Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 149 total)
  • Author
    Giani
    Member

Nu-mi mai amintizi. Am pierdut doua meciuri consecutive cu echipe inferioare dpdv valoric, dar cutuma mijlocului ramane in picioare. Si daca macar in prima etapa adversarul a avut o posesie semnificativa (70 si 73%), in Cupa a avut o posesie covarsitoare de 51%, care la tactica mea de contraatac ar fi trebuit sa fie complet insuficienta, adica sa i-o dau in freza cu 3-1 sau 4-2. Si ca o completare, rezultatul final a fost 2-2, scorul oficial, de 5-3, fiind stabilit dupa executarea loviturilor de departajare (acolo unde portarul ala iesit din forma a parat patru “bucati”, iar al meu, mai bun si in forma, a incasat trei).

Giani
    Member

@adi wrote:

Nicu, nu fi suparat, ca odata si odata vom promova si noi si pre multi ii vom popi atunci 8) Eu de 3 sezoane nu ma indur sa “plec” prin ultima divizie, dar nu disper.

Adi, du-ti frate echipa pe la vreo 36-37* si atunci urca linistit. Altfel nu merita, daca ai ghinionul meu. Sper sa termin pe 6 si sa am un baraj linistit, in caz contrar… back in sixth. Si atunci sa vezi economie la baiatu’…

Giani
    Member

@Cainele wrote:

dar ar trebui exclus pentru non-combat 👿

Corect, numai ca astia se scarpina intre partile moi si tin echipele in curs de desfiintare timp de 7 saptamani. Ai 👿 de jegosi aia din top: la meciurile tari pierd deliberat, si la adversar mai slab dau din ei tot ce pot, ca sa fie siguri ca nu promoveaza. Asta cum ti se pare? am admirat-o in seria mea V.92, iar blatiatorul este chiar adversarul meu de sambata. Poate il las un pic fara dantura, ca obiectivul meu este 10 puncte si locul 6.

nicu
    Member

A trecut cineva in turul 3?
    Eu am meciul in cateva ore, dar am maxim 5-10% sanse.
    N

Radu Dobrin
    Member

am pierdut onorabil cu 4-3 in prelungiri cu o echipa clasata pe 2 in V…..an jucat ca pentru antrenament fiind sigur ca voi pierde…daca jucam cu titularii cistigam…hmmm

ultrasro
    Member

Parca e un facut sa pierd asa in cupa :)

nicu
    Member

La mine tocmai a inceput meciul.
    Pentru prima data joc 4-4-2.
    Am optat pt. WB defensivi, IM defensivi si 2 W ofensivi.
    Normal CA.
    Adversarul a scos in ultimele meciuri mijloc intre inadecvat si formidabil.
    Poate ajung la 11 m, dar nu cred.
    😥 N

nicu
    Member

0-4:((

ultrasro
    Member

Asa am pierdut si anul asta in cupa :( 8)

adi
    Member

Din cate stiu, au trecut in turul urmator trei echipe: Gasca Nebuna, Sportul Studentesc Bucuresti (George) si CF Sportul Studentesc 1916 (eu).

nicu wrote:
    A trecut cineva in turul 3?
    Eu am meciul in cateva ore, dar am maxim 5-10% sanse.
    N
    nicu
    Member

Postati aici sperantele la finalul de sezon.
    Ce faci ovidiu? Promovezi? Din greseala?
    La Hockey ce ati facut?
    Eu am terminat pe locul 4.
    N

ultrasro
    Member

La hockey am terminnat pe III…
    La hattrick sunt pe 1 si e posibil sa promovez in divizia IV!!!

nicu
    Member

Lol,
    Ce faci la anul cu cupa? Schimbi regulile?
    Ca nu mai esti eligibil 😆

ultrasro
    Member

asa ca voi fi eligibil :)

Giani
    Member

La hockey am retrogradat si eu (locul 9) si George (locul 10). In ciuda blatului pe care mi l-a facut cadou in ultima etapa….

La hattrick sunt pe locul 7 si am nevoie de victorie sambata pentru a termina la baraj. Un egal ma poate trimite direct in a VIa, dar nu e totul pierdut, in timp ce o infrangere = out. Oricum de baraj nu scap. Se pare ca si George si Adi vor promova in divizia a Va.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 149 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.