Echipament Sportul Studentesc

Viewing 9 posts - 106 through 114 (of 114 total)
  • Author
    dAKuL_maniaK
    Member

Ok, mersi! :)

alex moscova
    Member

Cred ca ar fi foarte frumos ca si noi, suporterii, sa putem procura, contra cost bineinteles, noile echipamente. Pe langa faptul ca am putea veni la meciuri sa ne sustinem echipa imbracati in culorile si in echipamentul echipei care ne este atat de draga, renuntand la alte tricouri “de conjunctura” (Juventus, Newcastle, Besiktas, Torpedo Moscova :), etc.), scoaterea la vanzare a acestor tricouri catre publicul larg, ar fi si o forma de marketing extraordinara. Ar putea creste astfel numarul suporterilor echipei, aducand mai multi oameni in apropierea echipei. Kitul de echipament este foarte frumos si cred ca ar exista o cerere destul de frumoasa pe piata, mai ales ca Sportul Studentesc este o echipa iubita in Bucuresti.

razvanR
    Member

Conform unor statistici de anul trecut, Sportul Studentesc are in jur de 200.000 de suporteri.

07Ex
    Keymaster

@alex moscova wrote:

Cred ca ar fi foarte frumos ca si noi, suporterii, sa putem procura, contra cost bineinteles, noile echipamente. Pe langa faptul ca am putea veni la meciuri sa ne sustinem echipa imbracati in culorile si in echipamentul echipei care ne este atat de draga, renuntand la alte tricouri “de conjunctura” (Juventus, Newcastle, Besiktas, Torpedo Moscova :), etc.), scoaterea la vanzare a acestor tricouri catre publicul larg, ar fi si o forma de marketing extraordinara. Ar putea creste astfel numarul suporterilor echipei, aducand mai multi oameni in apropierea echipei. Kitul de echipament este foarte frumos si cred ca ar exista o cerere destul de frumoasa pe piata, mai ales ca Sportul Studentesc este o echipa iubita in Bucuresti.

Din moment ce exista deja un subiect pe tema echipamentului, am mutat mesajul tau pe subiectul in cauza.

Alex D.
    Member

In Mall-ul AFI Cotroceni… la magazinul Puma se gaseste echipament Sportul Studentesc.

Tricou de joc + sort (2 var – fie alb fie negru) si tricou polo alb.

Tricoul de joc este 90ron iar cel polo 100ron… la sorturi nu m-am uitat.

Fetele spuneau ca zilele urmatoare vor aduce si treninguri.

Spor la cumparaturi!

dragos
    Member

@Alex D. wrote:

In Mall-ul AFI Cotroceni… la magazinul Puma se gaseste echipament Sportul Studentesc.

Tricou de joc + sort (2 var – fie alb fie negru) si tricou polo alb.

Tricoul de joc este 90ron iar cel polo 100ron… la sorturi nu m-am uitat.

Fetele spuneau ca zilele urmatoare vor aduce si treninguri.

Spor la cumparaturi!

exact ce spuneam, ideal ar fi ca, distributia sa se faca prin toate magazinele Puma.
    in Sun Plaza inca nu adusesera.

Am fost sa vad si eu echipamentele de la AFI tricou care imita echipamentul de joc este de o calitate deploarabila (cele de la Lotto de anul trecut sunt de pe alta planeta fata de astea). Cel din bumbac echivanetul echipamentului de antrenament arata mult mai bine.
    Cred ca si în targ sunt tricouri de calitate mai buna. Mi-am schimbat total parerea fata de firma de echipaament sportiv puma.

Tavi
    Member

@cristiansportul wrote:

[…]Mi-am schimbat total parerea fata de firma de echipaament sportiv puma.

Or fi facute in China de firma PLIMA :)

Daca erau facute cu aia cred ca ieseau de super calitate :))

Viewing 9 posts - 106 through 114 (of 114 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.