Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 149 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Eram pe minus rau cu banii, dadeam faliment, asa am acumparat jucatori tineri si in vreo 5-6 sezoane fac o noua echipa… 😯

Daphix_
    Member

Eu am observat un lucru cu programele acestea ajutatoare (Hattrick Poli, HAM, etc; exceptand Arena Sizer si Econ.Calc), si anume: sunt bune sa-ti faci o idee, sa verifici niste presupuneri eventual, dar eu zic ca te induc in eroare uneori si, in plus, pierzi din placerea jocului! Parerea mea…

Cred ca unii din voi au avut meciuri cu echipe mai tari unde nu poti sa mai joci… relaxat, tre’ sa cauti solutii, sa repozitionezi jucatori eventual (individual orders…), ori programele astea nu iti spun ce sa faci in astfel de cazuri… E la fel cu rating-urile sau acel “average value” al jucatorilor care nu sunt 100% sincere!

Cred ca atunci cand dintr-o privire stii cum sa-ti asezi echipa in teren… atunci esti jucator bun de HT, iar asta nu o dobandesti cu… ajutor. Bazati-va pe fortele proprii, si veti fii mai buni decat masinile! :D
    Numai bine!

ultrasro
    Member

Eu am terminat pe locul 4 si ma aflu in plina reorganizare a echipei pentru noul sezon…

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

Eu am terminat pe locul 4 si ma aflu in plina reorganizare a echipei pentru noul sezon…

eu am terminat pe…hmm …:oops: …6 si habar n’am ce sa fac ca sa ii fac sa joace mai bine :)…poate in sezonul urmator (in VI) am parte de echipe mai ‘omenesti’

Napoleon9
    Member

@Radu Dobrin wrote:

greu de spus fara sa vezi ce stiu jucatorii….

Ah, nu mi-am dat seama ca nu puteti vedea ce jucatori am eu… :( http://adonix.cs.unibuc.ro/~cristib/players.htm

Napoleon9
    Member

Cu doar 1-1 am cazut pe 5 si va trebui sa joc un baraj cu Maramures, parca. :(

ultrasro
    Member

Camil Pascu : mijlocas central
    Dragos Chirciu : mijlocas central
    Gligor Spãtariu : winger
    Vasile Mãrculescu : atacant
    Viorel Popescu : atacant
    Yury Kovalev : fundas central
    Daniel Arhire: fundas central
    Viorel Fulger : fundas lateral
    Daniel Sãndulescu : winger
    Sergiu Trifan : mijlocas central daca revine

Portar nu ai inca, cumperi unul inadecvat cu circa 200 000, unul care are valoarea de piata de 600 000

Radu Dobrin
    Member

pe dinu state, din pacate, nu o sa ti-l ia nimeni..de aia ziceam ca era mai bine sa il concediezi…asa mai trebuie sa dai bani si la ‘pestele’ care vrea sa ti-l vinda :)

ultrasro
    Member

Sper sa-l bati pe robotel…. 🙄

Ultras
    Member

Eu am iesit campion national 😈

ultrasro
    Member

Sau ma insel eu, mai Maria Vlas….

Locul 3…. dintr-o prostie am pierdut pozitia secunda

Giani
    Member

Eu am avut o bafta porceasca. Adica, liderul, care era cam slabut, dar luase 5 puncte avans inaintea meciului direct, a dat faliment. Am profitat si am castigat grupa. Urmeaza barajul, pe care il voi juca la victorie, desi sunt constient ca in caz de promovare voi termina sezonul viitor pe locul 8 si cu 0 puncte (am studiat adversarii, ma rup astia!!!).

Giani
    Member

@Napoleon9 wrote:

Cu doar 1-1 am cazut pe 5 si va trebui sa joc un baraj cu Maramures, parca. :(

Asta e fantoma, dar mai face si computeru’ ghidusii. Ai mari sanse de a ramane in liga. Bafta, sambata vom suferi impreuna.

Giani
    Member

@Napoleon9 wrote:

ehe ce tzeapa am tras de la juniori… Am vrut sa si testez daca “acordarea unei sanse” inseamna promovare de la tineret, dar nu ma asteptam sa primesc un “passable form
    Has disastrous experience and weak leadership abilities
    Stamina: wretched Keeper: wretched
    Playmaking: disastrous Passing: disastrous
    Winger: wretched Defending: wretched
    Scoring: disastrous Set Pieces: wretched “

Despre cat de bun e, nu pot sa apreciez. Doar ca GK si Stamina pare ok. Mai e nevoie de altceva?
    [edit]Ah, la naiba. Uitasem sa-i verific “form”. E WRETCHED… :(

Asta e varza sezonului.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 149 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.