Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 149 total)
  • Author
    Cainele
    Member

😯 Chiar 20 nu cred ca iei , ca nu esti asa lacom , da’ vreo 15…

Giani
    Member

@Cainele wrote:

😯 Chiar 20 nu cred ca iei , ca nu esti asa lacom , da’ vreo 15…

Ma multumesc si cu 7 sau 8, acum depinde si de darnicia adversarului. Sper sa iau cat mai putine, iti dai seama ca tactica mea va fi asfixierea portarului.

Giani
    Member

Vad ca dupa turul 2, in Cupa au mai ramas FC Sportul Studentesc 1916 (Adi), CS Universitar (eu) si, logic, Gasca Nebuna (cei din liga a 2a). Ce facem, fratilor? nici la hattrick??? 😥

Presimt ca dupa turul 3 va mai ramane doar “Gasca”. Nu stiu cu cine va juca Adi, dar in dreptul meu scrie “misiune imposibila”: ala are mijloc solid spre excellent si atac excellent-brilliant-magnificent. Ma sparge, sper sa ma tin de cuvant si sa nu ma lacomesc prea tare la goluri (sau poate oi avea bafta sa joace ca azi, cu rezervele – scoate mijloc weak sau poor) si atunci o iesi un meci mai palpitant. 😥 😥 😥

PS. Am aparare brilliant, dar ce folos???

adi
    Member

nici eu nu voi avea o viata prea usoara in turul urmator, stimabilul avand 39 de stele pe meci oficial, fata de 29-30 la mine; asa ca voi juca pic, venind si dupa derbiul de sambata din campionat pe care-l voi aborda mos. deci toate conditiile pentru o infrangere la scor; oricum scopul in actualul sezon e promovarea fara baraj, turul 3 al cupei fiind doar un bonus.
    oricum, felicitari giani pentru incredibilul 8-0 aplicat “musteriului” de ieri.

Radu Dobrin
    Member

m-au batut unii din V cu 2-1 cu un gol dintr-un penatly inventat in min 2 de prelungiri 😡 …pina atunci l-am jucat pe foc mocnit…a avut doar o ocazie…eu 3-4…si a egalat cu un gol cu capul

parca am jucat cu ceahlaul “sub pietrishica” 😆

acum o sa imi scot pirleala cu ciinele miercuri 😆

Cainele
    Member

Radu te rog Cainele cu C mare , ce mam ei de treaba! :D
    Ca o sa-ti scoti parleala cu mine , nu stiu ,…, poate ,…, mai vedem , …s.a. :)

Giani
    Member

@adi wrote:

nici eu nu voi avea o viata prea usoara in turul urmator, stimabilul avand 39 de stele pe meci oficial, fata de 29-30 la mine; asa ca voi juca pic, venind si dupa derbiul de sambata din campionat pe care-l voi aborda mos. deci toate conditiile pentru o infrangere la scor; oricum scopul in actualul sezon e promovarea fara baraj, turul 3 al cupei fiind doar un bonus.
    oricum, felicitari giani pentru incredibilul 8-0 aplicat “musteriului” de ieri.

La mine e aceeasi disproportie: el scoate cam 35-36 in oficial, iar eu 28-29. Iar “musteriul” de ieri nu stiu ce a vrut sa joace: scot central defense brilliant si el da “attack on middle”. Regret ca nu am jucat PiC, cred ca ar fi meritat sa imi mai revin cu TS. Nici nu stiu ce sa joc miercuri: PiC sau normal, dar sigur contraatatc cu kuru’n poarta. Sa nu uit sa-i cumpar portarului masca de gaze 😆 .

ultrasro
    Member

Cu 28 de stele am luat 6-1 acasa de la unul de 30 de stele….. 😯

Giani
    Member

Dupa consumarea a inca unui tur de Cupa, ne-am mai rarit. Adi a reusit sa treaca de o echipa de liga a 4a cu 3-1, iar eu am jucat intr-adevar meciul sezonului: 2-5 (2-2), cu o echipa care m-a terminat: mid. passable si atac pe la outstanding. Am rezistat o repriza, am condus cu 1-0, am egalat la 2-2, dar totul a fost insuficient. Tactica 5-3-2 a functionat foarte bine pe contraatac, numai ca adversarul m-a depasit net (cu toate ca la numar de stele a fost 33-28 pentru el).

Concluzie: au mai ramas doar Adi (care va juca cu unul de liga a IIa – The Ghetto Astronauts, castigator al Cupei, fost in divizia A, bafta multa tata) si Gasca Nebuna.

ultrasro
    Member

Deci hai Adi sa o faci pe patroana….. Sa treci in turul urmator…. Adi te sprijinim … 😯 😉

adi
    Member

daca voi reusi, vom vedea. cu toate ca daca ma incurajati, imi cresc sensibil sansele :D

Cainele
    Member

Inadmisibil , cea mai slaba echipa din grupa castiga cu una bine cotata , iar mie astia mi-au ingalbenit echipa , mi-au eliminat deocamdata un jucator si …e naspa si pe net exista blaturi?! 😯 👿

ultrasro
    Member

1-0 pentru orsova in meciul cu Big dog HAM HAM team….

poate galezi si tu…. :D 😯

Cainele
    Member

ce sa mai fac Ovidiule , am incercat tot posibilul , nu merge treaba , o sa ajung ca Hagi fara echipa in curand… :(

ultrasro
    Member

am de vanzare un pasabil de 19 ani cu 1.8 milioane….

si un solid de 22 de ani cu 4 milioane…..

ai nevoie?
    😯 :D

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 149 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.