Incepe returul la BASCHET FEMININ

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Alte sporturi / Other Incepe returul la BASCHET FEMININ

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • Author

Primul meci acasa Sportul Studentesc ONMILOGIC Bucuresti – ICIM Arad, meciul este sambata, stie cineva unde se va desfasura si de la ce ora, pe sit-ul federatiei nu spune nimic.

Sa inteleg ca nu pasioneaza pe nimeni baschetul :(

ultrasro
    Member

Desi va fi la ora meciului de pe HT…..

Tavi
    Member

UNDE?

@Tavi wrote:

UNDE?

Asta este ca nici eu nu stiu, meciul se joaca in Bucuresti, dar unde? Pe sit-ul federatiei nu scrie nimic sau bine nu scria ieri.

@ultrasro wrote:

Am meci decisiv, mai bine reduc riscul unui infarct in fata calculatorului

07Ex
    Keymaster

@George Apostol wrote:

Sa inteleg ca nu pasioneaza pe nimeni baschetul :(

Pe mine ma pasioneaza insa din pacate nu prea am ce sa fac de aici.

@ultrasro wrote:

Hai Ovidiule ca prea esti de tot. 😆

ultrasro
    Member

Daca vreti sa vedeti ultimul meu articol in publicatie HT Reporter nr. 12 (format pdf), in pagina 19, la adresa http://hattrick.rolitoral.ro/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=getit&lid=11

Am o singura bila neagra acolo (din partea mea): o repetitie mai mult sau mai putin dorita tinand cont ca era o paralela intre real si virtual 8)

Ultras
    Member

@ultrasro wrote:

Daca vreti sa vedeti ultimul meu articol in publicatie HT Reporter nr. 12 (format pdf), in pagina 19, la adresa http://hattrick.rolitoral.ro/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=getit&lid=11

Am o singura bila neagra acolo (din partea mea): o repetitie mai mult sau mai putin dorita tinand cont ca era o paralela intre real si virtual 8)

Ai scapat din lesa? Imprastii virusul peste tot! Stai la locul tau (Internet / Computer Games) 👿

cameliu
    Member

articolul e bunicel, eu l-am citit dar nu m-a prins microbul…

@Ultras wrote:

@ultrasro wrote:

Ai scapat din lesa? Imprastii virusul peste tot! Stai la locul tau (Internet / Computer Games) 👿

Cred ca il confunzi cu amicul nostru Cainele sau FC HAM HAM cum este cunoscut pe hattrick :)

Eu ziceam aici de baschet, dar vad ca s-au lansat alte discutii :) … cand am sa aflu rezultatul meciului de maine am sa il anunt

07Ex
    Keymaster

Ce se mai aude George cu baschetul feminin? Prindem play-offul anul asta?

Giani
    Member

Meci live cu Rapid pe telesport. La inceputul sfertului 4 fetele noastre sunt conduse cu patru puncte.

Mai sunt trei secunde si avem trei puncte avantaj. si VICTORIE!!!

Zibling
    Member

Frumos. Ia sa caut si eu un clasament pt echipa noastra de baschet feminin.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.