Fulare Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Author
    Giani
    Member

@dragos wrote:

eu propun 2 modele (din care se va alege unul):
    a) jumatate alb, jumatate negru si sa scrie forza sportul cu alb pe partea neagra si cu negru pe partea alba;
    b) intreg fularul sa fie negru si sa scrie cu alb FORZA SPORTUL.

ce ziceti???
    aveti si alte propuneri???

Eu zic sa fie ceva in alb si negru (ori 50-50, ori in dungi transversale sau in sah) si cu sigla. Asta, evident, daca e toar’su’ ala de acord.

ion
    Member

Zici ca faci rost de fulare?
    Daca mai e valabila afirmatia ta eu zic sa te grabesti …Te rog altfel il chem pe Basescu

Ultras
    Member

Poti sa il chemi deja. Cainele e cu initiativele, altcineva trebuie sa le puna in practica

07Ex
    Keymaster

Pai chiar asa! Parca vad ca trece iarna si noi tot fara fulare. In plus iarna la mine este lunga si friguroasa asa ca un fular chiar ar fi indicat. :)

Ultras
    Member

Daca vrei iti trimit o pufoaica (lichida) ca de fulare nu pot sa-ti spun nimic sigur! 😈

07Ex
    Keymaster

Pufoaica am, eu fular as fi vrut. 😆

dragos
    Member

am inteles ca unul din liderii galeriei craiovene se descurca cu “fabricarea”
    fularelor (nu le produce el, insa are pile)……
    oricum, bine ar fi sa ne poata ajuta, caci altfel stam…….
    iar pretul ar fi cam 10 euroi…….ce zici caine???
    ham-ham sau doar ham!!!

Ultras
    Member

Am sa-l sun pe acel ‘lider” al galeriei craiovene din Bucuresti! Sa vedem!

07Ex
    Keymaster

Pai daca stii cine este suna-l. Eu dau 10 euroi pe un fular.

Cainele
    Member

Mai usor cu Basila , despre morti numa’ de bine .(oricum m-am p***t la poarta lui cand a fost cazul)
    O sa se rezolve incet si cu fularele , aveti putintica rabdare cum ati avut si pana acum 😆
    Ham ham 8)

ultrasro
    Member

Daca erau -20 de grade mai intelegeam, eu as fi vrut niste maieuri cu Sportul pentru zilele calduroase de la vara…. 😯 😯

Cainele
    Member

@ultrasro wrote:

Daca erau -20 de grade mai intelegeam, eu as fi vrut niste maieuri cu Sportul pentru zilele calduroase de la vara…. 😯 😯

Iti fac cadou un maieu cu burta si sani 😆

Daphix_
    Member

As dori sa intreb daca aveti vreun magazin de prezentare, ceva fan-shop de unde as putea comanda un fular cu Sportul, eventual un tricou…
    Eu sunt utist, dar simpatizez si cu Sportul, asta pentru cei care nu stiu…

Asadar, cei care ma pot ajuta cu niste informatii, sunt bineveniti sa lase niste mesaje. Va multumesc.

Ultras
    Member

Clubul nu se preocupa de astfel de lucruri. In perioada urmatoare vom realiza noi ceva materiale promotionale, dar nu pot sa dau o data precisa. Oricum in momentul in care vor fi gata nu te vom uita.

Daphix_
    Member

Ok, chiar te rog!
    Eu mai intru si pe Onlinesport, asa ca lasa-mi eventual un mesaj acolo, pe topic-ul dedicat UTA-ei sau un PM. Aici pe forum nu intru asa des, cam odata pe saptamana…
    10x.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.