eHockey – www.ehockey.nu

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games eHockey – www.ehockey.nu

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Am acolo echipa si momentan sunt neinvins dupa 4 etape. Va invit si pe voi sa va inscrieti!

07Ex
    Keymaster

Nu, eu nu am echipa pe site-ul respectiv.

Giani
    Member

M-am inscris ieri. Cat timp dureaza pana sa primesc echipa?

Radu Dobrin
    Member

eu am deocamdata miinile pline cu hattrick-ul :)

ultrasro
    Member

Trebuie sa intri pe mailul primit de la ei ca sa poti activa apoi echipa!

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Trebuie sa intri pe mailul primit de la ei ca sa poti activa apoi echipa!

Asta am pricipit. Intrebarea mea era in cat timp primesc mailul, cu aprox.

Giani
    Member

Sincer, hockey-ul e de tot rahatul. Mi-am setat echipa pentru meciul de luni si m-am trezit ca pierd cu 5-0 prin neprezentare. De pe interfata de utilizare nu se intlege nimic iar helpurile sunt toate in suedeza. poate ne ajuta Radu cu o traducere :-(.

Rectificare, dar treaba cu interfata tot de rahat ramane. Am batut cu 5-0 prin neprezentare, dar baietii nu stiu sa scrie ca la hattrick:
    Avantul Prabusirea – Ciorile Albe 5-0, ei scriu doar numele adversarului, H sau A in functie de locul desfasurarii actiunii si rezultatul pentru echipa gazda. Mai tre’ sa ma adaptez, ca altfel pic in liga a treia.

Radu Dobrin
    Member

@Giani wrote:

Sincer, hockey-ul e de tot rahatul. Mi-am setat echipa pentru meciul de luni si m-am trezit ca pierd cu 5-0 prin neprezentare. De pe interfata de utilizare nu se intlege nimic iar helpurile sunt toate in suedeza. poate ne ajuta Radu cu o traducere :-(.

Rectificare, dar treaba cu interfata tot de rahat ramane. Am batut cu 5-0 prin neprezentare, dar baietii nu stiu sa scrie ca la hattrick:
    Avantul Prabusirea – Ciorile Albe 5-0, ei scriu doar numele adversarului, H sau A in functie de locul desfasurarii actiunii si rezultatul pentru echipa gazda. Mai tre’ sa ma adaptez, ca altfel pic in liga a treia.

nici o problema….o rezolvam la un pret avantajos…(pentru mine, bineinteles :) :) )

nicu
    Member

Pentru cei interesati in e-hockey:
    http://www.ehockey.nu
    Jocul e inca la inceput. mai sunt inca buguri, dar merge acceptabil.
    Nicu

ultrasro
    Member

Momentan avem echipe de hockey pe site-ul asta vreo trei: eu, Giani si George: ei in divizia secunda iar eu in divizia a treia, eu sunt Sportul Studentesc HK , poata jucam un amical saptamana viitoare… :D

nicu
    Member

Ok,
    Eu am primit in Div 2 . Momentan sunt in cupa (in canada tocmai se joaca etapa a doua de cupa, de fapt prima ca saptamana trecuta a fost tur preliminar), dar ies azi (joc cu o echipa din NHL).

nicu
    Member

Echipa mea se cheama Oil Oil (trebuie sa-i schimb numele ca joaca Oilersii penibil sezonul asta) si e in Canada , 1b.

ultrasro
    Member

Si eventual trimit provocarea dupa ce joci tu in cupa…. 8)

AM TRIMIS ACUM PROVOCAREA PENTRU MECI, PE PATINOARUL MEU, DEOARECE ARE 30300 locuri si am 935 suporteri…..

ACCEPTI ACUM? :D

nicu
    Member

Done

nicu
    Member

Totul e sa nu ma calific in cupa. Dasi saptamana trecuta am jucat la vreo 4 ore dferenta un amical in Germania si un meci de cupa. Saptamana asta am incercat aceeasi faza dar cred ca nu a tinut. De fapt nici nu stiu.
    La Hockey-Canada organizarea e inca f. proasta.
    N

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.