Ionuţ Tarnăcop 22.04.1987

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Ionuţ Tarnăcop 22.04.1987

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • Author

@mary wrote:

mersi pt parerea ta…si pt ala privat…pai,alta solutie nu prea am,nu?! ma duc la meciul urmator si vad ce fac…numai k sper sa nu fiu prea ocupata cu facultatea…sper sa am noroc…si sper sa nu ma mai intimidez :)

Vino la galerie si roaga pe cineva sa-ti fie “purtator de cuvant” pe langa fotbalistul tau favorit. “Purtatorul de cuvant” poate vorbi cu acesta dupa meci si, in functie de reactia lui, Ionut iti va transmite ca vrea sa stea de vorba cu tine sau….nu.
    Astfel, nu iti vei lua riscul unui refuz servit in direct !

Succes !
    Sa ne tii la curent !
    Si chestia cu facultatea …. e cam groasa … de abia a inceput anul scolar…
    Sambata la ora 11 dimineata nu poti fi atat de ocupata cu facultatea…sau mai stii…?!!

Giani
    Member

Eu zic sa nu iti dai cu parerea anticipat. Sunt in sistem, si iti confirm ca sambata ora 11 poate fi un abuz pentru un student.

@Giani wrote:

Eu zic sa nu iti dai cu parerea anticipat. Sunt in sistem, si iti confirm ca sambata ora 11 poate fi un abuz pentru un student.

Da, cunosc “situatiunea”, dar ce nu face o studenta pentru un “student” …

Ca sa fac un calambur, desi imi pot face o groaza de dusmani, in special pe Mary, as putea zice ca:
    “o studenta “abuzata” de o noapte studenteasca, se auto”abuzeaza” si se trezeste la 11 dimineata pentru a incerca sa “abuzeze” un alt “student”, care a fost si el “abuzat” fiind obligat sa sa joace in B, la o ora “abuziva”

Hai ca tot la FRFeu am ajuns !

franz_kafka
    Member

Tov. Mary,
    Comitetul central ti-a ordonat, chiar printr-o directiva expresa, sa pui mana pe un tarnacop si sa sfermi niste glezne si rotule vrajmase in partida impotriva plaiesilor… In viata ca sa razbati cu adevarat, trebuie sa incepi cu munca de jos… Nu te-ai conformat si am pierdut meciul din cauza ta! Nu esti demna de increderea pe care ti-a acordat-o partidul si te-ai transformat intr-un element dusmanos, preferand sa musti mana care te-a hranit cu atata truda. Ai inselat asteptarile tuturor muncitorilor si taranilor de pe intreg cuprinsul patriei! Cazul tau va fi prezentat in comitetul oamenilor muncii, unde va fi demascat si infierat comportamentul tau periculos (in cea mai fericita situatie pt tine, vei pati exact ca intr-o reclama la un baton de ciocolata cu rom).

Un muncitor harnic si cinstit

mary
    Member

offff….abia acum am mai intrat p acest forum…si am vazut mesajele..mie nu-mi mai apreau p mail..asa k..n-am mai intrat…am incerkt sa vb cu ionutz..dar n-a mers..am facut poza cu el…p care insa un coleg “binevoitor”mi-a sters-o din tel….:(((…si l-am intrebat dak imi da un nr d tel..sau id d mess makr..si a inceput sa rada..era amuzat d situatie..si apoi a plekt fara sa zik nimik…eu c sa inteleg…sper sa mai ajung la meciurile lor….ms pt raspunsurile voastre oricum…:*:*:*..apropo de facultate…fac 2 facultati asa k…nu prea am timp…dkt atunci knd chiulesc:)))..asa k nu mint….

mary
    Member

aaaaa….si pt franz_kafka…..am dreptul d a cere partidului un pic d iertare?..in nici un caz sa nu seman cu tipa aia din reclama la ciocolata aia cu rom:)))….k am vb cu ionutz..ma rog vorba vine k ma vorbit..mai degraba i-am spus k stiu si unde a facut liceul….k am 2 colege d fac..care au fost la o clasa paralela cu el….dar am spus a fost amuzat de situatie..si nu a mai raspuns nik…deci..merit sa fiu reprimita in partid?sau raman tot un “element dusmanos”? :?:

07Ex
    Keymaster

@mary wrote:

offff….abia acum am mai intrat p acest forum…si am vazut mesajele.
    apropo de facultate…fac 2 facultati asa k…nu prea am timp…dkt atunci knd chiulesc:)))..asa k nu mint….

Pai poate ar trebui sa intri mai des pe forum. 😉
    Ce conteaza cate facultati faci cand vine vorba de Ionut, nu? 🙄

mary
    Member

da,ai dreptate….o sa intru mai des…acum cand am vazut ca mi se raspundea,imi pare rau k n-am mai intrat:((..dar s rezolva…o sa intru mai des pe forum;)…:*

rapid19pancu
    Member

Ionut dupa parerea mea e cel mai de treaba jucator de la Sportul pentru ca inca este tanar si nu a uitat cum e sa fi pusti si cand i-am cerut o pereche de aparatoare mi-a dat asa ca nu poti decat sa il intrebi dupa un antrenament sau meci care e idul lui…sau numarul de telefon…eu sincer am si idul si numarul dar nu pot sa ti le dau pentru ca poate el nu vrea :) si vezi k poate data viitoare nu te mai intimidezi !!! 😳 ;))

rapid19pancu
    Member

Iar pe langa faptul ca este de treaba eu zica ca este jucatorul de baza al Sportului in viitor !!!

rapid19pancu
    Member

Adio Ionut … ce putem sa facem altceva decat sa astepta momentul in care se va intoarce ??

dragos
    Member

Ionut a dat probe la Rapid jucand intr-un meci amical…. ;)
    poate iese ceva……

sircos
    Member

ionut joaca in liga II, seria II, la fc bihor.

dragos
    Member

Ionut este un jucator talentat si sper, sa devina mai serios….sa lase deoparte alte “tentatii”

dragos
    Member

Ionut joaca la FC Bihor

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.