Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 149 total)
  • Author
    nicu
    Member

Tu ai realizat ca ultima oara liderul s-a logat pe 26 ianuarie, zi in care a vandut 19 jucatori!!! Poate i-a vandut dupa ce a iesit, si n-a realizat ca nu are destui jucatori in echipa.
    Momentan mai are doar 4 jucatori in echipa. De fapt 3+ antrenorul. Parerea mea e ca vrea sa se retraga.

Cainele
    Member

dar ar trebui exclus pentru non-combat 👿

Giani
    Member

Chiar in ziua in care clubul nostru implinea 88 de ani de existenta se desfasurau ostilitatile ultimei etape in hattrcik. In urma rezultatelor inregistrate, doua dintre echipele suporterilor Sportului, si anume Sportul Studentesc 1916 (ultras_sportul) si CS Universitar (ala eu) au reusit castigarea grupelor si promovarea directa in liga a 5a. Daca Sportul Studentesc 1916 avea nevoie musai de victorie, universitarii se puteau multumi si cu un egal in fata unui adversar extrem de ofensiv. Finalmente, ambelor echipe le-a mers jocul, Sportul batand cu 4-0 iar Universitar obtinand un egal mai mare decat o victorie: 1-1.

In schimb, doua echipe mult mai valoroase, Sportul Studentesc (George) si CF Sportul Studentesc 1916 au ratat printr-un ghinion teribil castigarea campionatului, terminand pe locurile 3, respectiv 2. In plus, echipa cea mai bine plasata, Gasca Nebuna (divizia a 2a) a reusit in ultima etapa sa scape de retrogradarea directa si si-a asigurat un loc confortabil la baraj, pe care ar avea sanse minime sa il piarda. In rest, Cainele a pierdut ultimul meci si a terminat pe ultimul loc, la numai trei puncte de ocupanta locului secund, intr-o grupa extrem de echilibrata.

ultrasro
    Member

Echipa lui Andrei, care este si el suporter al Sportului, a promovat si ea direct in divizia 5!

Sa rezistam este important acum :) 8)

nicu
    Member

2. Black@White 14 70 – 17 34

Damn it!! A castigat seria unul care in 2-3 zile pierde echipa. Nu s-a mai logat de pe 29 decembrie. A mai si promovat direct.
    Partea buna e ca in cupa se pare ca o sa joc (in deplasare) cu o echipa noua (momentan nu are manager).
    In 2-3 ore o sa vad cine retrogradeaza. Sunt curios daca e bot sau echipa tare.

FORZA SPORTUL!!!!

adi
    Member

Nicu, nu fi suparat, ca odata si odata vom promova si noi si pre multi ii vom popi atunci 8) Eu de 3 sezoane nu ma indur sa “plec” prin ultima divizie, dar nu disper.

Napoleon9
    Member

@adi wrote:

Eu de 3 sezoane nu ma indur sa “plec” prin ultima divizie, dar nu disper.

Se pare ca o sa am si eu ocazia sa vad cum e sa nu mai plec din ultima divizie. Oricum, meritam faza, pentru ca nu am timp sa ma ocup de echipa mea. Pacat doar ca in ultima etapa i-am batut pe cei care mergeau la baraj; dar nu a fost suficient, pentru ca m-au luat la golaveraj:

6. a.s.motanii maidanezi 14 22 - 42 10
    7. Sportul Studentesc 14 19 - 51 10

@adi wrote:

Nicu, nu fi suparat, ca odata si odata vom promova si noi si pre multi ii vom popi atunci 8) Eu de 3 sezoane nu ma indur sa “plec” prin ultima divizie, dar nu disper.

Ady asta este ghinion curat pentru noi, partea nasoala la mine este ca eu o sa am in continuare doia adversari puternici, cel care a terminat pe doi locul 2 si m-a batut in ambele meciuri si unul dintre cei doi care vor juca barajul… am ajuns deja sa ma rog ca cel care a castigat grupa la mine in serie sa castige barajul. La mine e nashpa rau situatia.

nicu
    Member

Poate ala care pierde barajul e mai slabut. La mine se pare ca retrogradeaza unul care are echipa de 3-4 saptamani. Sper sa nu am probleme la anul.
    Dupa cum spuneam ami devreme, liderul a ramas fara manager azi. Damn it. Daca se intampla cu cateva zile mai devreme probabil jucam eu la baraj (stiu ca nu meritam, dar totusi). 😥
    GO SPORTUL GO!!!!!

ultrasro
    Member

Daca nu intarim echipa nu ma vad bine 😯

Giani
    Member

Nici eu si nici Andrei nu stam pe roze. Mai norocos e Ovidiu si cu fratiorul meu Misu.

nicu
    Member

S-a decis cupa. Ce adversari aveti?
    Eu joc in deplasare (nu ma asteptam) cu o echipa controlata de computer.
    Am terminat amandoi pe locul 2.
    Era mult mai bine acasa: el are stadionul de 7000:((
    Am vazut ca in ultimele meciuri el a scos cam 18 stele. Sper sa-l bat ( ar trebui, dar nu se stie).
    Succes la toata lumea!
    N

Cainele
    Member

Eu n-am prins cupa 😥
    Poate se milostiveste careva si joaca un amical si cu mine: FC HAM HAM!

Cainele
    Member

@Giani wrote:

Nici eu si nici Andrei nu stam pe roze. Mai norocos e Ovidiu si cu fratiorul meu Misu.

Ovidiu??? 😆 😆 😆
    Sa dea 2 beri…2 nu una 😆 😆 😆

ultrasro
    Member

cu un adversar destul de serios… :D

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 149 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.