Hattrick – Informatii generale

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Informatii generale

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 195 total)
  • Author
    nicu
    Member

A castigat cineva la LOTO ( a se citi juniori)? Asta-i saptamana milionarilor parca.
    Ovidiu deja a zis ca nu. Eu extrag in juma de ora. 😳

adi
    Member

fiecare cu norocul sau.
    unii trag saptamanal juniori buni, altii au o superproductie de verze si cate un briliant pe sezon. per total, functioneaza legea compensatiei.
    noi sa fim sanatosi.

Am sos un super atacant solid cu pasa inadecvat, winger inadecvat si restul nu mai conteaza :)

ultrasro
    Member

Sper sa scot si eu un jucator de camp solid candva :)

Radu Dobrin
    Member

hehe…am zis si eu sa incerc marea cu degetul….ca deh….am ajuns la pasibil…zis si facut…l’am scos pe unul care cel mai mare atu al lui era “poor” la aripa…asa ca m’am linistit …asa pina pe la toamna :)

Giani
    Member

@adi wrote:

fiecare cu norocul sau.
    unii trag saptamanal juniori buni, altii au o superproductie de verze si cate un briliant pe sezon. per total, functioneaza legea compensatiei.
    noi sa fim sanatosi.

Merci pentru incurajare, Adi. Inseamna ca dupa ce scot pe linie numai “conopide” (inadecvati) si “broccolli” (acceptabili), ar trebui ca undeva prin sezonul asta sa imi pice macar un excelent. Da Doamne sa fie fundas si sa aiba 17 🙄

Radu Dobrin
    Member

stie cineva daca ordinele individuale (tip mijlocas defensiv) influenteaza antrenamentul jucatorului?….chestia e am antrenat 25 de saptamini un mijlocas de 20 de ani (passing) pe care l-am jucat numai mijlocas defensiv, pina a urcat o treapta

hattrickul zice ca nu ar avea importanta….dar se pare ca are

Nu are importanta este posibil ca de fapt el sa fi avut pasa weak in loc de inadequate de exemplu cand ai inceput antrenamentul…. sau mai bine zis la jumatetea distantei intre cele doua calitati asta inseamna ca mai adaugi un plus de 50 la perioada de antrenament… si ar mai putea aparea un plus de la faptul ca jucatorul in cauza sa fi atins treapta respectiva de passing cu doua sau maxim trei antrenamente mai devreme, dar sa fi aparut acea mica eroare. In alta ordine de idei eficienta maxima pentru antrenament este cu 9 antrenori secunzi si unul de poratari.

nicu
    Member

M-am gandit sa deschid un topic in care sa postam saptmamanal juniorii si cine a crescut la antrenament.

Juniorul meu de saptamana asta:
    Ignace Blois (29828880)
    17 years, passable form, healthy
    A sympathetic guy who is calm and honest.
    Has disastrous experience and wretched leadership abilities.

Speciality: Unpredictable

Assessed value: 192 000 C$

Stamina: inadequate Goaltending: disastrous
    Playmaking: solid Passing: inadequate
    Winger: poor Defending: poor
    Scoring: weak Set Pieces: passable

Asta dupa ce saptamana trecuta am tras un Soild Winger cu pasable Playmaking si Inadequate Scoring.
    Probabil pentru un sezon nu mai trag nimic decent.

La antrenament 0 jucatori au crescut .

Ultima acizitie de la tineret

Alfréd Jáger (30168549)
    18 years, passable form, healthy
    A controversial person who is balanced and dishonest.
    Has disastrous experience and poor leadership abilities.

Speciality: Technical

Nationality: România
    Assessed value: 520 000 Lei
    Wage: 12 400 Lei/week
    Owner: Sportul Studentesc Bucuresti
    Warnings: 0

Stamina: inadequate Goaltending: disastrous
    Playmaking: passable Passing: poor
    Winger: poor Defending: weak
    Scoring: poor Set Pieces: wretched

nicu
    Member

Am tras un inadequate Playmaking.
    La antrenament a crescut Sulea (18 ani) la Formidabil Winger (are Excellent Passing).
    N

Radu Dobrin
    Member

pina unde urca nivelul la juniori?…excelent?..sau merge si mai departe?

@Radu Dobrin wrote:

pina unde urca nivelul la juniori?…excelent?..sau merge si mai departe?

urca pana la excellent dar daca tai investia maxima scade
    daca reduci la 200.000 nu o sa mai soala mai mare de passable, iar daca o duci la 0 o sa ai o scoala poor in 6 saptamani cel mai sigur.

RedBaron
    Member

Salut!
    Am revenit aici pe forum sub un nou cont si mi-am amintit ca, aici, am auzit prima oara de Hattrick. Era un subiect in care unul din voi era fericit ca batuse Suedia [ceva echipa, nu nationala].
    Oricum, de atunci a trecut mult timp si sunt curios sa vad daca mai joaca careva sau v-ati lasat? :D [Tin minte ca am jucat niste amicale cu o echipa petrareanu, care nu mai e…]

Apoi, aveti meci cu Poli AEK in Div. A, ultima etapa, deci bafta! 😆

Radu Dobrin
    Member

salut si bine ai re-venit :)

mai jucam cam toti…eu am “fc universitatea bucuresti”

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 195 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.