Informatii despre site

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre site

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 177 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

este tot pe rogers… 8)

07Ex
    Keymaster

@Doru wrote:

@97SiR wrote:

Va rog sa-mi spuneti daca sunt probleme cu site-ul, linkuri care nu merg, poze care nu se vad, samd.

“news archive” este inutilizabila!

Stim de chestia asta deoarece am avut probleme in ultima luna cu site-ul si a trebuit mutat pe un alt server. Problema se va rectifica odata cu implementarea noului design.

07Ex
    Keymaster

Site-ul http://www.sportulstudentesc.com nu va fi modificat incepand de astazi 22 decembrie si pana luni 5 ianuarie 2004. Toate pronosticurile, stirile si informatiile care vor apare in aceasta perioada de timp vor fi adaugate pe site abia luni 5 ianuarie 2004. Multumim pentru intelegere.

Deoarece voi fi plecat in concediu doua saptamani, profit de acest prilej pentru a va transmite tuturor Sarbatori Fericite si La Multi Ani. Sa ne vedem cu bine la anul. :D

Tavi
    Member

Multumiri Cazimir! Concediu placut si sarbatori fericite!

Multumim Caz pentru urari!!! Numai bine si sarbatori fericite alaturi de cei dragi…. si un nou an fericit plin de succese.

webmaster
    Keymaster

Intre 24 mai 2004 – 29 mai 2004 voi fi plecat din tara si nu voi avea cum sa fac modificari sau updates pe site. Va rog insa daca aveti stiri sau articole referitoare la Sportul Studentesc sa mi le trimiteti in continuare si promit ca atunci cand ma voi intoarce voi face toate modificarile necesare pe site.

In privinta pronosticurilor pentru cele doua etape ramase rog pe toti cei care vor sa trimita pronosticurile sa o faca aici pe forum ca sa poata toata lumea vedea ce pronosticuri da fiecare. Pronosticurile trimise prin mail sau cele trimise folosind formularul de pe site NU vor fi luate in considerare.

Multumesc pentru intelegere.

07Ex
    Keymaster

Etapa 29: Rulmentul – Sportul 0-4
    Etapa 30: Sportul – Cimentul 7-0

Ultras
    Member

Rulmentul – Sportul 0-6
    Sportul – Cimentul 8-0

adi
    Member

Rulmentul – Sportul 0-3
    Sportul – Cimentul 3-0

Radu Dobrin
    Member

rulmentul – sportul 1-4
    sportul-cimentul 3-0

ultrasro
    Member

Rulmentul – Sportul Studentesc 0-3
    Sportul Studentesc – Cimentul 9-0

cameliu
    Member

Rulmentul-Sportul 1-3
    Sportul-Cimentul 3-0

dragos
    Member

Rulmentul – SPORTUL 0-3
    SPORTUL – CIMENTUL FIENI 7-0

HAIDE SPORTULE!!!!

Tavi
    Member

Rulmentul – SPORTUL 2-3
    SPORTUL – Cimentul 2-0

Bine ca am citit si eu acum :)

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 177 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.