Informatii despre site

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre site

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 177 total)
  • Author
    dragos
    Member

ce se intampla cu site-ul de nu mai este actualizat ????…au ramas stirile din intersezon cu gasca burlacilor din regie…..

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

ce se intampla cu site-ul de nu mai este actualizat ????…au ramas stirile din intersezon cu gasca burlacilor din regie…..

Sunt plecat din tara pana la jumatatea lui mai si din pacate nu am cum sa accesez ftp-ul de aici din asia. Voi incerca insa sa-l conving pe frati-miu sa mai faca cate o modificare la site din cand in cand. Pana atunci insa forumul sa traiasca. 😆

dragos
    Member

@97SiR wrote:

@dragos wrote:

Sunt plecat din tara pana la jumatatea lui mai si din pacate nu am cum sa accesez ftp-ul de aici din asia. Voi incerca insa sa-l conving pe frati-miu sa mai faca cate o modificare la site din cand in cand. Pana atunci insa forumul sa traiasca. 😆

SA TRAIASCA !!!!

dragos
    Member

Caz, te rog, sa mai verifici inca o data punctajul meu de la sectiunea “pronosticuri”.
    merci mult.

07Ex
    Keymaster

S-a rezolvat Dragos. Scuze pentru intarziere.

dragos
    Member

@97SiR wrote:

S-a rezolvat Dragos. Scuze pentru intarziere.

iti multumesc.

07Ex
    Keymaster

Programul turului si oponentii pentru acest nou sezon au fost modificati pe site. Cat de curand vor urma si modificari la lotul de jucatori pentru 2005/2006.

dragos
    Member

@97SiR wrote:

Programul turului si oponentii pentru acest nou sezon au fost modificati pe site. Cat de curand vor urma si modificari la lotul de jucatori pentru 2005/2006.

excelent!!!

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

@97SiR wrote:

excelent!!!

Dragos, sper sa nu ma intelegi gresit, dar vreau sa-ti spun NU este necesar sa raspunzi chari la toate mesajele postate pe acest forum. Cateodata mesajele sunt postate doar pentru a informa lumea, si deci nu necesita un raspuns. De asemenea, cand postezi un mesaj incearca sa aduci ceva nou la acel subiect. Postand mesaje de genul “excelent”, “sediu asta ne tot da bataie de cap…….mai, mai !!!!”, “tu mai crezi ca se face??? eu nu.”, “in sfarsit prima achizitie”, “sper sa iasa GOLGETER impreuna cu Mazilu.”, “mda, cam asa ceva”, “Ovidiu, ne-a raspuns Florin intr-un “reply” anterior……”, ca sa citez doar pe cele postate de tine azi, nu isi au rostul, ca sa nu mai vorbim de faptul ca incalca regulile forumului. Daca vrei sa comunici ceva unui alt membru al forumului iti sugerez sa folosesti MP in loc sa postezi ceva de genul “Ovidiu, ne-a raspuns Florin intr-un “reply” anterior……”.

Mai jos am atasat si un paragraf cu regulile forumului, asta ca sa nu spuna lumea ca nu se stie care sunt reguluile. Postati intrebari sau comentarii pe adresa asta aici. Multam!

3. Asadar, NU abuzati: trimiteti mesaje doar daca aveti ceva interesant de spus. Mesajele off-topic, cele gen IRC (ASL PLS, lol, cool etc., mesajele monosilabice si mesajele care contin doar smilies) sunt interzise si vor fi sterse de catre moderatorii acestui forum. Cei care ‘persevereaza’ in trimiterea de astfel de mesaje vor fi penalizati.

Florin
    Member

throll-ule mic si rau ce esti! 😈

dragos
    Member

Caz, in parte imi insusesc critica si iti dau dreptate, insa pe de alta parte trebuie s-o spun clar:nu raspund DOAR de dragul raspunsului sau pt. nr.de posturi sau mai stiu eu pentru ce, ci pur si simplu din ideea de a comenta pe marginea subiectului (vorba aceea, daca aici nu putem sa ne dam cu parerea, atunci unde???)………. probabil, ce-i mult strica si este de prisos;
    bun, atunci sterge-mi toate mesajele pe care le consideri ca sunt inutile si nu aduc vreo noutate. eu nu ma supar.
    bine, acum, as fi carcotas sa spun ca nu singurul care a avut discutii “off-topic”, dar cateodata nu ne putem abtine si deviem de la subiect.
    este adevarat ca trebuiesc respectate niste reguli pe orice forum/site, insa
    suntem oameni si ne ia “valul” discutiei.
    in concluzie: daca consideri ca am gresit, penalizeaza-ma.

dragos
    Member

pe site-ul http://www.prosport.ro, cand dai click pe sigla sportului studentesc, iti apar articole din ziar despre echipa; iar la rubrica site oficial este chiar un link catre site-ul nostru.

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

pe site-ul http://www.prosport.ro, cand dai click pe sigla sportului studentesc, iti apar articole din ziar despre echipa; iar la rubrica site oficial este chiar un link catre site-ul nostru.

Stiu, asta e mai de mult la ei pe site.

Radu Dobrin
    Member

pina sa ma uit la calendar, m-au ca trecut apele ieri 😆 😆 😆

07Ex
    Keymaster

Imi cer scuze pentru problemele avute ieri cu site-ul si cu forumul, dar pentru prima data am intampinat o problema mai putin obisnuita. Din cate am inteles de la compania de hosting, ieri seara au avut nu stiu ce virusi la ei pe servere, si in loc sa gaseasca virusii si sa-i stearga, au ales sa inchida conturile mai multor clienti pe motiv ca virusii ar fi pe serverele clientilor respectivi. 🙄 👿

Ma rog bine macar ca, pentru moment cel putin, au rezolvat problema.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 177 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.