Discutii referitoare la sezonul 2014 – 2015

Home Forums Archive Sezon 2014-2015 Season Discutii referitoare la sezonul 2014 – 2015

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • Author
    ramos
    Member

Am gasit in http://www.ilfovsport.ro si citeva imagini de la meciul Sportul-Corbeanca plus cronica meciului.

Vezi o galerie foto de excepție de la partida Sportul – Corbeanca

adrian_ssb
    Member

Duminica, 12 octombrie de la ora 13.00, se joaca pe stadionul Romprim meciul dintre Sportul Studentesc si Unirea Tricolor. Ce meci ar fi fost asta in perioada interbelica, daca era si Venus in seria asta, era si mai si.
    Apropo stie cineva ce a facut ieri Sportul in Faza I a Cupei Romaniei cu AS Termo? Aparent meciul s-a jucat de la 15 pe Romprim.

Ultras
    Member
    razvanR
    Member

Daca ar juca in Regie, n-as rata nici un meci! Chiar si asa intentionez sa vin la cateva meciuri in aceasta toamna!

laucantona
    Member

Daca cineva are ceva informatii chiar si linkuri din presa digitala cu ultimele meciuri din liga a 4-a? Sa aflam si noi ce fac ai nostrii! :D

ramos
    Member

Noutati despre echipa:
    http://www.click.ro/sport/fotbal/reportaj-sportul-studentesc-renaste-balon

La Multi Ani tuturor suporterilor Sportului Studentesc…si sa speram ca in 2015 vom promova in Liga 3.

ramos
    Member
    dragos
    Member

Am promovat in liga a-3a sau suntem tot in liga a-4a ?

razvanR
    Member

si eu as dori sa aflu!

dragos
    Member

am vazut lista cu echipele din liga a-3-a si, din pacate, nu apar “studentii”

pacat !

ramos
    Member

..incepe Liga IV unde joaca si echipa Sportul Studentesc II. Succes Studentilor…

http://sportb.ro/liga-4-cezar-georgescu-a-fluierat-o-singura-data/

VENUS – SPORTUL STUDENȚESC II
    Duminică, ora 17.00
    Stadion: Biruința
    Arbitru: Alexandru Cucu
    Asistenți: Bogdan Ghiță și Constantin Dumitru
    Rezervă: Andrei Dumitrescu

07Ex
    Keymaster

Am si eu o intrebare referitoare la echipa din liga a 4-a. Aceasta echipa, Sportul Studentesc II este oficial echipa noastra (sau ma rog, a lui Siman) sau Viitorul Domnesti este de fapt echipa Sportului? Motivul pentru care intreb este faptul ca as vrea sa actualizez site-ul cu rezultatele de anul trecut si de anul acesta, dar nu stiu care rezultate sa pun pe site cele ale Sportului Studentesc II sau ale Viitorului Domnesti.

cameliu
    Member

Echipa din Liga 4, se numeste SS2, joaca cu sigla Sportului pe piept si e antrenata de Ionut Mazilu.
    Cat din sportu’ nostru e nu stiu… Adica daca e SS 2 unde e SS1?

Domnesti pe mine personal ma intereseaza la fel demult ca si Branesti, Otopeni, Chiajna si Voluntari…

razvanR
    Member

Salutare tuturor!

Nu vad care ar fi legatura dintre Viitorul Domnesti si Sportul Studentesc. Despre Viitorul Domnesti am auzit doar ca au niste terenuri de joc si de antrenament cu un gazon excelent!

In acest sezon cred ca voi merge sa vad cateva meciuri ale Sportului Studentesc II. Nici eu nu prea inteleg unde este Sportul Studentesc I.

2016 se apropie!

Zibling
    Member

Razvan, daca ai chef vreodata sa mergi sa vezi vreunul din meciurile SS2, da-mi un telefon, te rog!

In acest mod, poate vom gasi batranei, rude ale jucatorilor, fosti jucatori ai SS in tribune si poate mai aflam informatii noi despre acest club, care cica anul viitor ar implini 100 de ani de existenta. Mda!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • The forum ‘Sezon 2014-2015 Season’ is closed to new topics and replies.