Informatii despre forum

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre forum

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 188 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

a cui a fost ideea de forum + cum v-ati reunit + actiuni +… ai intelest tu fb!

07Ex
    Keymaster

Rog pe cei care posteaza stiri din presa pe acest forum sa puna articolul complet aici, nu numai un link catre articolul respectiv in ProSport sau Gazeta.

Problema cu linkurile este urmatoarea. In cateva saptamani sau luni, articolele respective vor dispare de pe site-urile ProSport sau GSP, iar linkurile de aici de pe forum nu vor fi “legate” de nici un articol.

Multumesc!

Tavi
    Member

Cazimir, n-am reusit sa copiez din prosport corpul articolului. Destul de ciudat pt ca de obicei mergea. Poate nu fac eu ceva bine. Astept guidance de la oricine.
    Merci
    Tavi

07Ex
    Keymaster

@Tavi wrote:

n-am reusit sa copiez din prosport corpul articolului. Destul de ciudat pt ca de obicei mergea. Poate nu fac eu ceva bine. Astept guidance de la oricine.

Tavi, nici mie nu-mi merge sa copiez articolele asa cum mergea in trecut. Cred ca astia de la ProSport au facut ceva ca sa nu mai poata fi copiate articolele.

Daca vrei insa, pentru a copia articolele, click in pe “Print” aflat in josul fiecarui articol. O alta fereastra cu articolul se va deschide, si in fereastra respectiva vei putea da Copy -> Paste.

Ultras
    Member

Cei de la Prosport au facut intr-adevar ceva… Din cauza mysport.ro unde erau copiate 99% din articolele prosport, s-a decis blocarea selectarii textului. Dar asta nu a rezolvat problema… O simpla editare a textului sursa…

Tavi
    Member

tot nu reusesc :(
    im momentul in care dau print mi se deschide o noua fereastra care nu este nici ea editabila
    am aincercat sa-mi trimit articolul pe e-mail si mi-au trimis link-ul nu textul :(

07Ex
    Keymaster

@Tavi wrote:

tot nu reusesc :(

Cred ca depinde si de ce browser folosesti. Eu folosesc Mozilla si-mi merge perfect. Cand se deschide fereastra respectiva pot sa copiez textul si sa-i dau paste pe forum.

franz_kafka
    Member

Ma bucur enorm sa vad ca va merge foarte bine: din ce in ce mai multi membri, si ce sa mai spun de acest record de vizitatori conectati simultan la forumul SS: 92!!!

cameliu
    Member

@franz_kafka wrote:

Ma bucur enorm sa vad ca va merge foarte bine: din ce in ce mai multi membri, si ce sa mai spun de acest record de vizitatori conectati simultan la forumul SS: 92!!!

Am observat si eu in ultimele zile. Au fost peste 30 constant… 😯 😯 😯
    Toti guesti…
    Eu cred ca roboti ce nu reuseau sa se inscrie… :D :D :D

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

Da, ai dreptate. Toti cei care sunt vizitatori pe site sunt roboti care nu pot sa se inscrie.

franz_kafka
    Member

@07Ex wrote:

@cameliu wrote:

Da, ai dreptate. Toti cei care sunt vizitatori pe site sunt roboti care nu pot sa se inscrie.

Oricum, daca forumul SS reprezinta tinta predilecta a robotilor…, tot e ceva (sa zicem pozitiv) care se poate contabiliza la activ! Forta fie cu voi! Dezintegrare totala robotilor lui Darth Vader!
    Ati tarnsformat forumul intr-un loc unde asinum asinus fricat! Mi-ar fi placut si mie, revenind pentru o clipa, sa aud fredonand o melodie aparuta imediat dupa 1989, a lui Gyuri Pascu, avand parca un vers de genul: mai Vasile, nu fi bou! (fara niciun fel de aluzie, fireste, doar daca mi se numara ouale: o pretentie normala pentru un simplu cetatean), si altul care suna: Tara (a se citi clubul) arde, baba (a se citi manajerul) se piaptana (din acelasi cantec)! Dar, nimica, nimicuta!!! Bucuresti: vant, 15 de grade C, coafura rezista! Constanta: ploaie, 5 grade C, cofura rezista! Iasi: ninge, – 10 grade C, fireste, coafura rezista!

Cu deosebit respect, mai ales pentru cei care trebuie sa suporte conditia actuala a clubului si nu uitati: Forta fie cu voi! Vine robotul de instalator, trebuie sa o sterg macar virtual!!!

gmpredut
    Member

Aş dori schimbarea numelui de utilizator în “gmpredut” .

07Ex
    Keymaster

@gmpredut wrote:

Aş dori schimbarea numelui de utilizator în “gmpredut” .

OK, s-a rezolvat. Parola a ramas aceeasi. Daca intampini probleme sa te loghezi cu noul nick, trimite-mi un e-mail pe webmaster@sportulstudentesc.com.

07Ex
    Keymaster

Felicitari dragos pentru faptul ca esti primul utilizator care a ajuns la cota de 3000 de mesaje pe forum. :D

Zibling
    Member

Acum mergi in vacanta, Dragos, si odihneste-ti inimioara pana pe 1 martie 2008, ca apoi iar ti-o vor baga in priza jucatorii Sportului.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 188 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.