Eduard Bădescu 25.08.1960

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Eduard Bădescu 25.08.1960

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 72 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Pai, cum procedam? Eu il tin si voi il radeti in cap sau invers? 8)

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Pai, cum procedam? Eu il tin si voi il radeti in cap sau invers? 8)

NOI IL TINEM, iar JUCATORII IL RAD !!!!!!!!!!!!!

07Ex
    Keymaster

Uitati-va cum dl. Badescu are acum pe forum un thread lung de 2 pagini. Mai are un pic si-l ajunge din urma pe Siman care are un thread de 20 si ceva de pagini.

Giani
    Member

Sa fie primit! In Canada, aici se joaca alt fotbal.

rapid19pancu
    Member

mai bine ma punea pe mine antrenor ce ziceti ? :D :)

Giani
    Member

Sau pe mine. Am o legatura de chei foarte persuasiva.

ramos
    Member

SPORTUL STUDENŢESC – 24.09.2007 15:47
    EXCLUSIV / Eduardo Bădescu a fost demis

de Daniel Ţincu
    EXCLUSIV / Antrenorul Sportului, Eduardo Bădescu, a fost demis de patronul Vasile Şiman în urma rezultatelor slabe. Interimar va fi secundul Cezar Zamfir

Radu Dobrin
    Member

de regula, Cezarica cind intra, avea rezultate mai proaste decit predecesorul. Acum macar nu prea e posibil acest lucru 😆 😆

Zibling
    Member

@Radu Dobrin wrote:

de regula, Cezarica cind intra, avea rezultate mai proaste decit predecesorul. Acum macar nu prea e posibil acest lucru 😆 😆

Nu spune hop! pana nu vezi echipa inscriind goluri acasa. De 2 etape acasa, zici ca avem portile adverse zidite.

Acum am mazut si eu anuntul, o fi de bine, n-o fi. Cert este ca Siman trebuie sa ia un antrenor serios de data asta. Eu l-as prefera pe Balint, dar nu stiu daca mai vrea “Pele”.

07Ex
    Keymaster

In sfarsit o veste buna. Sa vedem pe cine il va lua Siman ca antrenor la echipa, ca Cezarica o fi el sufletist, dar nu are fason de antrenor principal.

ashone
    Member

sire trimite tu la manitoba aia un mesaj ca badescu e prost antrenor si ca a beneficiat de prostia si batrinetea lui mircea radulescu de la scoala pro care l-a primit cu toate ca nu avea voie. ca sa nu mai aiba in CV antrenorat in romania. nu de alta da sa nu-i prosteasca pe manitobenii aia ca e mare scula de antrenor. si poate pe tine te asculta canadezii aia. multumesc.

07Ex
    Keymaster

@ashone wrote:

sire trimite tu la manitoba aia un mesaj ca badescu e prost antrenor si ca a beneficiat de prostia si batrinetea lui mircea radulescu de la scoala pro care l-a primit cu toate ca nu avea voie. ca sa nu mai aiba in CV antrenorat in romania. nu de alta da sa nu-i prosteasca pe manitobenii aia ca e mare scula de antrenor. si poate pe tine te asculta canadezii aia. multumesc.

Nici o problema ashone! Fii sigur ca le trimit un “feedback” in Engleza bineanteles, in care le voi spune cat de bun este dl. Badescu.

07Ex
    Keymaster

Gata, acum daca dl. Badescu a fost demis i-am mutat topicul pe forumul de foste “glorii”. 😆

Tavi
    Member

@07Ex wrote:

Gata, acum daca dl. Badescu a fost demis i-am mutat topicul pe forumul de foste “glorii”. 😆

poate inventam un topic de mazete … pentru alde edi, sichitiu, varga dacian, ciobi, kiki si multi alti care au facut abuziv umbra gazonului din Regie in ultima vreme

dragos
    Member

in sfarsit !!!!

BYE-BYE & don’t forget to write !!!!

solutia cu cezarica interimar e poasta din start.
    analizez situatia si imi dau seama ca, sile NU vrea si NU intelege ca, pentru a face PERFORMANTA, TREBUIE SA INVESTESTI !!!!!

sile baga mana in buzunar si adu un ANTRENOR CAPABIL, cumpara si alti jucatori, caci altfel, actualii jucatori NU-TI VOR ADUCE PROFIT !!!
    vei ramane cu MINUS !!!! 😆 😆

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 72 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.