Gavril Pele Balint 03.01.1963

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Gavril Pele Balint 03.01.1963

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 96 total)
  • Author
    Ultras
    Member

E bine daca vorbeste serios. Si mai bine ar fi sa actioneze in acest sens. Adica sa bage si bani in echipa. Numai cu intentii bune e mai greu sa reusesti.

Tavi
    Member

stati cuminti ca a mai tras baiatu’ declaratii sforaitoare si pe la emisiuni televizate … si????

Ultras
    Member

DJ Vasile, daca ai intentii onorabile, invarte roata si scoate malaiul ca s-o ducem bine!!!

Ultras
    Member

Invarteste roata
    DJ Vasile
    Scoate malaiul
    Ca sa fie bine.

Va bagati sambata?

ultrasro
    Member

😯 :P 😆

Ultras
    Member

Zdop si Zdup

ion
    Member

Eu voi da tonul la cintec!!!

dragos
    Member

aceeasi poveste, dar cu un alt actor: siman este nemultumit de balint, caci
    si-a aratat nemultumirea fata de politica “pecuniara” a lu’ sile…..am mai intalnit acest lucru, dar cu alti antrenori (doar sile este constant)…..
    mi-e SILA(E)!!!!!!

Tavi
    Member

La finalul partidei Sportul Studenţesc – Cimentul Fieni, scor 2-0, antrenorul Gabi Balint a confirmat faptul că acesta a fost ultimul său meci pe banca studenţilor. “Am vorbit cu Gică Hagi la telefon şi am fost de acord să îi devin secund. Luni voi semna contractul”, a declarat Balint, care va fi înlocuit, cel mai probabil, de Dan Petrescu.

sursa:prosport

07Ex
    Keymaster

Pacat ca va pleca Balint, dar daca stau sa ma gandesc pentru el va fi mult mai bine la Galata. Sunt curios insa pe cine va aduce Siman in locul lui. Vad ca se vehiculeaza numele lui Dan Petrescu dar sincer vorbind nu stiu daca Dan este antrenorul potrivit unei echipe care abia a promovat. Parca vad ca dupa cateva etape daca echipa va merge prost sau daca Rapidul il va vrea pe banca tehnica iarasi va pleca de la noi.

Radu Dobrin
    Member

sint de acord cu tine intr-un punct….oricine da mai mult (…ceea ce inseamna practic…oricine :? ) si petrescu pleaca…

jucatorii sint aceiasi (in sensul de nici unul in plus…) pe care i-a lasat neinvinsi in turul trecut..si se pare ca s-a chiar inteles bine cu ei… (ovidiu…corecteaza-ma daca gresesc)

partea proasta e ca, sincer sa fiu…nu cred ca are importanta ce antrenor avem…parerea mea e ca lotul actual e mult prea subtire pentru A 😥

ultrasro
    Member

Problema esti lipsa de experienta a multor jucatori. In plus apararea nu este suficient de prompta in interventii. De fapt nici cei care au plecat nu erau mai eficienti, ne aducem aminte de zeci de meciuri terminate pe faza defensiva :)

07Ex
    Keymaster

@Radu Dobrin wrote:

partea proasta e ca, sincer sa fiu…nu cred ca are importanta ce antrenor avem…parerea mea e ca lotul actual e mult prea subtire pentru A 😥

De acord cu tine. Nici eu nu sunt de parere ca vom face fata diviziei A cu lotul ne-experimentat pe care-l avem la ora actuala. Daca insa vor mai pleca Bucur, Balan sau mai stiu eu care din jucatorii care au cat de cat experienta va fi vai de noi. :(

Ultras
    Member

Sunt doi jucatori in plus: Pulhac si Radoi.

rhcp
    Member

Dar Radoi si Pulhac sunt ai nostri de tot ?… sau repetam un caz Maxim?

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 96 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.