Lotul pentru returul campionatului

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Lotul pentru returul campionatului

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Suna-l pe Mazilu sau pe Cune

ultrasro
    Member

Irimia nu a fost la antrenament in dimineata asta………..

Gabi Balint se consoleaza deci cu ideea infuziei de bani care sa duca la plata la zi a salariilor catre jucatori si ceilalti angajati …………….

ultrasro
    Member

Este vorba de cainele rosu PULHAC………………………. frate cu HAM HAM …………..nu stiu daca e imprumutat doar sau cumparat in coproprietate cu Dinamo….

Ultras
    Member

E imprumutat pana in vara. Asa scrie pe site-ul lui Dinamo.

Ultras
    Member

Cristian Corneliu Pulhac
    17.08.1984

Radu Dobrin
    Member

irmia, dupa parerea mea, ar fi cea mai mare pierdere pina acum de la dinita si paduret incoace

ion
    Member

el , Mendieta si Bucur sint cei mai constanti si buni jucatori (parerea mea chiar au fata de strainatate dar sint pastrati pentru scirbosu’ de Becale) ai Sportului.
    Siman chiar e nebun ,lacom si fraier…Daca ar promova ar lua o garmada de bani pe ei !

dragos
    Member

KIKI a jucat constant mereu…..GREA PIERDERE!!!!!!
    BAFTA KIKI!!!!!

dragos
    Member

oare va reusi????

dragos
    Member

sa nu ne miram, daca vom “primi” vreo infrangere (rusinoasa!!! – vezi otopeni)

07Ex
    Keymaster

Acum dupa plecarea lui Kiki au ramas doar 19. Poate ii aducem pe hocheisti sa joace in locul fotbalistilor ca sezonul de hochei tocmai s-a incheiat iar hocheistii vad ca tot nu au nimic de facut. 😆

07Ex
    Keymaster

Merci, un jucator amarat si asta dupa ce am pierdut atatia de valoare. 😥

adi
    Member

din inima tov. Siman pentru subtierea lotului si speram in noi “succese” ale celui mai “dibaci” conducator. Poate va intra chiar dansul pe teren, eventual pe postul de inchizator de club. Mi-e sila 😡

Tavi
    Member

vai de steaua noastra “norocoasa” (a nu se confunda cu echipa/partidul lui beeeeee)

Cainele
    Member

Pulhac este un jucator bun ..dar care nu a aut sansa sa debuteze la Dinamo…o sa vedeti :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
  • The topic ‘Lotul pentru returul campionatului’ is closed to new replies.