Hattrick – Informatii generale

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Informatii generale

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 195 total)
  • Author
    Giani
    Member

Ascultati la mine: kuru-n poarta, vine si banul la vanzari si nici rezultatele nu sunt dezastruoase.

07Ex
    Keymaster

@Zibling wrote:

Aoleo, tocmai tu sa dai sfaturi, Ovidiu ??? Pai, eu si cu tine nu avem voie sa dam sfaturi legate de HT ca suntem cu un picior in stare de faliment. :?

Pai eu am crezut ca Ovidiu este expert la jocul asta. Cand am fost in Ro acum 4 ani, Ovidiu se pricepea tare de tot la joc. Ce s-a intamplat intre timp?

ultrasro
    Member

S-a intampplat ca salariile jucatorilor au crescut serios, cheltuielile administrative au ramas constante dar din pacate banii primiti din transferuri au scazut incredibil. Jucatori care se vindeau in trecut cu 100 de milioane acum se transfera cu preturi sub 20 de milioane. Facem echilibristica finannciara de vreo jumate de an, supravietuim si incercam promovarea.

07Ex
    Keymaster

Am inteles. Inca nu am avut timp sa-mi fac echipa, dar dac-o fac iti spun sigur ca sa ma ajuti.

adi
    Member

Eu am o echipa de kko, dar am multi bani in cont, pe care probabil ca ii voi cheltui ca sa-mi cumpar jucatori, iar apoi ma voi vaita ca nu am bani sa le platesc salariile 😆

Giani
    Member

Mai bine creste jucatori si lasa banii in cont.

Zibling
    Member

Eu fac step-trading si antrenament combo sa ma mentin sa nu dau faliment in jocul asta. Sunt modalitati destul de des frecvent utilizate in Hattrick in ultimele 4-5 sezoane.

Blue Eyes
    Member

@Zibling wrote:

Eu fac step-trading si antrenament combo sa ma mentin sa nu dau faliment in jocul asta. Sunt modalitati destul de des frecvent utilizate in Hattrick in ultimele 4-5 sezoane.

Ce e ala antrenament combo ?

Zibling
    Member

Antrenament combo inseamna combinarea antrenamentelor saptamanle la 2 sau 3 calitati diferite pentru o anumita grupa de jucatori, care pot juca pe mai multe posturi si sunt high-very high la respectivele calitati.

Blue Eyes
    Member

Adik antrenezi general ? :P

Zibling
    Member

Nu, antrenamentul General este altceva in Hattrick, care nu-l recomand nimanui in nici un fel de conditii.

Blue Eyes
    Member

Ce secretosi sunt toti ! :)

07Ex
    Keymaster

@Blue Eyes wrote:

Ce secretosi sunt toti ! :)

Pai cum, vrei ca lumea sa-ti divulge secretele? Din cauza asta ei castiga campionate si noi nu. LOL! 😆

Zibling
    Member

Ce secrete vrei sa stii, Ochi Albastri ?

ultrasro
    Member

Secretele sunt sublime…dar rabdarea reprezinta 99% din jocul asta ;)

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 195 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.