Eduard Bădescu 25.08.1960

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Eduard Bădescu 25.08.1960

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 72 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

@07Ex wrote:

Gata, acum daca dl. Badescu a fost demis i-am mutat topicul pe forumul de foste “glorii”. 😆

ceea ce ma face sa revin la propunerea de acum citiva ani (parca atunci cind a plecat ando 😆 )…in afara de “foste glorii” ne-ar mai trebui un post …”hall of shame” 😆

p.s…si printre jucatori vad ca avem citiva candidati buni la rubrica respectiva…sa nu mai zic de cei viitori “fosti” care ar putea fi mutati de pe acum, daca ar fi dupa mine.. :?

07Ex
    Keymaster

@Radu Dobrin wrote:

ceea ce ma face sa revin la propunerea de acum citiva ani (parca atunci cind a plecat ando 😆 )…in afara de “foste glorii” ne-ar mai trebui un post …”hall of shame” 😆

Pai daca-mi spuneti cum sa spun la “hall of shame” pe romaneste, si daca mai sunt si altii de aceeasi parere, eu fac acest subforum imediat.

Radu Dobrin
    Member

foste verze 😆

Tavi
    Member

@07Ex wrote:

@Radu Dobrin wrote:

Pai daca-mi spuneti cum sa spun la “hall of shame” pe romaneste, si daca mai sunt si altii de aceeasi parere, eu fac acest subforum imediat.

ti-am zis eu mai devreme: mazete!

Zibling
    Member

“Hall of Shame” sa se numeasca in romaneste “Jucatori ratati” sau “…au avut si ei sansa lor” 8)

07Ex
    Keymaster

@Tavi wrote:

ti-am zis eu mai devreme: mazete!

OK, am facut un subforum nou intitulat “mazete” iar Badescu si Sichitiu sunt cap de afis.

Giani
    Member

Propun ca in acest forum sa intre si topicurile dedicate lui Cristi Ciubotariu si Vasile Siman, dupa ce vor avea bunul simt sa plece, ca prea isi bat joc de culorile clubului si implicit de noi.

Zibling
    Member

@Giani wrote:

Propun ca in acest forum sa intre si topicurile dedicate lui Cristi Ciubotariu si Vasile Siman, dupa ce vor avea bunul simt sa plece, ca prea isi bat joc de culorile clubului si implicit de noi.

Mda, sustin si eu aceasta cerere. Ciobi cred ca a avut doar 2 meciuri oficiale bune in ultimele 2 sezoane. Nu mi se pare normal ca in aceste conditii, sa fie titular meci de meci. Varsta nu tine intotdeauna loc de experienta.

07Ex
    Keymaster

Nici o problema. Indata ce Siman si Ciobi nu vor mai fi la echipa, thread-urile lor vor ajunge pe acest subforum.

Radu Dobrin
    Member

andone ar trebui sa fie cap de lista in topicul asta…

Giani
    Member

@07Ex wrote:

Nici o problema. Indata ce Siman si Ciobi nu vor mai fi la echipa, thread-urile lor vor ajunge pe acest subforum.

Problema nu este pozitia celor doua topicuri in forum, ci pozitia celor doua specimene la club.

cameliu
    Member

Prosport:

EDI BADESCU SE VA INTOARCE IN CANADA
    Marti, 2 Octombrie 2007

In cursul zilei de marti, Eduard Badescu a incheiat de comun acord colaborarea cu formatia Sportul Studentesc. Lui Badescu ii fusese propus un post in conducerea clubului, insa a preferat sa se intoarca in Canada, unde isi va continua cariera de antrenor.

“Experienta din Romania a fost una foarte utila. Bineinteles ca au existat bucurii, dar si suparari”, a punctat Edi Badescu pentru http://www.prosport.ro.

cameliu
    Member

Parerea mea e ca Badescu la ce “material” a avut a adunat destul 10 puncte in 6 meciuri…
    Nu este el de vina de situatia echipei… deci nu-si are loc la mazeta…

Tavi
    Member

@cameliu wrote:

Parerea mea e ca Badescu la ce “material” a avut a adunat destul 10 puncte in 6 meciuri…
    Nu este el de vina de situatia echipei… deci nu-si are loc la mazeta…

Pai nu pentru punctele adunate a fost demis ci pentru cele NEadunate pe acasa … sau pierdutre cu nonsalanta

El chiar n-a vazut ca nu are portar?

cameliu
    Member

@Tavi wrote:

El chiar n-a vazut ca nu are portar?

O fi vazut el… dar ce sa faca? Sa-l ia pe portarul de la stadion? sau pe unul de la grupele de pitici? Orice antrenor trebuie sa joace cu ce are sile… ca doar nu aduce sile altii…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 72 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.