Gimnastica – Internationaler Children Cup 2004, Austria

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Alte sporturi / Other Gimnastica – Internationaler Children Cup 2004, Austria

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Gabi
    Member

Vineri 1 mai si sambata 2 mai a avut loc la Korneuburg, Viena, un concurs international de gimnastica ritmica. Au participat sportive din 9 tari.

De la Sportul Studentesc au participat trei fete: Irina Lalciu, Cristina Lautaru si Alexandra Piscupescu si s-au intors cu un total de 6 medalii din sase posibile:)
    Sambata, individual compus:
    Irina Lalciu si Alexandra Piscupescu au luat aurul
    Cristina Lautaru – bronz

Duminica la finalele pe aparate toate trei s-au clasat pe locul I, bifand inca trei medalii de aur:)

Ultras
    Member

Viitorul suna din ce in ce mai bine! 2012 nu e asa de departe… 😈

PS. Ceva premii, euroi?

Gabi
    Member

@Ultras wrote:

Viitorul suna din ce in ce mai bine! 2012 nu e asa de departe… 😈

PS. Ceva premii, euroi?

Euroii au fost doar aia pe care i-am data la ea si i-a facut praf pe suveniruri :)
    Peste trei saptamani aceeasi echipa merge la un concurs in Belgia, vor participa 19 tari, se pare ca va fi mult peste asta de la Viena.

Felicitari fetelor si lui Gabi pentru fata lui… BAFTA multa fetelor la urmatorul concurs…. din pacate nu cred ca o sa putem fi acolo ca sa le sustinem… sa le facem galerie.

Ultras
    Member

Gabi, sa imi ceri drepturi de autor sau sa ma dai in judecata pentru plagiat! 😈
    http://www.onlinesport.ro/Html/alte/Gimnastica/63.shtm

Ar trebui 😆 … trebuia sa mai schimbi si tu cate o virgula pe acolo :)… si eventual sa schimbi aparatele cu obiecte

Gabi
    Member

@Ultras wrote:

Gabi, sa imi ceri drepturi de autor sau sa ma dai in judecata pentru plagiat! 😈
    http://www.onlinesport.ro/Html/alte/Gimnastica/63.shtm

a fost super cand ma cautat Vadim sa-mi spuna ca a primit o stire si ca a pus-o pe site:) se intreba cine este autorul 😆 daca-l cunosc :D
    i-am spus si a ras o juma’ de ora

dragos
    Member

FELICITARI CAMPIOANELOR!!!!
    LA MAI MARE!!!!

Gabi
    Member
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.