Lotul de jucatori 2004 – 2005

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A Lotul de jucatori 2004 – 2005

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 192 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

O alta varianta a pozei o gasiti la adresa http://www.romaniansoccer.ro/poze/ss_2004_05.jpg

Pai ce-ai facut te-ai sters din poza sau in prima poza in care erai si tu te-ai adaugat in Photo Shop? 😆 😉

dragos
    Member

bine, mai, dar putea sa ne spui si noua sa participam si noi, ca ne imbracam la 5 ace……

cameliu
    Member

Mie poza de pe Romanian Soocer nu mi se incarca complet!
    http://www.romaniansoccer.ro/poze/ss_2004_05.jpg

Voua?
    Ovidiu iei tu legatura cu Sorin Arotaritei?

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Mie poza de pe Romanian Soocer nu mi se incarca complet!
    http://www.romaniansoccer.ro/poze/ss_2004_05.jpg

Voua?
    Ovidiu iei tu legatura cu Sorin Arotaritei?

nici la mine nu se incarca.

ultrasro
    Member

Nici la mine…

http://www.romaniansoccer.ro/clubs/sportul_studentesc/photo_ss.shtml

aici apare colectia de poze cu echipa noastra

cameliu
    Member

In legatura cu lotul echipei… Ne subtiem la vara?

Primul insucces al lui Poli în acest retur de campionat pare să-l fi convins pe Olăroiu că lotul pe care-l are la dispoziţie în acest moment nu este de-ajuns pentru ca Timişoara să se bată de la egal cu marile echipe ale campionatului …
    Totuşi, imediat după jocul pe care bănăţenii l-au jucat la Bucureşti cu FC Naţional, Olăroiu a discutat cu patronul Sportului, Vasile Şiman, despre posibilitatea ca trei dintre fotbaliştii din Regie, Bucur, Bălan şi Lazăr, să vină din vară la echipa de pe malul Begăi. Şiman s-a arătat dispus la negocieri, cei doi urmînd să reia discuţiile la finalul sezonului.[/b]

ovidiu
    Member

Bucur inteleg ca este logic sa plece.
    Hai si Balan.
    Dar CAPITANUL ar trebui sa mai ramana.
    Daca pleaca toti trei… Oare ce se va alege de noi.
    Ingrijorator.
    Simane, trezeste-te!!! Hai sa LUPTAM pentru a intra intr-o cupa europeana.
    Daca mentinem lotul 90% si ne facem si aparare poate, poate.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

dragos
    Member

3 piese grele dintr-o lovitura ar insemna prea mult.
    1 sau 2 ar fi mai usor de suplinit, dar 3 in niciun caz!!!

siman ar trebui sa se gandeasca, ca suntem o echipa legata si prin aducerea unor 2-3 piese, NE PUTEM GANDI, NOI la primele locuri.
    in ciuda vanzarilor din ultimele campionate, tre’ sa recunoastem ca avem valoare, care se impune MENTINUTA sau chiar IMBUNATATITA !!!!
    asa prin vanzare, nu vom izbuti decat sa supravietuim, performanta fiind O HIMERA !!!!

AR FI PACAT!!!!

Ultras
    Member

Asta spuneam si cand au plecat Dinita, Padure, Chihaia, Farmache, Galamaz, Irimia, Negru…. Normal ca atunci cand auzi foarte rar despre niste jucatori tineri sa spui ca nu sunt la fel de valorosi. Eu va dau scris 3-4 nume care peste un an, doi, trei le vom scanda la fel cum facem acum cu Bucur sau Balan: Ferfelea, Nicola, Turcu, Curelea, Oae… Si vor mai veni si altii din spate.

dragos
    Member

din pacate, danezul este suparat pe siman, practic pentru neaducerea niciunui jucator in iarna si de aceea trimite mereu, cand vede ca nu are cu cine juca, sageti catre patron.
    oricine in locul danezului ar proceda la fel; cine nu s-ar supara????
    pai, sa ai 2 accidentati pana la toamna + suspendati din cauza cartonaselor + mici accidentari de 1-2 etape, nu iti vine sa urli????

in cazul, in care vom pierde un meci (sper sa nu se intample acest lucru, totusi), raspunsul bursucului va fi simplu: pai, cu cine sa joc?????

razvanR
    Member

foarte reusite pozele

dragos
    Member

faine poze…….

Ultras
    Member

Cine doreste sa isi fac afis sau orice altceva cu lotul poate sa descarce poza de la http://www.romaniansoccer.ro/_grafice/sportul_studentesc_2004_05.jpg

Ovidiu a scos cateva la un laborator foto (nu spun firma sa nu fac reclama) si au iesit super!!!

PS. Cine nu doreste sa apara site-ul pe foto sa imi trimita un mail la ultrass1916@gmail.com in care sa imi precizeze daca are sau nu adresa pe Gmail (are vreo 4 MB si ceva si numai de pe Gmail pe Gmail am reusit sa o trimit)

Imi placea cand sigla era pusa pe tricolor. era cercul din spatele siglei. si ma intreb oare cand vom putea pune o stea deasupra siglei…

Cu materialele pentru galerie mai avem un pic de asteptat. am depus comanda la casa de productie acum doua luni si inca ma poarta. asa se intampla cand cineva iti face o lucrare sub forma de favor. nu platesti cat cer, te poarta ca pe un titirez.
    asta e, astept. dar si cand vor veni…vor fi superbe.

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 192 total)
  • The topic ‘Lotul de jucatori 2004 – 2005’ is closed to new replies.