Gimnastica din nou! Sportul ocupa podiumul!

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Alte sporturi / Other Gimnastica din nou! Sportul ocupa podiumul!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Alexandra confirma si castiga Cupa 1 Martie
    De 1 Martie a avut loc la Bucuresti o competitie foarte interesanta, dedicata gimnasticii ritmice. Una dintre cele mai mari sperante ale gimnasticii ritmice din Romania, Alexandra Piscupescu, a castigat fara probleme primul loc la categoria IV.

“Cupa 1 martie” a fost de fapt un amical organizat de clubul Triumf. Au participat, cluburile Trimf, ANEFS si Sportul Studentesc Olimpia.

Concursul s-a desfasurat pe doua categorii de varsta: a IV-a (8-10 ani) si a III-a (10-12).

Clasamente:

categ III-a:
    1. Irina Lalciu – Sportul Studentesc Olimpia
    2. Sara Casian – Sportul Studentesc Olimpia
    3. Maria-Luiza Pavel – Sportul Studentesc Olimpia

categ IV-a:
    1. Alexandra Piscupescu – Sportul Studentesc Olimpia
    2. Adriana Teohan – Sportul Studentesc Olimpia
    3. Sara- Sportul Studentesc Olimpia

03/03/2004

cameliu
    Member

Gabi, e fiica ta?

Felicitari!!! :D :D :D

Ultras
    Member

Da, Alex este fata lui Gabi. Care crezi ca a fost unul dintre motivele pentru care am facut galerie la Cupa Romaniei?

cameliu
    Member

banuiam!!!

Ultras
    Member
    Ultras
    Member
    07Ex
    Keymaster

Felicitari fetelor! :D

Gabi
    Member

@Ultras wrote:

Da, Alex este fata lui Gabi. Care crezi ca a fost unul dintre motivele pentru care am facut galerie la Cupa Romaniei?

multumesc la toata lumea.
    anul asta, din pacate, campionatele nationale au loc la constanta, pe sfarsitul lui iunie. cred ca voi face galerie singur:(
    mai sunt cativa parinti “cu voce”, dar nu antrenamentul de pe stadion:)
    cat de curand, nu stiu inca data exacta, va avea loc Cupa Irina Deleanu.
    vor participa sportive din belgia, austria, rusia, bulgaria etc.
    evenimentul va avea loc la sala rapid, premiile fiind (e un zvon 😈 ) de 400 euroi pt. locul unu, 300 locul doi etc.

Tavi
    Member

Nu-ti fa griji Gabi!

La vremea aia vom fi fost in A, Dragos insurat, iar majoritatea dintre noi in concediu si cu burtile (cam mari cei drept in ultima vreme) la soare … daca dai un SMS s-ar putea sa ai o surpriza placuta (speram) 😉

Tavi
    Member

Tine-ne la ~220 ca asta e colea :P

Gabi
    Member

@Tavi wrote:

Tine-ne la ~220 ca asta e colea :P

va tin in “priza”:)

dragos
    Member

FELICITARI GABI!!!
    FELICITARI FETELOR!!!
    LA MAI MAREEEEEE !!!!!!

Cainele
    Member

Duminca 7.03 la sala Olimpia a mai avut loc un concurs de gimnastica ritmica…am fost alaturi de Gabi Piscupescu si Dan sa le incurajam pe fete( ne-am incurajat si noi cu o “racheta” 😉 )…bineinteles Sportul Studentesc a fost ca de obicei la inaltime… 8)

P.S. parintii de la Triumf se uitau ca la OZN-uri cand faceam cu abi cate un ” let’s go” 😆 😆 😆

Ultras
    Member

Astazi si maine se desfasoara un concurs international de gimnastica ritmica. La categoria a IV-a s-a impus detasat Alexandra Piscupescu de la Sportul Studentesc. Asteptam cu interes detalii de la Gabi.

PS. Vom fi maine prezenti la festivitatea de premiere.

07Ex
    Keymaster

Felicitari fetelor, felicitari Gabi! :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.