Informatii despre forum

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre forum

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 188 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

300…sau 3000?..:) (numai tu ai scris peste 300 :))

07Ex
    Keymaster

Pai la asta m-am referit, eu am ajuns sa am peste 300 de posturi. :)

ultrasro
    Member

Sa speram ca vom inscrie din ce in ce mai multe mesaje! Adica sa avem motive de bucurie din partea echipei! Adica multe goluri, victorii si poate un nou conducator al echipei care sa vina cu suficienti bani pentru a face performanta!

Ultras
    Member

Cazimir, ti-am trimis formularul (vezi URL-ul)

Tavi
    Member

Sa-l cunoastem! I-al la Urziceni!

Ultras
    Member

Nu am cum. E plecat de vineri la Brasov si sambata are o taiere de mot la Buzau. Unde ar trebui sa ajung si eu dupa meci.

Tavi
    Member

Ii urez bine a venit!

Ultras
    Member

Cazimir, iti multumesc pentru promptitudine

07Ex
    Keymaster

Daca e vorba de Nicolae Vasilescu nu-i nici o problema. Ieri oricum nu am putut merge nicaieri deoarece in Manila am avut un typhoon (venit din Hong Kong) si afara ploua torential. Am stat si eu la hotel si am facut cat mai multe updates la site. :)

Napoleon9
    Member

sau mai bine (IMO) chiar pe logo. Acum e link catre indexul forumurilor, iar link de asta mai e, putin mai jos. Si textul ‘Sportul Studentesc Forums’ poate fi facut si el link, eventual catre ‘Sportul Studentesc Forums Forum Index’, ca sa ramana tot doua linkuri intr-acolo! :)

Napoleon9
    Member

nu-l observ eu sau ati uitat sa mai discutati pe aceasta tema?

07Ex
    Keymaster

:)

De uitat n-am uitat, problema insa a fost timpul. Fiind plecat mai tot timpul anul asta nu am prea avut cand sa fac modificari de genul asta pe site. Si asa am avut destul de multe probleme chiar sa mentin site-ul cu informatii zilnice. Fi fara grija ca indata ce am un pic de timp liber voi rezolva chestia asta cu linkul.

Napoleon9
    Member

sau un topic care sa contina titluri si un scurt rezumat, cu link catre sportulstudentesc.com/news#location…

PS Daca nu aveti ce sa puneti despre meciul cu Extensiv, Ferrari-ul din Regie

07Ex
    Keymaster

Si asta se pote desi eu deobicei pun cam toate articolele care apar in Gazeta si in Prosport pe site-ul de news.

07Ex
    Keymaster

Radu, tu fiind singurul care poate muta mesajele de pe un forum pe altul te-as ruga ca atunci cand muti un mesaj de pe un forum pe altul sa NU “leave shadow in old forum”, adica sa nu check box-ul respectiv. Nu de alta dar pe urma avem mesaje cu acelas titlu pe 2 forumuri diferite.
    Merci mult. :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 188 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.