Hattrick – Meciuri amicale

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri amicale

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 102 total)
  • Author
    adi
    Member

cred ca o victorie in amical influenteaza nu starea suporterilor, ci numarul suporterilor, pentru ca din cate mi-aduc aminte joi iti apare un mesaj ca ai “n” noi suporteri. ma insel oare?

Daphix_
    Member

Nu stiu exact in ce zi apare acel mesaj (cred ca la mine martea), dar nu are legatura cu amicalul! Daca suporterii sunt fericiti (high on life, dancing in the streets, etc) atunci in fiecare sapt. iti va creste fan-clubul. “Fericirea lor” depinde exclusiv de rezultatele oficiale (Campionat, Cupa).

Daca pierzi un meci acasa cu 3-0, vei vedea ca spiritul suporterilor scade… si nu vei mai avea “noi inscrisi” in fan-club, chiar daca castigi in sapt. respectiva cu 3-0 in amical.

Eu asa stiu…

Ultras
    Member

Ce faceti voi se cheama negarea realitatii! sunteti traumatizati si va retrageti intr-o lume imaginara! 😈 😈 😈

ultrasro
    Member

Asta este un antrenament de manager priceput…. 😆

Ultras
    Member

Vise, vise…

Radu Dobrin
    Member

face cineva un amical cu mine miercuri?…(fc universitatea bucuresti)

pai… facem returul

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Ce faceti voi se cheama negarea realitatii! sunteti traumatizati si va retrageti intr-o lume imaginara! 😈 😈 😈

Tata, cred ca tu esti prea suparat ca te-au prins baietii cu doua echipe. Se mai intampla. In ceea ce priveste marea ta suparare, totul e sa stii sa te opresti la limita dintre real si imaginar. Ca veni vorba, daca nea Sile ar avea echipa pe HT, cred ca ar da faliment in juma’ de sezon.

Ultras
    Member

Trebuia sa scap cumva de boala asa ca am luat masuri extreme 😈

ultrasro
    Member

Nu stiu ce sa mai fac sa redresez echipa….

Ultras
    Member

Asculta la Dr. Hattrick si o redresezi pentru totdeauna! 😈

ultrasro
    Member

Credeam ca esti Dr. THIEF…..

Ultras
    Member

Gura! Veniti la baiatu’ sa va dea hapu’!

@adi wrote:

cred ca o victorie in amical influenteaza nu starea suporterilor, ci numarul suporterilor, pentru ca din cate mi-aduc aminte joi iti apare un mesaj ca ai “n” noi suporteri. ma insel oare?

aia iti apar oricum, chiar daca nu joci amical miercuri, aduti aminte ca si in intersezon veneau la fel luni si joi

@ultrasro wrote:

Nu stiu ce sa mai fac sa redresez echipa….

eu am vandut un pustan passable (iner) de la tineret, am scos 1.400.000 :) daca era solid ma faceam cu 4 bulioane, asta este astept tura urmatoare.
    intre timp, pentru cei care nu stiu, antrenamentele sistematice mi-a adus in ograda un winger excellent si unul solid, iar alt excellent este pe teava cum s-a zice :), bine doar un excellent o sa fie de vanzare

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 102 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.