Liga 1 – Sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Liga 1 – Sezonul 2007-2008

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 82 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Ce n-as da sa castige CFR-ul campionatul. M-am saturat de Steaua sa tot castige.

adso
    Member

da,, ce-am sarit aseara in sus cand a dat gigel gol.
    bravo lui!!!! sa-si bage gigi gheara in gat :mrgreen:

dragos
    Member

SUPER GIGEL !!!! FOREVER GIGEL !!!
    LA MULTI ANI, GIGELE !!!!

Zibling
    Member

Da, asa e – “La multi ani” Gigele. Mare atacant, ar merita inca un titlu de golgheter anul asta. Si l-ar fi obtinut sigur daca ar fi jucat in fiecare meci in Liga 1 ca titular.

dragos
    Member

sper sa, vedem un titlu de campion decis in ultima etapa….
    HAI ANDO !!!

cameliu
    Member

@dragos wrote:

sper sa, vedem un titlu de campion decis in ultima etapa….
    HAI ANDO !!!

In ultima etapa nu se prea poate nici teoretic… cu meciuri de gen: Steaua-Buzau si U-CFR
    Eu sper sa se decida maine la Craiova!

cameliu
    Member

Este incredibil cum se cistiga campionatul in Romania!
    Dupa brichete, offside-uri pe care le arata si liniile terenului…
    Iar apoi cind mai sunt 5 minute te arunci pe burta, vreo 3-4, si gata esti campion!

RUSINE STANA A!
    Traiasca oieritul!

dragos
    Member

prestatia (din acest mini-retur), a celor 2 echipe (steaua, cfr) denota ca, niciuna NU merita UCL……iar daca adaugam, doza de antipatie marca jiji, atunci spun: NU steaua !!!!

dragos
    Member

Buzaul va avea din sezonul urmator nocturna; ramane de vazut in ce liga va evolua…..

adso
    Member

se pare ca in liga 2. steaua are nevoie de punctele din ultima etapa.

dragos
    Member

dinamo – steaua 2-1, un meci cu NERV si cu NERVI, insa FRUMOS !!!
    am tinut cu dinamo, in aceasta seara si spun doar atat: DU-TE ANDO, DU-TE… sa realizezi EVENTUL !!!

PS: “Bursucule” sa ocupi locul 3, pentru ca-l meriti cu prisosinta; ai trait cel mai SUPERB an al tau de antrenorat !!!!
    LA MULTI ANI !!!

cameliu
    Member

@adso wrote:

se pare ca in liga 2. steaua are nevoie de punctele din ultima etapa.

Sa vedem daca va mai avea nevoie de ele… Depinde mult ce se va intampla la Cluj…
    Probabil o sa bata Buzaul in min 90, ca e nevoie de ei si la anul!!!

Sunt partial clujean… U mi-au fost dragi tot timpul insa clar vreau sa ia CFR campionatul!

1. M-am saturat de SDR
    2. Nu-l suport pe fecali

Zibling
    Member

Comparand orice echipa din Liga 1 cu Steaua, desigur ca as vrea ca orice alta echipa sa castige Liga 1 si nu stelistii. Nu am nimic cu nimeni, insa prea s-a creat un canal de bani numai catre acest club. In aceste conditii, fotbalul de la noi nu poate progresa.

dragos
    Member

anu’ trecut dinamo a ajutat steaua (in dauna cfr-ului), insa in acest an dinamo l-a ajutat pe Ando (3 puncte in meciul din “groapa” si apoi a batut steaua).

Radu Dobrin
    Member

In mod normal, CFR-ul ar trebui sa desfaca sampania inca de dimineata……tare imi este frica, insa, de veriga slaba……Andone! 🙄

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 82 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.