Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 149 total)
  • Author
    Giani
    Member

@adi wrote:

si someaza-l sa spuna numele functia si gradul :D eventual o lampa in ochi 8) tineretu’ din ziua de azi 😆

Nu vrei si numarul de la pantofi? Asta pentru pontoneru’ de companie :-D

Ii dadusem deja mesaj, mi-a si raspuns, si acu’ 5 minute am aflat ca deja a aranjat un amical cu George. Tot e bine, avem pretendenti pentru cupa aia amicala, a suporterilor SS.

07Ex
    Keymaster

Pai si pana la urma cine este, unul de la noi din galerie sau unul asa de pe strada?

@97SiR wrote:

Pai si pana la urma cine este, unul de la noi din galerie sau unul asa de pe strada?

Caz…. eu am jucat cu el si are si club…. si o emblema canadiana de fotbal, eu m-am gandit la tine, dar poate nu esti tu

Giani
    Member

@97SiR wrote:

Sigur e dintre suporterii nostri. Din galerie nu cred, ca avea sigla canadiana, dar si-a setat tricourile in dungi alb-negru, de ex. Nici macar nu ma deranjeaza ca m-a supralicitat in achizitia jucatorului aluia, mai ales ca nu era mare scula de bascula (nu mai puteam licita in plus din lipsa de bani), eram doar curios sa stiu cine dintre noi s-a mai bagat in joc. Deja avem destule echipe incat sa ocupam doua serii.

Napoleon9
    Member
    Napoleon9
    Member

@Radu Dobrin wrote:

pina una-alta….se pare ca ai ultimul meci cu penultima clasata din grupa…
    e important sa cistigi meciul ca sa scapi de baraj….pune-ti echipa in teren…si joaca ‘meciul sezonului’

mersic, Radu. Azi mi-a venit si mie ideea sa pun naibii meciul drept cel mai important, ca tot ii ultima etapa si chiar e important! :)

@ultrasro wrote:

Am cercetat lotul lui si nu prea are jucatori valabili, ar trebui sa cumpere ceva jucatori pasabili pe la 100-200 000 bucata, jucatori de 18-20 de ani, si eventual un portar high indecvat de 19 ani, pe la 300 000 lei, care antrenat 1-2 saptamani sa devina pasabble.
    Apoi sa foloseasca Hattrick Organizer, care il gaseste in meniul din stanga paginii principale : linkul Comunity, sectiunea software, trebuie sa instaleze Java Machine ca sa functioneze. Cu HO poate sa stabileasca cea mai buna asezare in teren.

Cu HO-ul e o problema… Java pot sa folosesc doar acasa, dar acolo nu mai am (sper ca in scurt timp sa remediez problema) acces la Internet. :(

Napoleon9
    Member

Promitator. Ce ziceti?

40 000 Lei (opening price)
    Value: 840 000 Lei

Stamina:   inadequate        Keeper:  inadequate
    Playmaking: disastrous Passing: wretched
    Winger: disastrous Defending: wretched
    Scoring: disastrous Set Pieces: wretched
    Radu Dobrin
    Member

eu as zice sa il cumperi daca nu ai altul mai bun….chiar daca ai promova unul de la juniori (care ma indoiesc ca sint cine stie ce)…tot 40.000 te-ar costa

oricum, asteapta si parerile celor ‘vechi in meserie’ :). eu am echipa doar de jumate de sezon…poate ei au idei mai bune (ovidiu, florin, giani, george..etc…)

Napoleon9
    Member

ehe ce tzeapa am tras de la juniori… Am vrut sa si testez daca “acordarea unei sanse” inseamna promovare de la tineret, dar nu ma asteptam sa primesc un “passable form
    Has disastrous experience and weak leadership abilities
    Stamina: wretched Keeper: wretched
    Playmaking: disastrous Passing: disastrous
    Winger: wretched Defending: wretched
    Scoring: disastrous Set Pieces: wretched “

Despre cat de bun e, nu pot sa apreciez. Doar ca GK si Stamina pare ok. Mai e nevoie de altceva?
    [edit]Ah, la naiba. Uitasem sa-i verific “form”. E WRETCHED… :(

Radu Dobrin
    Member

pe asta as zice sa il concediezi direct…macar scapi sa ii dai salariu, si ramii cu cei 40000 pierduti

baga cite 100.000 pe saptamina in juniori pentru inceput si asteapta pina ii aduci la passable

Napoleon9
    Member

http://195.149.159.157/Common/gamerules.asp?languageid=2&find=players listeaza toate zonele in afara de poarta… :(

Napoleon9
    Member

(gkp) Virgil Barladeanu
    (d,rb) Viorel Fulger
    (d,cd) Yury Kovalev, Iulian Dragota (cpt)
    (d,lb) Alex Florescu
    (m,rw) Sergiu Trifan [set pieces]
    (m,im) Dragos Chirciu, Daniel Arhire
    (m,lw) Gligor Spatariu
    (f) Vasile Marculescu, Viorel Popescu

subs:
    gkp – Dinu State
    def – Bogdan Damian
    im – Camil Pascu
    fwd – Oliviu Dumitru
    wng – Daniel Sandulescu

Are cineva sugestii de ultima ora?

Radu Dobrin
    Member

greu de spus fara sa vezi ce stiu jucatorii….

instaleaza-ti HO…eu am reusit, si e excelent….iti spune exact (aproape) pe ce posturi sa iti pui jucatorii

ultrasro
    Member

Evolutia mea fara HO anul trecut a dus la un loc 2 in serie 6, anul asta cu HO din plin am terminat pe 6 spre rusinea mea. Adevarul este cam vandut cei mai buni 3 jucatori ai mei: Covrig, Tone si Dragomir pe care am incasat vreo 16 000 000 lei, dar asta este…

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Evolutia mea fara HO anul trecut a dus la un loc 2 in serie 6, anul asta cu HO din plin am terminat pe 6 spre rusinea mea. Adevarul este cam vandut cei mai buni 3 jucatori ai mei: Covrig, Tone si Dragomir pe care am incasat vreo 16 000 000 lei, dar asta este…

daca gandesti ca siman :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 149 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.