eHockey – www.ehockey.nu

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games eHockey – www.ehockey.nu

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Merci pentru acceptanta….

Apropo cum e pe acolo…. Aici la Bucuresti a nins si viscolit 24 de ore, circulatia e data peste cap, 85% din localitatile din judetul Ilfov au ramas fara curent azi noapte din cauza vantului puternic…

Faza misto e alta: pe HT azi condititiile meteo erau foarte bune pentru fotbal in zona Bucurestiului… afara de fapt zapada avea 40 de cm…. misto nu…. Am innotat pe jos prin Cismigiu dintr-o parte in alta ca sa ajung la servici….. de acasa mersesem cu metroul pana la Izvor, cu masinile nu se putea circula de dimineata…. pe la Universitate puteai merge doar cu spatele din cauza vantului extrem de puternic…. scarile la pasaj se puteau urca doar dand gauri cu varfurile la bocanci… spre seara se mai curatasera un pic strazile…. nasol moment…. bine ca merge netul totusi… 😆 😯

ultrasro
    Member

E ca lumea, pe 31.12 dai o fuga cu echipa PANA LA BUCURESTI CA SA JOCI cu Sportul Studentesc HK…. Poate prinzi revelionul in aeroport la Otopeni… 😆

nicu
    Member

Pe aici e surprinzator de cald: ziua uneori avem si 0 grade. A nins mai tarziu ca de obicei: la sfarsitul lui octombrie , s-a depus zapada de abia la inceputul lui Noiembrie si n-a mai nins aproape deloc de atunci ( a fulguit un pic).
    Cred ca in ultimele 2-3 saptamani minima a fost intre -5 si -10 iar maxima in jur de 0. Asta in conditiile in care anul trecut in perioada asta parca erau -20 ziua si -30 spre -40 noaptea . Partea buna e ca in 4-5 luni se topeste zapada 😆
    P.S. Astea-s conditiile pentru Edmonton (sau Deadmonton cum zic unii),
    nu pentru Canada . Suntem cam pe aceeasi paralela cu Stockholm si St. Petersbourg. In Toronto, Montreal sau Vancouver e mult mai bine.
    Nicu

ultrasro
    Member

Craciun fericit! :D

nicu
    Member

Craciun fericit !

Giani
    Member

Fatza de hattrick, ehockey e de kkt. Oribil, plat si insipid. Oricum, la multi ani tuturor si, daca aveti ceva de spus, legati-va de echipa de fotbal, ca aia de hochei… cabbages!

nicu
    Member

Cum merge la voi site-ul? La mine mai mult sta decat merge. Si de multe imi zice ca nu gaseste adresa (n-am putut sa ma loghez in ultimele 4 ore si aveam meci).
    E asa mereu sau doar la orele cand ma loghez eu?
    N

ultrasro
    Member

cred ca schimba si astia serverele…

ultrasro
    Member

Serverul de hattrick 😯

Giani
    Member

@nicu wrote:

Totul e sa nu ma calific in cupa. Dasi saptamana trecuta am jucat la vreo 4 ore dferenta un amical in Germania si un meci de cupa. Saptamana asta am incercat aceeasi faza dar cred ca nu a tinut. De fapt nici nu stiu.
    La Hockey-Canada organizarea e inca f. proasta.
    N

Da, dar situatia e aceeasi peste tot. Cand iti este lumea mai draga pica serveru’. Ca sa nu zic ca banii de pe transferuri ii primesti abia ziua urmatoare. Treaba cu 4 meciuri pe saptamana au reglementat-o atunci, in perioada Sarbatorilor: au blocat amicalele in cazul echipelor care au meciuri de Cupa si au amenintat cu o amenda de 500.000 EUR in cazul celor care vor fi reusit sa treaca peste acest obstacol, astfel ca numarul maxim de meciuri care pot fi jucate de o echipa este 3 per saptamana. Exceptie fac echipele de prima divizie angrenate in Cupa Mondiala, la care internationalul este meciul 4.

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.