Hattrick – Informatii generale

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Informatii generale

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 195 total)
  • Author

Stiinta Bucuresti (181006)

ok
    aveam o idee, dar vad ca toata lumea tace. Sincer inafara de echipele lui Ady, Ovidiu, Giani, Radu… de restul nu stiu nimic… aveam si eu o idee…. dar o sa fac altfel pana la urma
    de exemplu Albnegri Edmonton nu stiu cine este… daca este de-al nostru sau este doar o pura coincidenta

ultrasro
    Member

Alb Negri Edmonton este a lui Nicu Strungaru
    Universitatea Bucuresti a lui Radu

Radu Dobrin
    Member

daca ai un jucator cu cartonas rosu…atunci nu poti sa il folosesti in urmatorul meci din liga, corect?

problema e ca el poate fi selectat din lista cind alcatuiesti echipa (nu este “rosu”)

intrebare: ce se intimpla daca il bagi in teren?..pierzi meciul la masa verde?

ultrasro
    Member

Asa ca nu bag mana in foc ce patesti, ….

CRED CA VEI JUCA IN 10 oameni….

Giani
    Member

Am fost de doua ori in situatia asta. Prima oara, chiar in ultima etapa am avut un atacant eliminat. Din fericire, la finele sezonului se radiaza si “galbenele”, si suspendarile. A doua oara, un mijlocas a acumulat trei galbene in trei meciuri diferite. Am tinut cont si nu l-am bagat in formatie, asa ca nu am idee ce s-ar putea intampla.

cred ca daca il folosesti pierzimeciul cu 5-0, la masa verde… sau albastra

Tavi
    Member

@Radu Dobrin wrote:

daca ai un jucator cu cartonas rosu…atunci nu poti sa il folosesti in urmatorul meci din liga, corect?

problema e ca el poate fi selectat din lista cind alcatuiesti echipa (nu este “rosu”)

intrebare: ce se intimpla daca il bagi in teren?..pierzi meciul la masa verde?

Bai Raducu, tu eshti neam cu mitica bogumil? Sau pentru ca te-ai nascut in Romania ai ramas cu apucaturi d’alea … 😆

Napoleon9
    Member

saptamana asta mi-a fost aprobata si mie echipa. “Sportul Studentesc – Venus”, V.155. Nici nu stiu cu ce sa incep… :( 🙄

Radu Dobrin
    Member

@Napoleon9 wrote:

saptamana asta mi-a fost aprobata si mie echipa. “Sportul Studentesc – Venus”, V.155. Nici nu stiu cu ce sa incep… :( 🙄

pina una-alta….se pare ca ai ultimul meci cu penultima clasata din grupa…

e important sa cistigi meciul ca sa scapi de baraj….pune-ti echipa in teren…si joaca ‘meciul sezonului’

ultrasro
    Member

Am cercetat lotul lui si nu prea are jucatori valabili, ar trebui sa cumpere ceva jucatori pasabili pe la 100-200 000 bucata, jucatori de 18-20 de ani, si eventual un portar high indecvat de 19 ani, pe la 300 000 lei, care antrenat 1-2 saptamani sa devina pasabble.
    Apoi sa foloseasca Hattrick Organizer, care il gaseste in meniul din stanga paginii principale : linkul Comunity, sectiunea software, trebuie sa instaleze Java Machine ca sa functioneze. Cu HO poate sa stabileasca cea mai buna asezare in teren.

Giani
    Member

CS Universitar (Bucuresti) 179953 div. VI.135, joc baraj de promovare sambata

Cainele
    Member

Am echipa hamham , si va astept in “Groapa cu foc”.
    P.s. echipa e in bz , cum pot sa o aduc in Buc?
    Dati-mi de veste care mai stiti 8)

adi
    Member

petrareanu, locul 2 in div. vi.104

ultrasro
    Member

Alegi noua zona, platesti 400000 si pierzi 5% din suporteri….

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 195 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.