Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 149 total)
  • Author
    Giani
    Member

FC Anitei (23.5 *) – CS Universitar (25.5 *) 2-0 Divizia VI.135
    Rating gazde Rating oaspeti
    Midfield: wretched Midfield: disastrous
    Right Side Defence: excellent Right Side Defence: formidable
    Central Defence: formidable Central Defence: outstanding
    Left Side Defence: formidable Left Side Defence: excellent
    Right Side Attack: inadequate Right Side Attack: passable
    Central Attack: inadequate Central Attack: weak
    Left Side Attack: inadequate Left Side Attack: passable

4-4-2 suspectat MoS 5-3-2 Normal

In absenta mijlocasului titular, suspendat, tactica 5-3-2 s-a dovedit falimentara. Cum computeru’ mai este si mare gazdar, diferenta de doua stelute plus forma weak a celor doi atacanti ai mei au condus la un rezultat aberant, comparabil cu Romania – Noervegia 0-1. Renunt la antrenamentul unui fundas bosorog si inadequate def. si trec in oficiale pe 4-4-2. Dupa ce vand americanu’ (va mai dura, nu va spun cand, ca oricum nu veti avea sanse in fata olandezilor, si mai ales nu meritya sa dati pe el doua bulioane), revin in oficiale pe 3-5-2.

In minutul 14, portarul CSU, Mark Koncz, a parat un penalty. Mai am sanse de locul 2 si voi lupta pentru aceasta pozitie, pentru banetul aferent. Nu ma intereseaza promovarea, pentru ca nu am echipa de liga a cincea.

trilutza din toKnaH (15 *) – Stiinta Bucuresti (22.5 *) 0 – 4 Div. VI.266

Ratingurile gazdelor nu mai conteaza. De remarcat ca stelutele Stiintei au fost obtinute de 10 jucatori, oaspetii evoluand timp de 75 de minute in inferioritate numerica, urmare a eliminarii mijlocasului Ovidiu Manescu.

Rating oaspeti (3-4-3 PiC)
    Midfield: wretched
    Right Side Defence: passable
    Central Defence: passable
    Left Side Defence: weak
    Right Side Attack: formidable
    Central Attack: excellent
    Left Side Attack: excellent

Gasca Nebuna (48 *) – PASTRAVUL (41*) 2 – 0 Divizia II.2

In meciul disputat pe “Stadionul din Regie”, oaspetii au evoluat in inferioritate numerica din minutul 66, cand atacantul Jason Williams a fost avertizat pentru a doua oara.

Rating gazde Rating oaspeti
    Midfield: magical Midfield: outstanding
    Right Side Defence: magnificent Right Side Defence: world class
    Central Defence: outstanding Central Defence: extra-terrestrial
    Left Side Defence: solid Left Side Defence: outstanding
    Right Side Attack: passable Right Side Attack: supernatural
    Central Attack: formidable Central Attack: formidable
    Left Side Attack: supernatural Left Side Attack: formidable

Cea mai valabila echipa inspirata de Sportului Studentesc s-a impus fara emotii la un scor mult prea mic fata de realitatea de pe teren. In ciuda victoriei, Gasca a cazut pe locul 2, la egalitate de puncte cu liderul, dar cu un golaveraj mai slab cu 2 puncte, dar ramane cu sanse reale pentru promovarea in prima divizie. Bafta multa, locul nostru e in Divizia A.

Sportul Studentesc 1916 – inter petrila 11 – 0 Divizia VI.128

Nu ma mai agit sa dau ratinguri, stele si alte prostii. Scorul spune totul, il las pe Ovidiu sa isi descrie echipa. Cert este ca FC Bisnis ramane lider, cu un punct in fata lui Ovidiu. Iar liderul acestei serii are o echipa foarte buna pentru ultima divizie.

Fc.Marihuana.Bv – petrareanu 0 – 7 Divizia VI.104
    Ca si in cazul lui Ovidiu, nu are sens sa mai discutam meciul lui Adi. Echipa se situeaza pe locul al doilea, la patru puncte de un lider latrator: F.C. DINAMO BUCURESTI. Ce rusine sa fii caine…

F.C Antibioticul Bucuresti (29 *) – fc universitatea bucuresti (20.5*) 1 – 1
    Nu am idee ce a jucat Radu, cert este ca si-a luat revansa dupa infrangerea de acasa din etapa trecuta.

Rating gazde (3-5-2) Rating oaspeti (4-4-2)
    Midfield: inadequate Midfield: wretched
    Right Side Defence: brilliant Right Side Defence: inadequate
    Central Defence: outstanding Central Defence: passable
    Left Side Defence: formidable Left Side Defence: inadequate
    Right Side Attack: inadequate Right Side Attack: inadequate
    Central Attack: passable Central Attack: passable
    Left Side Attack: passable Left Side Attack: inadequate

Nu stiu cum ai reusit, dar meriti felicitari. La primul meci jucat pe bune ai reusit sa obtii un egal in deplasare cu o echipa ce pare net superioara.

