La revedere!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Ultras
    Member

De astazi nu voi mai intra pe acest forum si nici pe site. La revedere!

Radu Dobrin
    Member

florin, daca te-a suparat cineva/ceva pe forum (sau site), cred ca ai putea sa ne spui si noua…daca problema e legata de forum (sau site), sa incercam sa o remediem…

ultrasro
    Member

Si a zis ca daca cineva accepta sa mai fie moderator acolo el o sa se supere rau de tot! Am fost la un pas sa fiu si eu luat in vizor de frati-miu dar am scapat :)! Iar azi cand a vazut ca cineva a acceptat sa fie moderator pe Onlinesport a reactionat in acest mod destul de ciudat! Nu pot comenta gestul lui si sper sa revina la sentimente mai bune fata de comunitatea noastra :)

Sa-l lasam pe Florin sa-si revina, poate intelege ca orgoliul exagerat nu aduce nimic bun 💡

07Ex
    Keymaster

Cred ca el e suparat pe echipa nu pe noi sau pe site. Since sa fiu si eu sunt negru de suparare dupa egalul de vineri dar din pacate nu prea am ce sa fac. Astia suntem si cu asta basta. 😥

Radu Dobrin
    Member

zau daca inteleg ceva…..ce are onlinesportul cu prefectura?….ma rog…multa bafta!

Tavi
    Member

Inteleg ca esti in razboi cu toata lumea Florine. Eu te sfatuiesc sa te mai gandesti. Pune bine in balanta si vezi daca merita pasul. Orice alegi sa faci, eu iti doresc succes!

Cu prietenie,

Tavi

PS Nu uita ca orice razboi se termina cu un armistitiu si evaluarea pagubelor e destul de … neplacuta.

Eu am refuzat postura de moderator pe online… si principalul motiv ar fi acela ca nu am dorit sa ma cert cu un prieten pentru onlinesport…. mai ales ca acolo este o atitudine foarte cidata, adica anumite segmente care au multi forumisti fac legea si nu regulile de baza care fac sa functioneze optim un forum.
    Eu ii inteleg supararea lui Florin, dar in alta ordine de idei nu sunt deacord cu reactia lui.
    Pana la urma Sportul Studentesc ne uneste si nu trebuie sa uitam acest lucuru.

ion
    Member

voi cei care stiti ce s-antimplat ar fi portivit sa ne luminati si pe noi …trebuie sa stim cum e posibil la o comunitate asa de mica sa apara o chestie colaterala cu ceea ce ne uneste dar atit de importanta incit sa zicem la revedere!
    nu vreau sa spun mai multe dar e bine sa amintesc ca pina beligeranti se vor impaca noi ceilalti va trebui fim impreuna .Sa cautam sa-i impacam cit mai repede trecind peste orgolii si prejudecati si sa nu uitam ca sintem pe acest site cel putin teoretic pentru o singur gind :EU TIN CU SPORTU !

Corect Nelu ai dreptate….

dragos
    Member

NU fi copil si lasa orgoliul deoparte……TOTI de pe acest site FORMAM O ECHIPA si trebuie sa RAMANEM in aceasta componenta……….
    si-asa suntem putini, daca mai si renuntam inseamna ca NE PIERDEM!!!!

eu n-am nici o legatura cu onlinesport, insa trebuie sa separi lucrurile, caci
    amestecandu-le nu obtii niciun lucru bun!!!!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.