pe site-ul amfb sunt oferite aceste date. Stie cineva ceva suplimentar, se tine partida sau nu? Ma gandesc sa merg intr-acolo, dar nu vreau sa bat drumul de pomana.

ramos
    Member

Astazi incepind cu ora 16,00, pe stadionul Rocar, a avut loc meciul Electrica-Sportul Studentesc scor 0-2.
    Un inceput bun pentru noua echipa a Sportului Studentesc in Liga 4(a doua victorie).
    Echipa este condusa de Ionut Mazilu si Marius Nae(a jucat vreo 25 minute), fostii fotbalisti ai Sportului Studentesc.

laucantona
    Member

2 victorii din 2 meciuri, nu includem partida in care nu ne-am prezentat din prima etapa…hai ca se poate!

adrian_ssb
    Member

Din cate am auzit, avem lotul cel mai valoros din serie. E important ca fostii jucatori vin in ajutorul echipei, nu stiam ca Marius Nae e secundul lui Mazilu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 31 total)
  • The forum ‘Sezon 2014-2015 Season’ is closed to new topics and replies.