Informatii despre site

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre site

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 177 total)
  • Author
    webmaster
    Keymaster

Dragos, spune-mi insa daca totul merge OK la tine. Vreau ca noul forum sa mearga 100%. Asta de fapt este valabil si pentru ceilalti: daca vedeti vreo problema cu forumul asta nou spuneti-mi.
    Multumesc anticipat.

ultrasro
    Member

Foarte reusit!

webmaster
    Keymaster

Imi pare bine ca-ti place, Ovidiule.
    Apropos, am uitat sa-ti trimit pozele de care ti-am spus saptamana trecuta dar sper sa ti le pot trimite saptamana asta.

Anonymous
    Member

In ordine:
    Poza Paduret 2 este din 7.10. 2000, meciul cu Midia Navodari 1-0
    Poza Paduret 3 este din 19.08.2000, meciul cu Juventus Bucuresti 2-1
    Poza Paunescu_Razvan este din 17.03.2001, meciul retur cu Juventus 4-0 ptr. Sportul
    Stanca 2 este tot de la meciul de 4-0 cu Juventus
    Galamaz tot la 4-0 cu Juventus
    TotSportul-Steaua este de la ultimul meci 1-2 cu Steaua
    Bucuria2 este de la meciul cu UMT din 8.09.2001 3-0 per noi
    cucraiova este de la meciul cu U Craiova 2-3 din 15.05.2002
    cruceru2 este tot de la meciul cu UMT din 8.09.2001 3-0
    Alergare tot de la meciul cu UMT 3-0
    irimia este de la meciul din 10-03-2001 Tractorul Brasov 2-1
    irimia2 la fel cu Tractorul
    Ando_Mazilu de la meciul cu Petrolul 3-0 din 3.08.2001
    bucurie este de la prima mansa a semifinalei de cupa cu Dinamo 2-2 in 4.04.2001
    cam asta este

webmaster
    Keymaster

Merci mult Ovidiule. Voi pune toate pozele respective pe site peste weekend.

webmaster
    Keymaster
    Radu Dobrin
    Member

Cazimir,
    ai cumva nevoie de ajutor pentru ‘news’-urile de pe pagina?…nu stiu cum faci asta acum (daca le cauti singur prin ziare…etc…). eu citesc oricum majoritatea ziarelor in fiecare zi…daca vrei (si daca te ajuta bineinteles) pot sa te ajut la updatatul paginii (in sensul ca pot sa iti trimit ce gasesc)

07Ex
    Keymaster

Ajutor pentru pagina de news este oricand binevenit. Multam fain! La ora actuala Cameliu imi trimite articolele pe care le citeste el in ziarele romanesti. In plus ma uit si eu din cand in cand in ziare sa vad ce stiri mai sunt. Daca tu insa spui ca citesti zilnic ziarele romanesti atunci, daca nu-ti este peste mana, poti sa-mi trimiti articolele referitoare la Sportul. Eu deobicei fac updates la site in fiecare zi seara cand ajung acasa.

Radu Dobrin
    Member

ok..fac asa atunci….dar sa nu fie o munca in plus pentru tine sa verifici duplicatele (de la cameliu si de la mine)…incercam si vedem cum o fi

webmaster
    Keymaster

Nu, multa munca pentru mine nu este. Problema este sa nu fie multa munca pentru voi.

webmaster
    Keymaster

Site-ul http://www.sportulstudentesc.com nu va fi modificat incepand de astazi 16 mai si pana marti 20 mai 2003. Toate pronosticurile, stirile si informatiile care vor apare in aceasta perioada de timp vor fi adaugate pe site abia marti 20 mai 2003. Multumim pentru intelegere.

edyn.grosu
    Member

ce s-a va intimpla cu pronosticurile pt meciul cu fc bacau,se vor lua in calcul?
    dar pt urmatoarele meciuri mai tb introdu-se pronosticuri…..

webmaster
    Keymaster

Pronosticurile pentru meciul cu Bacaul nu au fost luate in considerare din moment ce meciul nu s-a disputat. Pentru urmatoarele meciuri pot fi introduse pronosticuri insa daca meciurile nu se vor juca atunci pronosticurile nu vor fi luate in calcul.

ultrasro
    Member

Nu de altceva dar poate in curant pozele devin istorie pentru club daca jucatorii pleaca in alta parte!

Nu trebuie sa ne lamentam dar poate mai se poare repara ceva!

Poate e o stratagema a jucatorilor ca sa-l goneasca pe Siman! Mai stii ca asa o fi!!!!

Culmea ar fi ca Liga lui Mitica sa ii dea dreptate lui Siman iar jucatorii sa nu devina liberi!

Ar fi chiar culmea ironiei!

07Ex
    Keymaster

Peste weekend voi pune toate pozele pe site.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 177 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.