Informatii despre forum

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre forum

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 188 total)
  • Author
    fevanet
    Keymaster

We would like to extend our apologies to all supporters and fans of the sportulstudentesc.com web page for the down time you might have experienced over the past week. Our new hosts, z555.com and hostony.com, were upgrading their servers during the past week, and due to some human error, all content was lost. After a week of constant pressure from fevaNET, they were able to restore the content from a backup dated January 19, 2005. Unfortunately, this means that data submitted between January 19, 2005 and February 2, 2005 was lost. We are sorry for the inconvenience and hope this kind of issue will not arise in the future. Furthermore, after the events of the past week, we would like to clarify that we do not support or recommend z555.com or hostony.com hosting services.

Thank you,

fevaNET

dragos
    Member

ok.
    i understand the situation.

webmaster
    Keymaster

Chiar daca s-au pierdut posturile dintre 19 ianuarie si 2 februarie, trebuie sa va marturisesc ca sunt FOARTE multumit ca macar am reusit sa recuperam toate posturile de acum 1-2 ani deoarece pentru cateva zile am crezut ca s-a pierdut totul.

Faptul ca am reusit sa avem macar posturile vechi se datoreaza integral fratelui meu care i-a presat tare de tot pe cei de la http://www.z555.com. Tin deci sa-i multumesc pe aceasta cale si sa-l asigur ca de acum incolo voi incerca macar saptamanal sa fac un backup forumului tocmai in cazul in care incidente neplacute precum cele intamplate saptamana asta sa nu ne afecteze prea tare.

Oricum nici nu puteti sa va imaginati ce bine imi pare ca suntem iarasi live. Cap_PDT_01_07

cameliu
    Member

Mersi si tie si fratelui tau!

Am vazut ca pe sit-ul respectiv 2G costa / 3.85 pe luna. Cine plateste banii astia?

Si o intrebare: cind va reaparea arhiva stirilor?

webmaster
    Keymaster

@cameliu wrote:

Mersi si tie si fratelui tau!

N-aveti pentru ce. Cap_PDT_01_28

@cameliu wrote:

Am vazut ca pe sit-ul respectiv 2G costa / 3.85 pe luna. Cine plateste banii astia?

Toate cheltuielile legate de hosting atat pentru site cat si pentru forum sunt suportate de frati-miu. Thanks man! Cap_PDT_01_32

@cameliu wrote:

Si o intrebare: cind va reaparea arhiva stirilor?

La asta inca se lucraza. Frati-miu incearca sa puna toate arhivele pe site la un loc asa ca din cauza asta dureaza atat. Arhiva stirilor este usor de pus pe site, insa arhiva meciurilor si mai ales cea a pozelor e mai greu de realizat. Pana va fi gata arhiva stirilor voi face un subiect separat pe forum unde va rog sa afisati toate stirile culese de prin presa. Multam fain.

ultrasro
    Member

Apreciez munca voastra la superlativ!

dragos
    Member

MULTUMIM CELOR 2 FRATI SOBEC !!!!
    FARA VOI – conceptul de SPORTUL STUDENTESC ar fi fost DESUET.
    DATORITA VOUA – TOTUL ESTE ULTRA-MODERN, IAR NOI TOTI AM DEVENIT PRIETENI !!!!

dragos
    Member

noul forum ZBARNAIE, insa eu tot nu pot vedea “ultimele raspunsuri”, ci tre’ sa intru pe fiecare sectiune in parte…….nu stiu ce as mai putea seta??

webmaster
    Keymaster

@dragos wrote:

noul forum ZBARNAIE, insa eu tot nu pot vedea “ultimele raspunsuri”, ci tre’ sa intru pe fiecare sectiune in parte…….nu stiu ce as mai putea seta??

Nu stiu ce sa zic. Intai vreau sa vad daca forumul va merge fara probleme cateva zile. Pe urma ma voi ocupa de micile modificari care trebuie inca facute.

cameliu
    Member

merge brici!

dragos
    Member

basca, daca ies din forum si intru din nou, nu retine user + parola……
    poate ma ajutati si pe mine cu sugestii sa-mi mearga ok……..

cameliu
    Member

incearca cu un browser gen mozilla, firefox (deci nu cu internet explorer!) si foloseste adresa: http://www.fevanet.com/sportul/forum

Daca nu merge e de la ceva setinguri.

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

incearca cu un browser gen mozilla, firefox (deci nu cu internet explorer!) si foloseste adresa: http://www.fevanet.com/sportul/forum

Daca nu merge e de la ceva setinguri.

Pai eu am crezut ca voi toti folositi Mozilla deoarece e de departe mult mai bun decat IE. Incearca Mozilla Dragos si spune-ne daca mai ai probleme. Eu cu Mozilla nu am probleme deloc.

fevanet
    Keymaster

Thank you for your continuous support. It is highly appreciated.
    As for the issues with the forum login, the settings are finally in place on our end, so everything should work as designed.

dragos
    Member

multumesc pentru suport………azi, cand am intrat pe fevanet, am ramas surprins PLACUT, ca a “memorat” user+parola……WELL DONE !!!
    insa, daca nu va fi util in continuare IE, voi incerca MOZILLA…….

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 188 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.