Lotul pentru returul campionatului

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Lotul pentru returul campionatului

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Stanca (Stancioiu)

Irimia (Stere), Secareanu, Ratiu, Rusu

Maxim (Iovita), Lazar (Cruceru), Balan (Oae), Irimia (Stancu)

Bucur (Varga), Mazilu (Curelea)

Mai este nevoie de 2 fundasi centrali si 1 de banda stanga pentru a avea dublate toate posturile. Rau nu stam, ca lot.

ultrasro
    Member

Cruceru banuiesc ca va fi vandut iar Nicola e in lotul de 19 ! :D

Tavi
    Member

in ce priveste linia de mijloc si atacul am face fata binisor in A :) , portarii n-au avut ce apara dar in A au fost campioni la gafe :( , cu fundasii e problema! 🙄

sper sa fie sanatosi si sa nu se accidenteze!

ultrasro
    Member

Posibil ca pana sambata sa-si revina cat de cat :)

ion
    Member

Scade-l pe Irimia care e dorit cu ardoare de rrrrrrrrrrrapid pt 200000 de unitati !Lui Siman cred ca deja i s-a facut rau de placere la acest anunt!

ultrasro
    Member

Ca ne descoperim pe spatele terenului rau de tot…. o sa fie obligat balint sa-l titularizeze pe Iovita pe post de fundas…. 😯

ion
    Member

Va rog sa va pregatiti fizic(exercitii fizice + alergari usoare+sarituri cu genuchi la piept etc) si material(haine) pentru a fi pregatiti in orice moment sa intram in teren…Eu ma pregatesc intens acasa cu baiatul meu si va spun ca voi colabora in teren cu oricare mai putin cu Siman (ca e pricinos si n-are cuvint!

ultrasro
    Member

Asta inseamna ca va juca Stancu fundas in locul lui Irimia iar Iovita sau Oae vor fi titularizati ca mijlocasi laterali ……………..

Vasile cuvantul tau este covrig cu gaura in mijloc :) 😳 😈

ultrasro
    Member

Asa ca lupta pentru promovare devine palpitanta

Dupa ce am cedat 3 jucatori la Rapid, 2 la Steaua, 1 la Dinamo, 1 la FC National, 1 la Farul….. adica 8 jucatori…….. fara ca sa aducem ceva in schimb………………. in afara de juniori..

Pretul de 200000 usd mi se pare de bascalie….. in conditiile in care Rapidul a luat 1000000 pe Soava care este cel mai slab jucator pe care boul de Iordanescu l-a luat de cand e el la Nationala….

Ultras
    Member

Stai linistit! O fi Siman ahtiat dupa bani, da’ dupa bani… multi! 👿

Ultras
    Member

Da’ Stere ce-are? Oricum, Irimia nu pleaca!

ion
    Member

Pleaca, nu pleaca vom vedea ,dar pe noi astfel de stiri ne termina !
    Iar ca sa fi pe locul 1 cu 6 puncte avans si sa pierzi promovarea e o chestie tare de tot in conditiile in care noi jucam doar 3-4 meciuri tari in serie(tg jiu ,urziceni,motru,pitesti).Dar daca nu ai lot cu cine ceapa caprii masii sa joci si apoi cu cine sa rezisti in A.Cu familia lu Siman ?!

Ultras
    Member

Are si el un junior! Poate il titularizeaza! 😈

ultrasro
    Member

bag mana ca actele acum ies din imprimanta …. 😯

ultrasro
    Member

Am vrut sa-l sun pe Liviu Rusu sa vad daca Irimia a plecat sau nu si mi se spune ca accesul la numarul lui a fost limitat…. adica sau si l-a blocat el fiind furat sau nu a platit abonamentul :(

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • The topic ‘Lotul pentru returul campionatului’ is closed to new replies.