Multa bafta si iti doresc sa obtii macar un loc de baraj, daca nu cumva un loc 4. Poate, cine stie, vei reusi. Iti tinem pumnii.

PS. Gasca Nebuna a promovat sezonul asta din divizia a treia si are sanse reale de a promova in prima liga. Ma intreb ce gluma buna ar fi sa ne trezim in trei ani (9 sezoane) cu opt echipe ale suporterilor SS in prima liga.

Pentru alte informatii, intrati pe http://www.hattrick.org.
    Scuze colegilor ale caror echipe le-am neglijat. Bafta tuturor in continuare si… avanti bianco-neri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radu Dobrin
    Member

hehe…nici eu nu stiu cum am reusit…antrenorul, se pare e cheia….si cred ca mai e o chestie….cred ca astia au luat meciul la misto crezind ca echipa nu are manager :)

nu imi fac iluzii ca nu retrogradez….dar macar sa adun ceva bani si experienta…

partea proasta e ca am multe accidentari…3 din 2 meciuri..pe jucatori cheie….

ultrasro
    Member

Corect esti in Divizia V, poate totusi reusesti sa scapi de ultimele 2 locuri!!

ultrasro
    Member

Era de asteptat sa inving la scor in fata unui adversar cu echipa ffff subtire

Sportul Studentesc 1916 (26.5*) – PIC, a fost meci de vacanta
    Midfield: weak
    Right Side Defence: inadequate
    Central Defence: solid
    Left Side Defence: passable
    Right Side Attack: excellent
    Central Attack: solid
    Left Side Attack: passable

Inter petrila (8*) !!!!!!!!!!!!!!!!! (Mai slab nu cred ca exista ceva prin cartier)
    Midfield: disastrous
    Right Side Defence: wretched
    Central Defence: wretched
    Left Side Defence: disastrous
    Right Side Attack: poor
    Central Attack: poor
    Left Side Attack: wretched

Echipele:
    Sportul Studentesc 1916: Tullér – Tobã, Nitulescu, Van de Broek – Eriksson, Toftvang, Toma, Tone, Antunes – Henriksson, Eriksen.

Inter Petrila: Negoitã – Ciobanu, Geantã, Dincã, Vlad – Muntean, Alexandru, Dumitricã, Macovei – Militaru, Bãlteanu.

Marcatori:
    Fredrik Henriksson (5 goluri), Geert van de Broek , Gigi Toma, Arne Eriksen (2 goluri), Lino Antunes, Dinu Tobã

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

Ca suntem in ultima divizie!

Mai jos nu exista decat Urs Meier!

eu cred ca sint in V…asa ca din sezonul urmator voi fi in VI

Crezi ca vei fi in VI eu nu cred, ai lot si poti sa ramai in V

ultrasro
    Member

Ai decat 8 puncte in spatele lui…

Chiar daca Lupii Albastri scot circa 26-27 * pe meci!

Iar tu doar 20.5 *

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Ai decat 8 puncte in spatele lui…

Chiar daca Lupii Albastri scot circa 26-27 * pe meci!

Iar tu doar 20.5 *

Depinde si de forma jucatorilor. 20.5* cu media de forma weak inseamna 25-26* cu media de forma passable. Aici e scarbosenia mare: chiar daca ai lot bun, cu trei-patru “solizi” in posturi-cheie, majoritatea jucatorilor au forma de la poor la inadequate, e normal sa scoti ratinguri mici. Dupa ce isi intralotul in forma apar si rezultatele.

Radu Dobrin
    Member

hattrickul asta e de rahat :)
    fac 1-1 in deplasare cu echipa pe locul 3…si pierd cu 5-0 acasa cu echipa de pe locul 6!

suporterii sint furiosi din nou :)

asta este tata :) asa se intampla pe hattrick

Napoleon9
    Member

tu nu stii ce-a facut Sportul in A? Bate pe Steaua sau pe Rapid si se impiedica de majoritatea buturugilor mici??

Tavi
    Member

@Napoleon9 wrote:

tu nu stii ce-a facut Sportul in A? Bate pe Steaua sau pe Rapid si se impiedica de majoritatea buturugilor mici??

si suporterii sunt la fel de furiosi! Radu, vezi sa nu te metamorfozezi intr-un mic Siman! 😆 😆 😆

Dar de ai mei ce mai zici, bat unde nu te astepti si pierd la fel :(

Giani
    Member

Stiti cine e Sportul Stud. Bucuresti?? Eu nu, dar tocmai mi-a “suflat” un defender, de fapt wing back, la transferuri. Fiinteaza de scurt timp, adica de vineri. Oricum, merita sa-i uram bun venit in comunitatea jucatorilor de Hattrick.

adi
    Member

si someaza-l sa spuna numele functia si gradul :D eventual o lampa in ochi 8) tineretu’ din ziua de azi 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 149 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.