Informatii despre forum

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre forum

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 188 total)
  • Author

Va rog sa modificati ce vreti voi, dar “sa nu schimbati nimic ” !!!

Cel putin nu “Black Pearl” ! (La ochii mei de om batran caractere deschise la culoare pe fond negru…. este …… “mare deranj” !! )

Si oricum, nu cred ca 6 voturi sunt relevante, chiar daca majoritatea are dreptate ………………….

07Ex
    Keymaster

Nu-ti face nici un fel de probleme deoarece stilurile de mai sus din care vom alege vor fi doar adaugate la acest forum. Stiul acesta va ramane in continuare ca stil principal.

07Ex
    Keymaster

Incepand de astazi, cei care doresc sa schimbe stilul acestui forum o pot face din “User Control Panel”.

User Control Panel -> Board Preferences -> My Board Style

Cele doua stiluri noi sunt Black Pearl si Vista.

Giani
    Member

Prefer stilul actual. Este suficient de lizibil si inteligibil.

07Ex
    Keymaster

Pana una alta doar 2 persoane folosesc stilul Black si 4 folosesc stilul Vista. Restul, 270 de useri folosesc stilul Default.

Zibling
    Member

Da, eu folosesc Black Pearl si-mi place.

lsolcan
    Member

Eu folosesesc Vista theme si e OK.

07Ex
    Keymaster

M-am uitat azi pe forum si am observat ca il avem pe asta nou de 6 ani. Ce a trecut timpul!!!

dragos
    Member

@07Ex wrote:

M-am uitat azi pe forum si am observat ca il avem pe asta nou de 6 ani. Ce a trecut timpul!!!

LA MULTI ANI si sa ne fie de folos !!!! :)

laucantona
    Member

La multi ani tuturor sportistilor din Canada. Sa dea Domnul ca la anul echipa sa mearga mai bine.

webmaster
    Keymaster

Versiunea phpBB a forumului a fost actualizata astazi. Versiunea curenta este 3.0.4.

In plus au fost adaugate toate “zambetele” (smilies) de pe Yahoo Messenger pe forum. Daca va amintiti, mai mult de jumatate din zambetele de pe forum nu functionau (!!!)

Au fost testate si cele 4 versiuni de stil, si vad ca totul functioneaza OK. Daca insa intampinati probleme cu forumul, va rog sa postati aici sau sa-mi trimiteti un e-mail.

Ce altceva ati mai vrea sa vedeti pe forum?

Default Smilies sunt:

:) :( ;) :D ;;) :ymhug: :- 😡 :ymblushing: :p :-* =(( 😮 X( :ymsmug: B-) :-s #:-s :ymdevil: :(( :)) :| /:) =)) O:-) :-B =; i-) 8-| L-) :ymsick: :-$ [-( :o) 8-} :ymparty: (-| =p~ :-? #-o :ymapplause: :-ss @-) :^o :-w :ymsigh: :ymtongue: :ymcowboy:

Daca vreti sa folositi alte smilies, click pe View more smilies.

Zibling
    Member

Am sesizat si eu astazi ca s-a largit paleta de smilies ;) :ymapplause:

webmaster
    Keymaster

Sper ca problema robotilor care se tot inregistrau zilnic sa fi fost rezolvata. Am facut o mica modificare la forum unde, pentru a te inregistra, trebuie sa raspunzi corect la o intrebare pe care robotii nu o stiu. Sa vedem daca merge jucaria. :-B

Napoleon9
    Member

@07Ex wrote:

La (cel putin tot atat de) multi ani! Si daca tot e vb de ani… v-as ruga sa mai actualizati din cand in cand componenta echipei… Acum este prezentat (la “Sezon – Echipa”) lotul din 2006-2007 (iar la Tibi Balan cariera i se opreste inca din 2006. :| ) Speram sa gasesc macar un topic pe forum in zona “2009/2010 Jucatori / Conducere – Players / Staff”, dar nu sunt decat topic-uri individuale. :ymsigh:

07Ex
    Keymaster

@Napoleon9 wrote:

v-as ruga sa mai actualizati din cand in cand componenta echipei… Acum este prezentat (la “Sezon – Echipa”) lotul din 2006-2007 (iar la Tibi Balan cariera i se opreste inca din 2006. :| ) Speram sa gasesc macar un topic pe forum in zona “2009/2010 Jucatori / Conducere – Players / Staff”, dar nu sunt decat topic-uri individuale. :ymsigh:

Ai dreptate, pagina jucatorilor ar cam trebui actualizata. Ovidiu/Florin, ma puteti ajuta pe aceasta tema?

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 188 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.