Gimnastica ritmica, campionatele nationale 2005

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Alte sporturi / Other Gimnastica ritmica, campionatele nationale 2005

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • #50444
    Gabi
    Member

    Se va desfasura in perioada 24-26 iunie 2005 la sala Polivalenta.
    Voi fi acolo sa sustin echipa, astept inscrieri :)
    Pana acum a confirmat doar Costin Lazar (in cazul in care nu e in cantonament) :)
    Forza Sportul, presimt ca iar batem tot

    #71362
    Radu Dobrin
    Member

    bafta Gabi! :)

    #71363
    Gabi
    Member

    merci mult :) o sa am nevoie

    #71364
    Ultras
    Member

    “Racheta” e? 😈

    #71365
    dragos
    Member

    Bafta si TROFEE MULTE !!!!

    #71366
    Gabi
    Member

    merci Dragos, sa fie!

    @Ultras wrote:

    “Racheta” e? 😈

    vor fi destule “rachete” 😆

    #71367
    dragos
    Member

    @Ultras wrote:

    “Racheta” e? 😈

    cu dop, sau sol-sol, sol-air ????

    #71368
    Ultras
    Member

    N-am apucat ieri sa vorbesc prea mult cu Gabi, da’ pot sa va spun ca la categoria a III-a Alexandra Piscupescu a ras tot! Gabi, asteptam amanunte…

    #71369
    Ultras
    Member

    Site-ul Federatiei Romane de Gimnastica Ritmica

    http://www.romrythmic.ro/

    Interesanta caracterizarea facuta Irinei Lalciu: http://www.romrythmic.ro/stiri.php?id_stiri=22 😈 😈

    PS. Parca ar fi site-ul Sportului Studentesc la junioare…

    #71370
    Gabi
    Member

    Rezultate Finale Individual Compus Categoria a II-a

    1 Irina Lalciu – Sp Stud Olimpia 65,125
    2 Andreea Stefanescu – CS “AS” Iasi 61,758
    3 Maria luisa Pavel – Sp Stud Olimpia 61,025
    4 Cristina Lautaru – Sp Stud Olimpia 60,000
    5 Diana Ionita – CS “AS” Iasi 50,975
    6 Diana Calauz – LPS Baia Mare 50,800

    Finale pe obiecte:

    Coarda

    1 Irina Lalciu – Sp Stud Olimpia 25,100
    2 Maria Luisa Pavel – Sp Stud Olimpia 24,400
    3 Cristina Lautaru – Sp Stud Olimpia 24,250
    4 Andreea Stefanescu – CS “AS” Iasi 24,200
    5 Diana Calauz – LPS Baia Mare 20,183
    6 Oana Ratiu – LPS Baia Mare 18,633

    Cerc

    1 Irina lalciu – Sp Stud Olimpia 25,700
    2 Andreea Stefanescu – CS “AS” Iasi 24,450
    3 Maria Luisa Pavel – Sp Stud Olimpia 23,650
    4 Cristina Lautaru – Sp Stud Olimpia 23,150
    5 Diana Calauz – LPS Baia Mare 19,783
    6 Diana Ionita – CS “AS” Iasi 19,750

    Maciuci

    1 Irina Lalciu – Sp Stud Olimpia 25,367
    2 Andreea Stefanescu – CS “AS” Iasi 24,750
    3 Cristina Lautaru – Sp Stud Olimpia 24,000
    4 Maria Luisa Pavel – Sp Stud Olimpia 23,833
    5 Diana Calauz – LPS Baia Mare 20,817
    6 Diana Ionita – CS “AS” Iasi 20,017

    Panglica

    1 Irina Lalciu – Sp Stud Olimpia 25,700
    2 Cristina Lautaru – Sp Stud Olimpia 25,250
    3 Andreea Stefanescu – CS “AS” Iasi 24,117
    4 Maria Luisa Pavel – Sp Stud Olimpia 23,700
    5 Diana Calauz – LPS Baia Mare 20,850
    6 Diana Ionita – CS “AS” Iasi 20,600

    #71371
    Ultras
    Member

    categoria a III-a? 👿

    #71372
    dragos
    Member

    FELICITARI GABI !!!
    sa curga sampania, nu ???

    #71373
    Gabi
    Member

    Individual compus:

    1 Alexandra Piscupescu – CS Sp Stud Olimpia 55,892
    2 Cristina Faur – CSS1 Timisoara 52,025
    3 Adriana Teocan – CS Sp Stud Olimpia 51,875
    4 Alice Tocu – CS “AS” Iasi 49,667
    5 Maria Valusescu – CS Sp Stud Olimpia 47,575
    6 Oana Marciuc – CS “AS” Iasi 46,958

    Finale pe obiecte:

    Coarda

    1 Alexandra Piscupescu – CS Sp Stud Olimpia 22,450
    2 Adriana Teocan – CS Sp Stud Olimpia 20,250
    3 Cristina Faur – CSS1 Timisoara 20,000
    4 Alice Tocu – CS “AS” Iasi 19,517
    5 Ada Zaulet – CS Sp Stud Olimpia 18,183
    6 Mirela Rus – LPS Bistrita 17,783

    Minge

    1 Alexandra Piscupescu – Sp Stud Olimpia 22,650
    2 Cristina Faur – CSS1 Timisoara 20,667
    3 Alice Tocu – CS “AS” Iasi 19,883
    4 Oana Marciuc – CS “AS” Iasi 18,750
    5 Oana Gâdea – CS Triumf Buc. 18,383
    6 Adriana Teocan – Sp Stud Olimpia 17,567

    Maciuci

    1 Alexandra Piscupescu – Sp Stud Olimpia 21,767
    2 Cristina Faur – CSS1 Timisoara 20,600
    3 Adriana Teocan – Sp Stud Olimpia 20,500
    4 Oana Marciuc – CS “AS” Iasi 20,367
    5 Alice Tocu – CS “AS” Iasi 20,183
    6 Maria Valusescu – Sp Stud Olimpia 18,917

    Panglica

    1 Alexandra Piscupescu – Sp Stud Olimpia 22,000
    2 Cristina Faur – CSS1 Timisoara 21,217
    3 Alice Tocu – CS “AS” Iasi 20,550
    4 Adriana Teocan – Sp Stud Olimpia 20,017
    5 Maria valusescu – Sp Stud Olimpia 19,200
    6 Lisa Munteanu – CS Triumf Buc. 17,983

    #71374
    Gabi
    Member

    Categoria a II-a:

    1 SPORTUL STUDENŢESC – OLIMPIA 186,150
    2 CSS ANGHEL SALIGNY IAŞI 154,867
    3 LPS BAIA MARE E1 145,783
    4 CS TRIUMF BUC 129,892
    5 CSS1 CONSTANŢA 126,442
    6 LPS BAIA MARE E2 126,000

    Categoria a III-a:

    1 SPORTUL STUDENŢESC – OLIMPIA 201,133
    2 CSS ANGHEL SALIGNY IAŞI 178,475
    3 LPS BISTRIŢA 168,575
    4 LPS BAIA MARE 165,400
    5 CSS1 CONSTANŢA 163,250
    6 CS TRIUMF BUC 161,783

    no, cam asta-i tot:)

    #71375
    cameliu
    Member

    Felicitari!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.