Goluri ale fostilor "sportisti" in divizia mitica:

Home Forums General Football Fotbal Intern / Romanian Football Goluri ale fostilor "sportisti" in divizia mitica:

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Dupa ce Gigel a dat gol etapa trecuta iar Mazilu 2, iata ca Gigel a recidivat…
    In plus in etapa asta (a 15-a) Nae a dat 2 goluri pt Farul si a inscris si Stancu pt Steaua…

Revinimentul nostru in B se extinde si fostilor nostri jucatori: 3-4 goluri pe etapa…

Si goluri primite de “foste glorii ale Sportului”:

Edi Stancioiu a luat si in etapa asta multe goluri. A luat azi, de la Bistrita, doar 3. Unul printre picioare, unul pe sub el ………

07Ex
    Keymaster

Eu nu inteleg dece Stancioiu a plecat la CFR. Ce mare echipa e CFR sa plece la ei, dar ma rog.

Giani
    Member

@97SiR wrote:

Eu nu inteleg dece Stancioiu a plecat la CFR. Ce mare echipa e CFR sa plece la ei, dar ma rog.

E echipa mare, dar au frana de mana trasa. In rest baieti buni, cica Paszkanyi plateste mai bine decat jj.

Si am vazut si eu vreo doua faze la craiova. Inclusiv golul: cand a plecat Gigel pe langa fundas, a ramas saracul sa mediteze la cele sfinte sau la soarta culturilor de prazu dupa integrare, ca oricum sanse sa il mai ajunga pe Bucur nu ar fi avut decat daca isi punea role.

Giani
    Member

@cameliu wrote:

Revinimentul nostru in B se extinde si fostilor nostri jucatori: 3-4 goluri pe etapa…

Daca mai pui la socoteala si dumele lui Stancioiu, s-ar putea sa fie mai multe.

cameliu
    Member

@Giani wrote:

@cameliu wrote:

Daca mai pui la socoteala si dumele lui Stancioiu, s-ar putea sa fie mai multe.

Nu uit 3 meciuri apropiate ca timp in A prin 2002 (retur) parca, in care am dat 10 goluri si-am luat 0 puncte: 5-6 cu dinamo, 3-4 cu steaua si 2-3 cu astra…

LA meciul ala cu steaua din Ghencea am pariat ca se termina 3-3 la o casa de pariuri dar prin minutul 90 s-a trezit bloc notes sa ma nenoroceasca de doua ori. :( :( :(

cameliu
    Member

Mai adaugam 2 boabe date de Ionutz sub pietrishica!

crys41
    Member

Cred ca putem sa-i dam 3/4 de gol si lui Gigel Bucur pt primul gol cu UTA, insistarea la acea minge si pasa de gol e de admirat :).

sircos
    Member

stancioiu iar a luat gol printre picioare Cap_PDT_01_05

Giani
    Member

@crys41 wrote:

Cred ca putem sa-i dam 3/4 de gol si lui Gigel Bucur pt primul gol cu UTA, insistarea la acea minge si pasa de gol e de admirat :).

Daca se punctau si pasele, ca la hockey, ar mai bifat Gigel o bobita.

cameliu
    Member

Gigel a marcat in pima etapa a returului un gol in poarta Stelei!
    Un gol ce mi-a placut mult, marcat in stilul cu care ne-a obisnuit pe cind juca la noi!

Giani
    Member

Daca stau si ma gandesc, si Costi Lazar a fost la un pas de a marca. Sutul lui a fost transformat pe respiungerea portarului de un australopitec (parca asa se spune la cetatenii de la Antipozi, nu??? :twisted:) . Din pacate infractorii care ne-au furat locul, desi au jucat un mare nimic, demn de niste carbunari imputiti, au ciordit un punct, si cu ajutorul beizadelei vicepresului de la bragadiru. Dar daca au ciordit ei un loc in prima liga, ce mai conteaza un punct?

cameliu
    Member

Gigel a inscris din nou in stilul sau clasic! golul 3, in partida cu Arges.
    In plus la golul 1 a creat faza din care a dat gol Plesan.

Cite goluri sportiste avem in campionatul asta?

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.