Euro 2004 – Portugalia

Home Forums Archive Arhiva Fotbal / Football Archive Euro 2004 – Portugalia

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
  • Author
    dragos
    Member

ce parere aveti despre EUROOOOOO 2004???
    concluziile mele (pana azi) sunt urmatoarele:
    bulgarii si rusii dezamagitori; elvetienii n-ai ce sa le ceri……GRECII SURPRIZA PLACUTA!!!!
    francezii au noroc CU CARU’ (arbitrul meciului cu croatia n-a vazut hentul clar pe care l-a comis trezegue); basca norocul din meciul cu anglia……
    spania nu arata cine-stie-ce joc………anglia joaca bine si sper sa mearga mai departe (rooney este un tanar ce promite – seamana putin cu celebrul gascoigne – putin durduliu, insa talentat si rau);
    nemtii – joaca altceva decat in meciurile amicale……olanda NOTA BENE!!!
    suedia si italia sper sa mearga mai departe, caci au ce arata pe teren….
    portugalia – echipa OBOSITA si parca sta, in loc sa joace ceva-ceva…..

hai ca mai vorbim…..

cameliu
    Member

era si cazul de-un topic pe tema asta!
    Cehii si olandezii de batut!

la italieni inca n-am vazut nimic….

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

Cehii si olandezii de batut!

Olandezii poate dar Cehii nu prea cred. Sunt prima echipa care s-a calificat clar in turul al doilea.

In privinta Spaniei mie mi s-au parut ca joaca chiar bine.

Cat despre francezi sper sa-i bata cineva pana la urma ca m-am cam saturat sa tot castige.

ultrasro
    Member

cu conditia sa nu joace Soava :) la noi

Radu Dobrin
    Member

judecind dupa meciul dintre olanda si cehia….cred ca ambele o sa ne bata de o sa ne sune apa in cap….dar mitica & co vor gasi sigur o explicatie la momentul respectiv :)…..

cameliu
    Member

meciul de aseara ramine printre clasicele europenelor…

multi
    Member

@Radu Dobrin wrote:

judecind dupa meciul dintre olanda si cehia….cred ca ambele o sa ne bata de o sa ne sune apa in cap….dar mitica & co vor gasi sigur o explicatie la momentul respectiv :)…..

Vai de mama noastra !…

07Ex
    Keymaster

Cine credeti ca va castiga anul asta Euro?

Giani
    Member

Maine seara va avea loc derby-ul nordic Suedia – Danemarca. La orice meci egal cu scor de peste 1-1, ambele echipe se califica in turul urmator si Italia pleaca acasa. Care credeti ca va fi rezultatul final si atitudinea echipelor pe teren?

Radu Dobrin
    Member

cehia

Radu Dobrin
    Member

sint convins ca nu vor face aranjamente…..dar scorul egal este oricum cel mai probabil….

in alta ordine de idei…macaronarii nu ar trebui sa aiba prea multe opinii pe tema corectitudinii…..

adi
    Member
    Radu Dobrin wrote:
    cehia

Si eu tot cu cehii tin, dar mi-e teama de francezi.

07Ex
    Keymaster

Parerea mea este ca scorul final dintre Suedia si Danemarca va fi egal. Cel mai probabil 1-1 dar nici 2-2 nu e exclus.
    Ce nu inteleg insa este cum de Italia nu se califica daca meciul se termina egal? Italia se poate califica daca meciul se termina 1-1 dar trebuie sa castige la o diferenta de 3 goluri. Bine, eu unul NU cred ca Italia va castiga la o diferenta de 3 goluri contra Bulgariei asa ca nu-i vad pe italieni in turul urmator.

07Ex
    Keymaster

Cehii sunt buni dar eu nu-i vad castigand. Cred ca va castiga Anglia sau poate Suedia. Radu, ce zici?

Radu Dobrin
    Member

daca meciurile se joaca pe bune, eu nu vad cine poate sta in fata cehilor….din nefericire, necazurile incep sa apara in meciurile dintre “bogati” si “saraci” …unde dreptatea e impartita unidirectional de notoricii maier…pilsen…riley…michel (asta din complexul saracului care vrea sa stea la masa bogatilor…)…si nu in ultimul rind agentul de asigurari anders frisk….

e clar ca cehii sint “saracii” in orice scenariu posibil….si cind rezultatele meciurilor vor atirna de detalii, cehii nu au nici o sansa (ia ginditi-va ca echipele erau invers in germania-letonia….2x11m=2-0; sfirsitul meciului-germania mai departe)

din motivul asta cred si ca cehii vor juca sa ii trimita acasa pe nemti pentru a nu risca sa ajunga la fluierul vre-unui “gigi” dintre cei mai sus pomeniti intr-un eventual meci ulterior

sper insa sa ma insel!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 50 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.