Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Viewing 14 posts - 136 through 149 (of 149 total)
  • Author
    adi
    Member

Eu voi promova in V si in plus sper sa castig si Cupa SSB, dupa ce-l voi zdrobi pe Ovidiu in semifinala :-)

ultrasro
    Member

Eu tocmai am cumparat un winger super ofensiv pentru meciul cu tine :)

adi
    Member

eu ti-am “pregatit” un inner formidabil.

nicu
    Member

Eu sunt la 4 puncte de locul 2 si am doua meciuri superusoare.
    Nu stiu ce sa fac?
    Sa trantesc un meci sau sa promovez direct?
    Sezonul asta am pierdut doar in amicale si in cupa. Ma tenteaza barajul, dar ma tenteaza si sa termin neinvins in campionat:)

ultrasro
    Member

nu premedita nimic… asa e cel mai corect… asa fac si eu :)

adi
    Member

fara blaturi ! 😉

nicu
    Member

Asta o sa fac oricum.
    Si adevarul e ca nu stii niciodata ce se intampla.
    FORZA SPORTUL,
    N

Giani
    Member

Am retrogradat la hochei, cred ca voi retrograda si la hattrick, deliberat. Desi am sanse de a scapa. Am nevoie de un antrenament cu public de un sezon ca sa imi “revigorez” echipa si sa o duc la minim 40*. Abia atunci voi ataca serios promovarea.

Dupa cum stiti am ramas in Divizia a vi-a la hattrick si am retrogradat la hockey… unde sunt cu Ovidiu in grupa… unul din noi doi trebuie sa promoveze :)

Din sezonul 11 Sportul Studentesc Bucuresti devine CF Sportul Studenţesc Bucureşti Sper ca noua denumire sa fi cu noroc la fel si noul hattrick 6.6

adi
    Member

Portarul meu titular a devenit portarul nationalei U20 … Oare cand vom vedea si un jucator de la Sportul in nationalele Romaniei?

ultrasro
    Member

Interesant ca al doilea portar al Nationalei, Serban Nasolu de la Ghost desi e mai mare decat Tiganus cu 2 saptamani scoate cu 1/2* mai putin ca el desi este in forma mai buna :)

nicu
    Member

Nu cred ca are sens sa deschid un thread nou:

Pentru cei care cred ca DT-ul a murit.

Saptmamana asta mi-am spulberat recordul:am vandut jucatori de 140 mil.
    E drept ca 50 am luat pe un Winger magnific antrenat, dar restul sunt pe jucatori DT-uiti. Pentru mine e chiar mai bine acum: Canada are sub 2000 useri, asa ca trecand la piata globala pot vinde jucatori mai multi si mai scumpi.

ultrasro
    Member

la mai multe sute de milioane :)

Viewing 14 posts - 136 through 149 (of 149 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.