Gimnastica ritmica, campionatele nationale 2005

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Alte sporturi / Other Gimnastica ritmica, campionatele nationale 2005

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • Author
    Gabi
    Member

podium categ II-a:
    1. Irina Lalciu
    2. Maria-Luisa Pavel
    3. Cristina Lautaru

podiumul pe echipe

Ultras
    Member

Gabi notele au fost identice la echipe? 😈

Gabi
    Member

podium categ III-a

1. Alexandra Piscupescu
    2. Cristina Teodora Faur (CSS Timisoara, in prezent la lotul national antrenata de Maria Garba :) )
    3. Adriana Teocan

podiumul pe echipe

Gabi
    Member

@Ultras wrote:

Gabi notele au fost identice la echipe? 😈

scuze, am modificat :)

multumesc pt. felicitari, sper sa continue tot asa. sapt. viitoare pleaca la un turneu in Germania, inca nu stiu locatia.

Gabi
    Member

o parte din lotul Sportul Studentesc impreuna cu Irina Deleanu.
    de la stg. la dreapta : Irina Lalciu, Irina Deleanu, Alexandra Piscupescu, Andreea Itu, Ada Zăuleţ, Cristina Lautaru, Adriana Teocan.

in partea stanga a imagini se poate vedea o BUNA parte din reprezentanta primariei sectorului 3 (unul din sponsori 😯 ) chinuindu-se sa inlature baloanele ca sa iasa numele primariei in poza 😆

Ultras
    Member

asa e! partea BUNA a primariei!

dragos
    Member

reusite poze…….. TRAIASCA TINERELE TALENTE !!!!

07Ex
    Keymaster

Felicitari fetelor. Multumim Gabi pentru poze. :)

dragos
    Member

lotul olimpic de gimnastica al romaniei s-a dizolvat……asta e, fetele au crescut si au alte intentii: baieti, baruri, chefuri etc.etc.
    pacat de atata munca si de antrenorii belu si bitang!!!

Gabi
    Member

Cred ca o mica vina au si cei doi antrenori. Fetele umbla de ceva vreme prin cluburi, trebuiau sa se orienteze spre alte gimnaste. Era clar ca o mare parte din lot nu mai dorea performanta.
    Pacat, cum spuneai, de munca depusa. Eu le inteleg pe undeva, e greu sa stai o viata in cantonament cu un regim mai mult decat cazon, cu antrenament 7 zile din 7 cate 8-10 ore pe zi.

dragos
    Member

@Gabi wrote:

Eu le inteleg pe undeva, e greu sa stai o viata in cantonament cu un regim mai mult decat cazon, cu antrenament 7 zile din 7 cate 8-10 ore pe zi.

asa este: “militaria” din cantonamente este greu de suportat mult timp si iti doresti sa “evadezi”…….

Ce se mai aude la gimnastica ritmica, am vazut saptamanile astea un reportaj la Antena 1 o lauda Deleanu pe Lalciu, Piscupescu ce mai face?
    (si tatal si fica)

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.