Hattrick – Informatii generale

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Informatii generale

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 195 total)
  • Author
    adi
    Member

Iti acord revansa sambata :-)

ultrasro wrote:
    La Adi joaca portarul nationalei Romaniei si scoate 14 stele… e fioros… trebuie sa cumpar si eu un portar teribil de bun ;)
    Radu Dobrin
    Member

o intrebare pentru cei patimasi in ale hattrickului… :)

din momentul in care ajungi cu juniorii la excelent, poti sa incepi sa scoti direct maxim ce se poate scoate?…sau trebuie sa mai investesti un timp (sa ajungi la ‘marginea de sus’ a excelentului)

eu sint acolo de vr’un an…si scot numai nenorociri ..dar am inceput sa scot chiar din ziua in care am ajuns la excelent…

ultrasro
    Member

cand ajungi cu scoala la excelent tragi in general doar nenorociri, dar uneori mai apare si cate unul mai rasarit ;) pe care poti scoate un ban

Blue Eyes
    Member

cu antrenor inadecvat se poate ajunge la …excelent ? :)

ultrasro
    Member

Scoala de juniori o cresti investind permanent 400000 in ea…..

Antrenorul indecvat inseamna un fel de “carat apa cu ciurul” in cresterea calitatilor jucatorilor, adica un antrenament foarte lent…

Blue Eyes
    Member

e nasol atunci :P ….eu n-am investit decat 200.000/sapt si am un antrenor inadecvat…
    peste un sezon cand mai scap de datorii poate schimb antrenorul ….
    daca as vinde din prima echipa as scapa mai rapid de datorii….dar n-o sa fac asta prea curand….
    m-am atasat de jucatori :P
    + ca mai am un pic si promovez…

ultrasro
    Member

Daca antrenezi mijlocasi cumpara jucatori indecvati la cxonstructie de 17 ani cu pasa macar indecvat si vinde restul de batrani care nu scot macar 3*. Cu banii obtinuti cumperi antrenor bun…..oricat ar fi de slab la leadership.

Blue Eyes
    Member

ms pt sfat….o sa mai castig 3 meciuri pt a-mi asigura calificarea si vand tot :P
    gata……m-am hotarat
    voi face schimbari majore la echipa (spre deosebire de V>Siman care freaca mentosana :P…parerea mea)…….

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

a incercat cineva managerzone?

Daaaaaa!!! La hockey am cea mai tare pepiniera din primele doua divizii. Daca m-as indura sa mai si cumpar jucatori, as fi pe val.

07Ex
    Keymaster

Pai poate exporti ceva din tinerele talente si la Toronto Maple Leafs. Doar asa vor ajunge astia sa prinda un loc in playoff. 😥

Blue Eyes
    Member

ok…am gresit cand am spus ca V. Siman freaca mentosana…
    am gresit …
    e un conducator de club de nota 10 … :P

PS: nici eu n-am vandut vreun jucator din echipa :P…dar nici n-am antrenat specializat….
    dar sezonul asta antrenez….
    si sper sa nu vand vreun jucator …macar pana-n divizia A…

Giani
    Member

@97SiR wrote:

Pai poate exporti ceva din tinerele talente si la Toronto Maple Leafs. Doar asa vor ajunge astia sa prinda un loc in playoff. 😥

Daca ar merge as da superportarul de 21 de ani (90% suturi blocate in sezonul anterior) si superfundasul de 23 de ani (component al Nationalei U23), poate cu astia doi iau si “frunzele” titlul suprem in NHL.

nicu
    Member

Intrucat threadul asta a cam murit m-am gandit sa il readuc la viata laudandu-ma cu performantele mele recente din HT:)

Cupa:
    Black@White – Vancouver Chronics (Div 3) 4-0
    Black@White – Epicurus Eleven (Div 2) 5-0 😯

Etapa viitoare iar joc cu unul din div 2, dar de data asta o iau :(

Ieri in meciurile nationalelor:
    Echipa mare:
    Canada decided to use a incomprehensible 3-5-2 set up. They fielded: Burrell – Maillet, Elce, Kegelaer – Forcier, Crevier, Houde, Gallant, Arnaut – Deschenes, Fletcher.

Echipa mica:
    Canada tactics involved an interesting 3-4-3 combination. Lineup: Bourgault – Delisle, Coy, Dion – Ambrose, Tyler, Temple, Palmer – Holton, Austin, Duval.

The visitors’ central defense should have had no trouble clearing the pass to Archie Palmer, but the Canada player managed to shrug them off and fired a low shot past the keeper to give his team the lead. 1 – 0!

Va las sa ghiciti la ce echipa joaca jucatorii bolduiti 😆

Giani
    Member

Am avut si eu sezonul trecut un mijlocas al Nationalei Canadei, George Flavell, dar mai mult de patru saptamani nu mi-am permis sa il pastrez in lot. In cele sase meciuri oficiale a marcat pentru echipa mea trei goluri, dar dupa iesirea din Cupa l-am vandut, mai ales ca selectionerul il baga mai mult rezerva. In ritmul asta riscam un faliment rasunator, ori chiar nu simteam nevoia.

Felicitari pentru cei doi jucatori, eu mai am de muncit cu cei doi fundasi pana ii aduc in vizorul selectionerilor.

Nicule, da’ Forcier este quebecuois?

nicu
    Member

Mersi, sunt 3 (2 juniori si un senior):D

Forcier e probabil Quebecos, il am in echipa de 4 sezoane. Vineri a debutat pentru nationala mare, dar a jucat cateva meciuri si pentru U20.
    Salariul lui ma cam rupe, sper sa-l mai pot pastra un sezon:)

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 195 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.